Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks
Mängides NL 10 sama strateegiaga mis NL5 saab räigelt vastu pükse. Kõik kutid on nii sitked, selleks et võita peab parim käsi olema SDl. Seega nitina on kõige lihtsam võita, kuna kõik kaitsevad oma sisse pandud raha.
Mängides NL 10 sama strateegiaga mis NL5 saab räigelt vastu pükse. Kõik kutid on nii sitked, selleks et võita peab parim käsi olema SDl. Seega nitina on kõige lihtsam võita, kuna kõik kaitsevad oma sisse pandud raha.
Kuni NL25 peaks mäng vägagi lihtsalt biititav olema, ning ma usun et ma oma 24/7 pokkerist mõtleva ajuga suudan neid crushida ka ilusti. :)
J
5
2
Comment