Seep - pokker on kirg, kuid elu on tähtsam

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • seep
    Grinder
    • Dec 2009
    • 698

    #106
    Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

    min betid on kõige mõttetumad asjad Oehh, proovin täna natuke PLOd jälle lasta, seekord rahulikumalt.

    Comment

    • seep
      Grinder
      • Dec 2009
      • 698

      #107
      Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

      Vastas 30/25/6 aggrodonk, oli õige otsus?
      Poker Stars $0.02/$0.05 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 476095
      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

      MP2: $11.75
      CO: $10.78
      BTN: $8.50
      SB: $14.33
      BB: $5.53
      Hero (UTG): $5.00
      UTG+1: $5.57
      UTG+2: $10.52
      MP1: $5.00

      Pre Flop: ($0.07) Hero is UTG with Q A
      Hero raises to $0.20, 1 fold, UTG+2 calls $0.20, 1 fold, MP2 raises to $0.40, 4 folds, Hero calls $0.20, UTG+2 calls $0.20

      Flop: ($1.27) 7 5 Q (3 players)
      Hero bets $0.85, UTG+2 folds, MP2 calls $0.85

      Turn: ($2.97) T (2 players)
      Hero bets $2.10, MP2 raises to $4.20, Hero calls $1.65 all in

      River: ($10.47) 2 (2 players - 1 is all in)

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Comment

      • nummar
        Õpihimuline Mängur
        • May 2009
        • 322

        #108
        Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

        päris tohman pead ikka olema et teda siin millegi muu kui masti peale panna

        Comment

        • seep
          Grinder
          • Dec 2009
          • 698

          #109
          Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

          See et tal mast oli, oli mingi 3%, ma arvan, et kui pot annab 1-5le oddse, ja noh tal on flush alla 20% ajast, siis on see kasumlik? Sest sellises situatsioonis võib neid hiirosid näha Acx küllaga. Kuidas targemad kommenteerivad?

          Oehh, täiesti hull, kaardid üldse ei pea, nii räigelt BIsid kaotanud, pean NL2 tagasi liikuma. Raske on, aga peab liikuma!

          Comment

          • vilkar
            Klubi Liige
            • Jul 2009
            • 1290

            #110
            Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

            Algselt postitas seep
            See et tal mast oli, oli mingi 3%, ma arvan, et kui pot annab 1-5le oddse, ja noh tal on flush alla 20% ajast, siis on see kasumlik? Sest sellises situatsioonis võib neid hiirosid näha Acx küllaga. Kuidas targemad kommenteerivad?

            Oehh, täiesti hull, kaardid üldse ei pea, nii räigelt BIsid kaotanud, pean NL2 tagasi liikuma. Raske on, aga peab liikuma!
            ikkagi seep , odavam on uskuda, kui kinni maksta eriti nl 4-5 ma näinud neid asju piisavalt ja kui mingi over bet või shove tuleb siis reeglina on seal nuts ja loodetakse et kinni makstakse ja nl 4 on piisavalt vendi kes maksavad ka et see suht EV+ kui iga 4-5 kord see allinn kinni makstakse. Siililegi selge, et et turnis oleksid pidanud foldima.... mida sa seal lootsid näha?

            Comment

            • seep
              Grinder
              • Dec 2009
              • 698

              #111
              Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

              Panin ta nutflushdraw peale...

              Comment

              • seep
                Grinder
                • Dec 2009
                • 698

                #112
                Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

                Seoses enesedistsipliini suurendamisega, shortstack strateegia tutvumisega(et oskaks nende vastu mängida tulevikus), mängin mingit aega nüüd NL25 SSS järgi.

                Comment

                • seep
                  Grinder
                  • Dec 2009
                  • 698

                  #113
                  Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

                  Nii irooniline kui see ka poleks, NL25 tundub olevat sama fishine kui NL2!

                  Comment

                  • seep
                    Grinder
                    • Dec 2009
                    • 698

                    #114
                    Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

                    Teine royal elus juba! ;D
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    BTW! Kas 20/17/6 statid on normaalsed 6maxis?

                    Comment

                    • seep
                      Grinder
                      • Dec 2009
                      • 698

                      #115
                      Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

                      Proovisin siis natuke 6maxi NL2s, mulle tundub, et see on minu cup of tea! Hetkel tegin 1300~ kätt ja jooksin 24BB/100le, teen natuke edasi, vaatan mis saab...

                      Comment

                      • seep
                        Grinder
                        • Dec 2009
                        • 698

                        #116
                        Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

                        Oehh, tegin kokku täna siis NL2 6maxi 2486 kätt 13.88BB/100 winratega. Kärab kah 6maxi alustuseks. Homme üritan BRi saada NL5eks kokku ja kolin 6maxi nl5.

                        Comment

                        • seep
                          Grinder
                          • Dec 2009
                          • 698

                          #117
                          Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

                          Ehh, mingi vend challengis mind PLO HU, tegime 3 ringi, 2 võitsin, ühe kaotasin. :) Peaks harjutama natuke PLOHU mängimist ka...

                          Comment

                          • Jennifer
                            Pokkerihai
                            • Dec 2009
                            • 1503

                            #118
                            Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

                            Vaatan, et sa proovid igaltpoolt midagi. Kas nii keeruliseks ei lähe? :D

                            Comment

                            • seep
                              Grinder
                              • Dec 2009
                              • 698

                              #119
                              Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

                              No ma jään NL 6maxi juurde püsima, see nitring viskab tõsiselt kopa ette, ma ei suuda kui mingid vennad ootavad ainult oma ässasid. PLO on mu väike salaarmuke... :D sealne tase on kõvasti nõrgem kui NLHEs. ma vaatasin just Dexteri esimesed 3 osa ära, nüüd teen veidi grindi.

                              Comment

                              • seep
                                Grinder
                                • Dec 2009
                                • 698

                                #120
                                Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

                                Ma hakkan aru saama PLO võlust! Seal on heade ja halbade mängijate vaheline edge mingi 80-20 samas kui HE'is on kuskil 60-40. Kutid peavad oma AAA kolmikut nutsiks kui laud on AcTc9d, nii kerge on all in tulema sealt, ise hoiad oma 20outerit käes ja muheled ning pushid mis vähegi võimalik... ;D Ja siis juhtub see mis on PLO juures kõige suurem võlu, ta saab maja kätte!:D

                                Comment

                                Working...