Re: HU grinding
Ikkagi ei nuputa veel välja, mille järgi HEMi EV joon liigub, igatahes järgneva käe puhul liikus alla, kuidas? Mul oli ju parim käsi, eelnevate kätega ka mingit suckoutimist polnud, palju väikseid/keskmisi potte ja vsjo. Tundub lihtsalt huvitav, kord sain ka QQ vs KJ nupud sisse, vastane suckis ära ja punane joon liikus ka alla, müstiline.
Ikkagi ei nuputa veel välja, mille järgi HEMi EV joon liigub, igatahes järgneva käe puhul liikus alla, kuidas? Mul oli ju parim käsi, eelnevate kätega ka mingit suckoutimist polnud, palju väikseid/keskmisi potte ja vsjo. Tundub lihtsalt huvitav, kord sain ka QQ vs KJ nupud sisse, vastane suckis ära ja punane joon liikus ka alla, müstiline.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
J 
K



Comment