Seep - pokker on kirg, kuid elu on tähtsam

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • seep
    Grinder
    • Dec 2009
    • 698

    #76
    Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

    Kui sa ei steali blinde, siis sa kaotad umb 1-2BB/100 käe kohta, see on ulmeline kaotus long run! + see tekitab niii palju võimalusi juurde, kuid seda kõike tuleb mõõdukalt teha!

    Comment

    • Jennifer
      Pokkerihai
      • Dec 2009
      • 1503

      #77
      Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

      Jep, peale selle artikli läbi lugemisest, hakkasin ikka tunduvalt rohkem varastama.
      Ning see tõesti tasub ära! :)

      Comment

      • K2snakas
        Pokkerihai
        • Feb 2009
        • 2388

        #78
        Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

        kuule sa oma long runiga, sinu jutu j2rgi peaks nl5 elama j22ma we?

        Comment

        • Jennifer
          Pokkerihai
          • Dec 2009
          • 1503

          #79
          Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

          Selle abil sa tõused ju kiiremini järgmistesse limiitidesse

          Comment

          • K2snakas
            Pokkerihai
            • Feb 2009
            • 2388

            #80
            Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

            ei n2e vajadust nl5 stealida, peaks ilma stealimata kh piisavalt kiiresti t6usma, või mitte?

            Comment

            • Jennifer
              Pokkerihai
              • Dec 2009
              • 1503

              #81
              Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

              See on ju ka raha ning peaaegu tasuta vedelemas. Miks mitte ka seda korjata?

              Comment

              • K2snakas
                Pokkerihai
                • Feb 2009
                • 2388

                #82
                Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

                sa mängid FL eks?
                tihti sul on nl5 yldse nii, et sinuni folditakse kui sa oled co v6i button?

                Comment

                • Jennifer
                  Pokkerihai
                  • Dec 2009
                  • 1503

                  #83
                  Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

                  Mängin küll ning üsna palju. Ma ei tea aint, kuidas seda mõõta saab. Praegu on 5 lauda korraga.
                  Ning kui jõuan btn või cutoffile, siis vähemalt ühes lauas, kui mitte kahes/kolmes folditakse minuni.
                  Lauad on enamasti vp 25/pfr 8

                  Comment

                  • K2snakas
                    Pokkerihai
                    • Feb 2009
                    • 2388

                    #84
                    Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

                    no seal starsi niti ringis vb on jh nii:D
                    pole harjunud trios on teised lood:D

                    Comment

                    • seep
                      Grinder
                      • Dec 2009
                      • 698

                      #85
                      Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

                      Toome näitena, et minu 45k händ sämpli peale olen 4000 korda stealinud, ja see annab mulle 40$ juurde! See on 20% minu kasumist! 20%!!!!!! Ja see kõik on NL2/NL5, Winrate siis stealimisega 13,06BB/100. Mõtle mis siis see on, kui ma NL100 mängiks? See oleks 1040$!!!! Ma usun, et see on väike mõttekoht siin sulle K2snakas. Mul lihtsalt pole seda autoriteeti, et sind paika panna...

                      Miskit ilusat ka vahelduseks sellele vaidlusele.
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • seep
                        Grinder
                        • Dec 2009
                        • 698

                        #86
                        Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

                        Tegin sessi jooksul 2-3 väga vale otsust, kuid keegi pole ideaalne! Vähemalt on normaalne winrate! Tänaseks aitab.

                        Comment

                        • flipmachine
                          Pokkerihai
                          • Jul 2009
                          • 1857

                          #87
                          Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

                          Algselt postitas seep
                          Toome näitena, et minu 45k händ sämpli peale olen 4000 korda stealinud, ja see annab mulle 40$ juurde! See on 20% minu kasumist! 20%!!!!!! Ja see kõik on NL2/NL5, Winrate siis stealimisega 13,06BB/100. Mõtle mis siis see on, kui ma NL100 mängiks? See oleks 1040$!!!!
                          ära nüüd pilvedesse mine ..nl2/5 ja nl100 ei saa võrreldagi, seega ka stealide edukus %-i ei tohi praegu vaadelda. Nõustun k2snakaga nl2/5 ei ole meta vajalik ning stealida ei ole seal küll eriti vaja, pigem kaarte mängida.

                          Comment

                          • nikitheone
                            Mr. Puujalg
                            • Aug 2009
                            • 6446

                            #88
                            Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

                            stealimine ei ole meta + nl5's töötas stealimine hästi.
                            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                            Comment

                            • K2snakas
                              Pokkerihai
                              • Feb 2009
                              • 2388

                              #89
                              Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

                              Algselt postitas nikitheone
                              stealimine ei ole meta + nl5's töötas stealimine hästi.
                              alguses jah pole meta, aga igal mängijal pakun vickab kopa ette selline asi kui keegi talt koguaeg stealib ja l6pp kokkuvõte on ikka, et l2heb mingiks rämedaks metaks, kus hakkavad mõlemad vigu tegema, mida pole küll nl5 tasemel vaja

                              Comment

                              • seep
                                Grinder
                                • Dec 2009
                                • 698

                                #90
                                Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

                                K2snakas, miks sa arvad, et stealija hakkab eksima? See on just hea, kui vastane hakkab tagasi mängima. Tightendad natuke stealrange'i ja tood kena poti koju. See on kõige kõige parem ju üldse, kui vastane läheb LAGiks sinu vastu, kui sinul on positsioon! Peaasi, et ise hoiad pea selge, ning mängid oma A mängu.
                                EDIT: NL5 ja NL100 võrdlemine oli küll natuke tegelt vale otsus jah, aga põhimõtteliselt see blindistealimine on ülikasumlik.

                                Comment

                                Working...