Re: [All around] HU grinder
Mulle tundub okei, sest ilmselt standardina ei callita 3 barrelit Tx või kehvemaga. Hüppasid NL5st NL25te? :)
Mulle tundub okei, sest ilmselt standardina ei callita 3 barrelit Tx või kehvemaga. Hüppasid NL5st NL25te? :)
J 
Q
9
Comment