Seep - pokker on kirg, kuid elu on tähtsam

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • seep
    Grinder
    • Dec 2009
    • 698

    #241
    Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks

    Mängides NL 10 sama strateegiaga mis NL5 saab räigelt vastu pükse. Kõik kutid on nii sitked, selleks et võita peab parim käsi olema SDl. Seega nitina on kõige lihtsam võita, kuna kõik kaitsevad oma sisse pandud raha.

    Comment

    • seep
      Grinder
      • Dec 2009
      • 698

      #242
      Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks

      BR seisab 181 peal. Tänaseks aitab pokkerist, NL5s tegin siis kasumit 63$ ja NL10nes kaotasin 22$. NL10 esimesed 3 BI kaotasin lihtsalt sp, et ei osanud adjustida, aga tuleb välja, et ma saan actionit ka ultranitina. :)

      Comment

      • Karikakar
        Vana Tegija
        • Jul 2009
        • 1235

        #243
        Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks

        Algselt postitas seep
        Mängides NL 10 sama strateegiaga mis NL5 saab räigelt vastu pükse. Kõik kutid on nii sitked, selleks et võita peab parim käsi olema SDl. Seega nitina on kõige lihtsam võita, kuna kõik kaitsevad oma sisse pandud raha.
        NL5s võidad vahepeal ka halvema käega SDl? ;D

        Comment

        • seep
          Grinder
          • Dec 2009
          • 698

          #244
          Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks

          Parim nagu selles mõttes, et nutsim käsi... NL5s oli TPMK nuts, NL10nes see päris nii ei ole!

          Comment

          • flipmachine
            Pokkerihai
            • Jul 2009
            • 1857

            #245
            Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks

            noo lase edasi ...kõrgemal on see taas hea

            Comment

            • seep
              Grinder
              • Dec 2009
              • 698

              #246
              Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks

              Tasa sõuan, kaugele jõuan! Kuni NL25 peaks mäng vägagi lihtsalt biititav olema, ning ma usun et ma oma 24/7 pokkerist mõtleva ajuga suudan neid crushida ka ilusti. :)

              Comment

              • seep
                Grinder
                • Dec 2009
                • 698

                #247
                Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks

                sshhhhiiiii' kaotasin 2bi, olen 165 peal, lähen tagasi parem NL5te, üldjuhul esimesed katsetused lähevad ikka perse...:D

                Comment

                • seep
                  Grinder
                  • Dec 2009
                  • 698

                  #248
                  Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks

                  Sain kohe aru, et sellel donkil pole sittagi ja siis tuleb mind välja bluffima?
                  Poker Stars $0.02/$0.05 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 532740
                  The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                  Hero (BTN): $9.06
                  SB: $5.67
                  BB: $5.75
                  UTG: $5.19
                  MP: $7.21
                  CO: $18.78

                  Pre Flop: ($0.07) Hero is BTN with 9 J
                  UTG calls $0.05, 2 folds, Hero raises to $0.25, 1 fold, BB raises to $0.45, UTG calls $0.40, Hero calls $0.20

                  Flop: ($1.37) 9 5 2 (3 players)
                  BB bets $1.30, UTG folds, Hero calls $1.30

                  Turn: ($3.97) 6 (2 players)
                  BB bets $1.90, Hero calls $1.90

                  River: ($7.77) K (2 players)
                  BB bets $2.10 all in, Hero calls $2.10

                  Final Pot: $11.97
                  Hero shows 9 J (a pair of Nines)
                  BB shows 2 Q (a pair of Deuces)
                  Hero wins $11.42
                  (Rake: $0.55)

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #249
                    Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks

                    get a life ja hakka fullstackiga m2ngima .. su idee mingi 80% stackida m2ngida on debiilseim maailmas, kel vaja see saab nii ehk naa aru, ei olene su stackist

                    neil kellel pole vaja aru saada neilt jää valuet saamata .. sinu idee suckib sajaga

                    Comment

                    • Jennifer
                      Pokkerihai
                      • Dec 2009
                      • 1503

                      #250
                      Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks

                      Ma just võtsin Seebi näitel ka kasutusele 80% stäkiga mängimise. Palju rohkem saab actionit igatahes lauas :D

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #251
                        Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks

                        Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
                        Ma just võtsin Seebi näitel ka kasutusele 80% stäkiga mängimise. Palju rohkem saab actionit igatahes lauas :D
                        ära kujuta endale ette duud

                        Comment

                        • seep
                          Grinder
                          • Dec 2009
                          • 698

                          #252
                          Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks

                          Ma mängin fsga nkn nagu sa näed! Aga jah, tegin circa 1k kätt NL5, ja siiamaani 27BB/100le, sweet!:D Tagasi nüüd 183 peal. Tänaseks aitab, homme vaja kahjuks vara ärgata. Kusjuures, see NL10 põrumine oli mulle täielik pettumus, sest NL5 on nagu lumme kusta ilma hudita 12tabledes

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #253
                            Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks

                            Algselt postitas leits Vaata postitust
                            ära kujuta endale ette duud
                            +1

                            Comment

                            • seep
                              Grinder
                              • Dec 2009
                              • 698

                              #254
                              Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks

                              Madalamates limiitides on täiesti suva see, nkn saad actionit, kuid kõrgemates limiitides, kus inimesed oskavad pot oddse juba arvutada, tuleb see rohkem kasuks. Vähemalt matemaatiliselt tuleb see rohkem kasuks, ei tea kuidas reaalsus on seal kõrgemates limiitides.

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #255
                                Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks

                                Algselt postitas seep Vaata postitust
                                Madalamates limiitides on täiesti suva see, nkn saad actionit, kuid kõrgemates limiitides, kus inimesed oskavad pot oddse juba arvutada, tuleb see rohkem kasuks. Vähemalt matemaatiliselt tuleb see rohkem kasuks, ei tea kuidas reaalsus on seal kõrgemates limiitides.
                                Peads silmas minig pedestackiga mängimist? Kui jah, siis kas sa oled loll või mängid seda? Mis sa arvad et kõrgmela mängivad ei saa sellest aru? mängid 10/8 stiilis vms ja on mingi gaystack ja arvad et makstakse rohkem? WTF su loogika lonkab ikka valusalt ..

                                Comment

                                Working...