HU grinding

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • HU grinder
    Vana Tegija
    • Feb 2010
    • 1002

    #46
    Postitaks nüüd mõned graafikud

    FTP $2 HUSNG
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Cake $2-$10 HUSNG
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Last edited by HU grinder; 12.02.10, 13:17.

    Comment

    • PokerDevil
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1177

      #47
      Ma ei suuda üldse aru saada, kuidas on võimalik $2'estes miinuses olla. :S Seal lihtsalt ei saa ju taset olla.

      Comment

      • HU grinder
        Vana Tegija
        • Feb 2010
        • 1002

        #48
        Re: [$2 HUSNG @ FTP] HU grinder

        Ju siis pole mul endal ka mingit taset :)

        Comment

        • HU grinder
          Vana Tegija
          • Feb 2010
          • 1002

          #49
          Re: [$2 HUSNG] HU grinder

          Nii, väike hit $2 BI 3/906, preemiaks $166
          Välja lendasin nuthouse vs quads, riveris korra kõhklesin, aga nuthouse'i ikka ei foldi imo.

          E:Miks mul ikka pealkirjas on @FTP, kuigi esimeses postis enam pole, palun aidake.

          Comment

          • HU grinder
            Vana Tegija
            • Feb 2010
            • 1002

            #50
            Re: [$2 HUSNG] HU grinder

            Otsisin jälle vaheldust, kuna kõva mõttetöö HUs on üpris väsitav, lisaks on mul veel kool, mis võtab päris suure osa mu ajast ja energiast.
            Seekordseks ohvriks langes NL5 FR

            Graafik ja statistika
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #51
              Re: [$2 HUSNG @ FTP] HU grinder

              Tundub eeskujulik. :)
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • HU grinder
                Vana Tegija
                • Feb 2010
                • 1002

                #52
                Re: [$2 HUSNG @ FTP] HU grinder

                Tahaksin teada, kui palju on selline optimaalne 3beti % micros. Kas 2.8% pole liiga väike? Kuna otsustasin mõndadel kohtadel 4bettimise asemel 3beti "valueflattida" positsioonis, kuna 4betile folditakse seal päris tihti. Üks asjakohane näide, mis võttis tõesti muigama, vastane oli nõrk-agressiivne mängija (wannabe LAG)
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Üldmulje, mis siiani on jäänud NL5-st, pres on kolme tüüpi mängijaid: nitid, limp-a-lot'd, maniakid. Postflop on valdav enamus üpris ebakindla mänguga ning lahmivad läbimõtlemata.

                Mõtlesin enne riveri calli pikalt, aga terve see käsi tundus nii absurd, et tal lihtsalt ei saanud midagi olla, näidud olid donkid (tänud HEM) ning call tundus mõistlik.
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                Last edited by HU grinder; 16.02.10, 16:06. Põhjus: mitmeti mõistetav sõnastus

                Comment

                • timz0333
                  Pokkeritark
                  • Mar 2009
                  • 6322

                  #53
                  Re: [$2 HUSNG @ FTP] HU grinder

                  Mulle tundub küll snapcall ja ootaks slowplaytud setti parimal juhul. Tavaliselt aga 65s 75s 6xs 7xs. Või hoopis 55 mis sobiks nii tegema.

                  Comment

                  • HU grinder
                    Vana Tegija
                    • Feb 2010
                    • 1002

                    #54
                    Re: [$2 HUSNG @ FTP] HU grinder

                    Seda muidugi, et snapcall, sest ainult 84 beadib meid siin, kõiksugu settidelt, two pairidelt, airilt jms kätelt saame pappi ja 4x tüüpi kätega splitime. Ma lihtsalt proovisin aru saada, mida ta nii mängib, enne kui snappan. Ei suutnud kuidagi millegi peale vastast panna, kuidagi jube absurd. Mul on mingi selline kiiks, et igakord püüan enne showdowni vastase käe peale panna.

                    Comment

                    • Pahvak
                      Pastilaa?? Ei!
                      • Dec 2008
                      • 4431

                      #55
                      Re: [$2 HUSNG @ FTP] HU grinder

                      Micros tuleb 3betida for value ja 2.8% (ehk ca JJ+, AK) on okay.
                      Fullstacks have more fun.

                      Comment

                      • HU grinder
                        Vana Tegija
                        • Feb 2010
                        • 1002

                        #56
                        Re: [$2 HUSNG @ FTP] HU grinder

                        Stovest sain umbes QQ+, AKo+, AQs+ (tuli 2.9%), eks see nii umbes on ka.
                        Tänan, Pahvak, et oled siiani aega leidnud vastata.

                        Comment

                        • HU grinder
                          Vana Tegija
                          • Feb 2010
                          • 1002

                          #57
                          Re: [$2 HUSNG @ FTP] HU grinder

                          Tänase päeva lemmik käsi
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • andu_andu
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 4050

                            #58
                            Re: [$2 HUSNG @ FTP] HU grinder

                            Miks nii suur raise preflop?

                            Comment

                            • HU grinder
                              Vana Tegija
                              • Feb 2010
                              • 1002

                              #59
                              Re: [$2 HUSNG @ FTP] HU grinder

                              OOP teengi 4-5x üldjuhul

                              Comment

                              • timz0333
                                Pokkeritark
                                • Mar 2009
                                • 6322

                                #60
                                Re: [$2 HUSNG @ FTP] HU grinder

                                võtaks selles käes "call down all bets" liini, las barreldab ise, sa ei pea siin trikitama parem käsi never ei foldi ja see, et halvem callis on pure luck.

                                Comment

                                Working...