HU grinding

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • HU grinder
    Vana Tegija
    • Feb 2010
    • 1002

    #181
    Re: HU grinding

    Ikkagi ei nuputa veel välja, mille järgi HEMi EV joon liigub, igatahes järgneva käe puhul liikus alla, kuidas? Mul oli ju parim käsi, eelnevate kätega ka mingit suckoutimist polnud, palju väikseid/keskmisi potte ja vsjo. Tundub lihtsalt huvitav, kord sain ka QQ vs KJ nupud sisse, vastane suckis ära ja punane joon liikus ka alla, müstiline.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #182
      Re: HU grinding

      Sellepärast liikus alla, et sa jooksid üle EV (keskväärtuse). Su equity mingi 75% potist, aga sa võitsid 100% potist. Luckbox. :P
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • HU grinder
        Vana Tegija
        • Feb 2010
        • 1002

        #183
        Re: HU grinding

        Irw. Hea heater on käimas siis :D

        Comment

        • HU grinder
          Vana Tegija
          • Feb 2010
          • 1002

          #184
          Re: HU grinding

          Nii mängisin ka Sunday 1/4 milli ja 863.koht ning $69.33. Jube marru ajab, sest kui oli 1100 mängijat alles oli mul 44.koha stack, aga noh läks seekord nii. Aga üks huvitav koht jäi kripeldama.


          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • HU grinder
            Vana Tegija
            • Feb 2010
            • 1002

            #185
            Re: HU grinding

            Kuna täna on pühapäev ja mängimine on selleks nädalaks lõppenud, siis teen kokkuvõtte nädalast.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            Last edited by HU grinder; 19.04.10, 00:47.

            Comment

            • HU grinder
              Vana Tegija
              • Feb 2010
              • 1002

              #186
              Re: HU grinding

              Mänguisu on täielik null, peab vist lugemisega aega sisustama.

              E: Nüüd vist sattusin downswingile, õudne. Iga käsi saab cracki.
              Last edited by HU grinder; 19.04.10, 19:47.

              Comment

              • HU grinder
                Vana Tegija
                • Feb 2010
                • 1002

                #187
                Re: HU grinding

                Huvitava vastase otsa sattusin, mingi metamees. Mulle meeldib sellistega mängida, need, kes kaarti mängivad on tüütud.
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Lõppes aga nii
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                E: Ehk siis minbet-pedereerimisega ajada vastane tilti kuniks shoveb jumala random lehega.
                Last edited by HU grinder; 20.04.10, 11:06.

                Comment

                • HU grinder
                  Vana Tegija
                  • Feb 2010
                  • 1002

                  #188
                  Re: HU grinding

                  Hea grind täna - 31 SnG-d (5h mängu), ehk teen veel mõne.

                  Comment

                  • HU grinder
                    Vana Tegija
                    • Feb 2010
                    • 1002

                    #189
                    Re: HU grinding

                    See nädal lõpeb ilmselt siin ära ka, jube tildihoog tuleb peale, ma ei saa üldse mängida. Donkidel hästi jookseb, callivad gutshotiga, mid pairiga vms sitaga lõpuni ja riverisse completevad - saavad rea, kaks paari, tripsud, midagi huvitavat backdoorist - tra ainult saan kotti, ma olen nii sitt. Preflop AI-dest ei räägi üldse 70-30 ees olles, olen justkui mina dog. Mindset on busto.
                    Selle nädala graafik, rohkem ilmselt ei mängi. SS'i form on super tilt.
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • Provoker
                      Pokkerihai
                      • Jan 2009
                      • 3067

                      #190
                      Re: HU grinding

                      Mul on kuu graafik umbes samasugune seetüõttu olengi ribggame teinud ning sng-d hetkel kõrvale jätnud paariks päevaks.

                      Comment

                      • HU grinder
                        Vana Tegija
                        • Feb 2010
                        • 1002

                        #191
                        Re: HU grinding

                        ribggame?

                        Comment

                        • andu_andu
                          Pokkerihai
                          • Jan 2009
                          • 4050

                          #192
                          Re: HU grinding

                          arvan, et mõtles ringgame

                          Comment

                          • HU grinder
                            Vana Tegija
                            • Feb 2010
                            • 1002

                            #193
                            Re: HU grinding

                            loogiline, ma mõtlesin, et midagi pokkerivälist.

                            Comment

                            • HU grinder
                              Vana Tegija
                              • Feb 2010
                              • 1002

                              #194
                              Re: HU grinding

                              Teine plussis päev see nädal, sweet. Enda arvates mängin hästi, aga lihtsalt jooks pole kiita.
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              E: Küsimus laiale ringile: kas kuidagi nii ka saab, et seda EV-joont ei näita?
                              Last edited by HU grinder; 25.04.10, 22:08.

                              Comment

                              • HU grinder
                                Vana Tegija
                                • Feb 2010
                                • 1002

                                #195
                                Re: HU grinding

                                Nalja kui palju.
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...