Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks
Nagu te kõik teate, siis ma ei ole piisavalt püsiv, et ühte vormi ainult mängida(loe: mul pole grinderi vaimu, kes suudaks 2 kuud ühte sama vormi lihtsalt grindida, kuna läheb liiga lihtsalt nupuvajutamiseks). Parem mängida kõiki NLH vorme kus ma olen break-even/winning mängija kui kaotada isu ning minna korraks PLOsse kus ma olen masendavalt sitt ja kaotan kogu oma raha ära.
Nagu te kõik teate, siis ma ei ole piisavalt püsiv, et ühte vormi ainult mängida(loe: mul pole grinderi vaimu, kes suudaks 2 kuud ühte sama vormi lihtsalt grindida, kuna läheb liiga lihtsalt nupuvajutamiseks). Parem mängida kõiki NLH vorme kus ma olen break-even/winning mängija kui kaotada isu ning minna korraks PLOsse kus ma olen masendavalt sitt ja kaotan kogu oma raha ära.
K
5
9
(a full house, Nines full of Fives)
Comment