Seep - pokker on kirg, kuid elu on tähtsam

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • seep
    Grinder
    • Dec 2009
    • 698

    #61
    Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

    Oehh, teen siis natuke täna õhtul pokkerit, pole viimastel päevadel aega olnud, loodan, et mu tõus NL5s jätkub ;D
    EDIT: Fail, rohkem ei viitsinud mängida -BI, väsitav päev ka selja taga. Homme loodan, et saan mingi normaalse sessi teha. Seniks, ööd kõigile!

    Comment

    • StripPoker
      Grinder
      • Sep 2009
      • 609

      #62
      Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

      Olen ka NL5 liikunud. Reede ja laupäeva õhtud on nuts :D Ei biidi suurelt aga 10K käe peale vähemalt u 4 BB/100 plussis. Harjutan veel.

      Comment

      • Jennifer
        Pokkerihai
        • Dec 2009
        • 1503

        #63
        Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

        Mul endal viskas NL5 üle ja liikusin NL10 edasi :D
        Seal on ikka tunduvalt parem mängida :D

        Comment

        • seep
          Grinder
          • Dec 2009
          • 698

          #64
          Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

          NL10 on nitland!
          Vaadake mis kasu toob kui loed ühe CoW 2+2st ära:

          Comment

          • Jennifer
            Pokkerihai
            • Dec 2009
            • 1503

            #65
            Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

            Oh. Mis sa ära lugesid?:D

            Minu arust küll ei ole nitland. NL5 on nitland hoopis :D

            Comment

            • mislinn
              Pokkerihai
              • Apr 2009
              • 1734

              #66
              Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

              No nl10 on võimatu shortstackide paradiis + nitland. Tänane sess 3 korda set vs set kotti, kahe paariga pole üldse mõtet midagi liigutada. Kahel korral, sain AAga aktiooni ja need tõmmati ka obv ära. Sain straight flushi ja vastasel oli mast, ainuke koht, kus mulle välja maksti.
              Jäin küll +2BI, aga no ühtegi lauda võtta pole ja kui on stackid normaalsed, siis vastaste statsid on 8/6/2, kõik ootavad oma nutsi ja veeretavad blinde...minu arvamus.. :-\ (Tuli vist väga segane post, aga mis seal ikka.)

              Comment

              • Jennifer
                Pokkerihai
                • Dec 2009
                • 1503

                #67
                Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

                Hmm. Eile kui mängisin seal, siis 9 mängijast ca 4-5 oli stattidega ~40 ja 10

                Comment

                • mislinn
                  Pokkerihai
                  • Apr 2009
                  • 1734

                  #68
                  Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

                  Algselt postitas Jennifer
                  Hmm. Eile kui mängisin seal, siis 9 mängijast ca 4-5 oli stattidega ~40 ja 10
                  Asi võib selles olla, et ma pole juhtunud õhtul/öösel mängima veel..aga lauad on seal iga kuradi kell neid väärastunud 20BB vendi täis.

                  Comment

                  • seep
                    Grinder
                    • Dec 2009
                    • 698

                    #69
                    Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

                    Mislinn steali blinde rahuga siis! Et miks stealida? 75BB/100õnnestunud stealiga. See on monstersumma! NL10nes on see 15$. Kui steali ei õnnestu, siis piisab ka väiksest cbetist, setminerid foldivad ka 1/3 kuni 1/2 poti suuruse betiga, ning kui kõik neid täis on, siis see on nii lebo...

                    Comment

                    • Pumper
                      Klubi Liige
                      • Mar 2009
                      • 2359

                      #70
                      Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

                      Algselt postitas seep
                      NL10 on nitland!
                      Vaadake mis kasu toob kui loed ühe CoW 2+2st ära:
                      Misasi see CoW on, linki?

                      Comment

                      • seep
                        Grinder
                        • Dec 2009
                        • 698

                        #71
                        Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

                        See on tegelt CotW ehk Concept of the Week, my bad...

                        Comment

                        • Jennifer
                          Pokkerihai
                          • Dec 2009
                          • 1503

                          #72
                          Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

                          Jep. Sellest on kasu küll, kui min bettida varastamisel. Sain 200 käega juba +2$ NL5s(4lauda), aga siis läksin nii enesekindlaks, et varastasin peaaegu any decent käega. Ning seepärast kukkusin -4$ ni :D
                          Kui min raisida buttonilt, kas siis teistelt pos tuleks raisida 3 või 4 korda?

                          Comment

                          • K2snakas
                            Pokkerihai
                            • Feb 2009
                            • 2388

                            #73
                            Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

                            Algselt postitas Jennifer
                            Jep. Sellest on kasu küll, kui min bettida varastamisel. Sain 200 käega juba +2$ NL5s(4lauda), aga siis läksin nii enesekindlaks, et varastasin peaaegu any decent käega. Ning seepärast kukkusin -4$ ni :D
                            Kui min raisida buttonilt, kas siis teistelt pos tuleks raisida 3 või 4 korda?
                            ma väga ei varastaks yldse nl5s, vaid mängiks kaarte:)
                            pole vaja ennast rasketesse olukordadesse panna:)

                            Comment

                            • seep
                              Grinder
                              • Dec 2009
                              • 698

                              #74
                              Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

                              Parem õppida seda NL5 kui NL100, kus on kõik õppimised 20 korda kallimad. Stick to the plan ja kõik läheb hästi! Enamus raha tuleb ikkagist SDilt, aga vähemalt non-SD winnings joon jookseb 0is

                              Comment

                              • K2snakas
                                Pokkerihai
                                • Feb 2009
                                • 2388

                                #75
                                Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

                                ma ei r22gigi, et seda nl100 peaks tegema aga imo nl5 peaks ikkagi käsi m2ngima ja piisavalt kasumit teenima, mitte et peaks mingi ulme metat laskma hakkama!

                                Comment

                                Working...