Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular
Oehh, teen siis natuke täna õhtul pokkerit, pole viimastel päevadel aega olnud, loodan, et mu tõus NL5s jätkub ;D
EDIT: Fail, rohkem ei viitsinud mängida -BI, väsitav päev ka selja taga. Homme loodan, et saan mingi normaalse sessi teha. Seniks, ööd kõigile!
Oehh, teen siis natuke täna õhtul pokkerit, pole viimastel päevadel aega olnud, loodan, et mu tõus NL5s jätkub ;D
EDIT: Fail, rohkem ei viitsinud mängida -BI, väsitav päev ka selja taga. Homme loodan, et saan mingi normaalse sessi teha. Seniks, ööd kõigile!
Comment