Seep - pokker on kirg, kuid elu on tähtsam

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • StripPoker
    Grinder
    • Sep 2009
    • 609

    #46
    Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

    Kõlab sul taustaks hullumeelne naer või oledki nende standard vastaste donkamiste üle õnnelik? :D

    Comment

    • seep
      Grinder
      • Dec 2009
      • 698

      #47
      Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

      hullumeelne naer. Ega siin muud midagi üle ei jää ju... Ja ma ei saa aru kuidas inimesed suudavad öelda, et NL5 on loogilisem kui NL2 ???

      Comment

      • Jennifer
        Pokkerihai
        • Dec 2009
        • 1503

        #48
        Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

        Algselt postitas seep
        Limpimine limpimiseks, ma saan aru kui ta poleks selline kusik olnud ja lasnud turnis raise, kuid milleks??? Igastahes mängisin tunnikese 10,5/8 stiilis... Vaatasin, et toitab NL25 täiesti hästi(eelmine graafik), et prooviks NL5 ka. Toimis, kuid mingi räige rollercoaster käib... 6,51BB/100 siis ehk kasumit tuli 6,08$. Ma harjusin ära täitsa selle stiiliga! Loodan, et toidab kuni NL100, ja arendan kõige selle kõrvalt oma postflop oskust lugeda floppe paremini.

        Tänaseks ma välja. Edu laudades!
        Oot, graafik on ju NL2 kohta?
        Liikusid juba veel kõrgemale? :O

        Comment

        • seep
          Grinder
          • Dec 2009
          • 698

          #49
          Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

          Ee typo oli seal, mybad ;D See on see kui mängid liiga pikalt

          Comment

          • Jennifer
            Pokkerihai
            • Dec 2009
            • 1503

            #50
            Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

            PTR rating sul 70 ja hotornotis 100 :D
            Päris hästi paned :D:D

            Comment

            • seep
              Grinder
              • Dec 2009
              • 698

              #51
              Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

              erinevalt sinust ma ei beati NL5te :'(

              Comment

              • mislinn
                Pokkerihai
                • Apr 2009
                • 1734

                #52
                Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

                Algselt postitas seep
                erinevalt sinust ma ei beati NL5te :'(
                You made my day :D

                Comment

                • seep
                  Grinder
                  • Dec 2009
                  • 698

                  #53
                  Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

                  Ühe mehe õnn on teise mehe õnnetus!

                  Tegin ühe NL2 sessi, käsi:509; Winrate:53,98BB/100; võidetud:10,99$

                  Aagh, selle kuu sees mängitud käsi
                  NL2: 6238 Winrate: 27,8BB/100
                  NL5: 4244 Winrate: -3.01BB/100

                  Kuidas ma suudan crushida NL2 nagu tank kolba, aga NL5 olen peksukott??? Masendav! Hande NL5 ka liiga vähe, et miskit postitada, mille üle saaks juurelda.

                  Comment

                  • seep
                    Grinder
                    • Dec 2009
                    • 698

                    #54
                    Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

                    Calli kasuks otsustasin, sest vastane oli mind jälginud, ja ma olin viimase 5 käe jooksul 3 korda poti võitnud kätt näitamata. Seega mõnikord on QQga õige olukorra hindamise puhul kasulik callida! ;D
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • StripPoker
                      Grinder
                      • Sep 2009
                      • 609

                      #55
                      Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

                      suht coinflip võit ikkagist

                      Comment

                      • seep
                        Grinder
                        • Dec 2009
                        • 698

                        #56
                        Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

                        Ma ei ütleks... Siin oleneb ju ka, kui deep vastane on, minu imidž. Donkid vaatavad, ohh minemetsa, see on ju mingi üli loose agressive kutt, JJ;AK on piisav shovemiseks! Ainult AA ja KK oli siin karta ning võimalus et laual kellegil on käes AA või KK on 1% umb kui ma ei eksi.

                        Comment

                        • seep
                          Grinder
                          • Dec 2009
                          • 698

                          #57
                          Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular



                          Ma olen august välja tulnud! Ja mul on tunne, et ma suudan samas vaimus jätkata! Tänud Ranka! Võtsin oma lolli aru pähe ja mängisin Sinu tabeli järgi, va paar situatsiooni, mis vajasid mänguolukorra lugemist mitte abc pokkerit.

                          Comment

                          • mcbethk
                            Bännitud
                            • Oct 2008
                            • 687

                            #58
                            Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

                            Algselt postitas seep
                            Ma ei ütleks... Siin oleneb ju ka, kui deep vastane on, minu imidž. Donkid vaatavad, ohh minemetsa, see on ju mingi üli loose agressive kutt, JJ;AK on piisav shovemiseks! Ainult AA ja KK oli siin karta ning võimalus et laual kellegil on käes AA või KK on 1% umb kui ma ei eksi.
                            donke imidž küll ei koti..

                            Comment

                            • seep
                              Grinder
                              • Dec 2009
                              • 698

                              #59
                              Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

                              No kui ikka viimastel pottidel raisen, reraisen kutte rahuga ja siis võidan, isegi kõige pimedam fish näeb, et see on mingi loose agressive kutt. Muidugi kõik korrad ma tegin seda kaartidega, aga see ei tähenda midagi, sest nad ei tea seda...

                              Comment

                              • seep
                                Grinder
                                • Dec 2009
                                • 698

                                #60
                                Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

                                Oehh, käisin sõbra sünnipäeval, mängisime turniiri 3mekesi, suutsin pmst iga olukorra ära lugeda, aga ma ei uskunud oma olukorra lugemisoskusesse, ning mu chipid said otsa. :'( Aga nalja sai, ning 25 krooni eest oli kino piisavalt. Vahepeal sai täitsa palju taotud sõpradega cashi 0,5/1 blindidega. Ulme metagame käib, kedagi mingile käele on üpriski raske panna. Kuid lives on ikka hoopis teine tunne mängida, netis on nagu mänguraha. :D

                                Comment

                                Working...