Re: Seep - pokker on kirg, kuid elu on tähtsam
iga kord kui ta bettis 2 senti, tal polnud mitte midagi, ainuke mida mul karta oli, oli K high:D
iga kord kui ta bettis 2 senti, tal polnud mitte midagi, ainuke mida mul karta oli, oli K high:D
Comment