Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular
mitte alati ei ole sul positsiooni, kui sa oled stealija, aga hoiad sa ise pea selgena, et ülevalpool vingusid, et ei beati nl5?
mitte alati ei ole sul positsiooni, kui sa oled stealija, aga hoiad sa ise pea selgena, et ülevalpool vingusid, et ei beati nl5?

K 
Comment