Seep - pokker on kirg, kuid elu on tähtsam

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • seep
    Grinder
    • Dec 2009
    • 698

    #226
    Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks

    Nagu te kõik teate, siis ma ei ole piisavalt püsiv, et ühte vormi ainult mängida(loe: mul pole grinderi vaimu, kes suudaks 2 kuud ühte sama vormi lihtsalt grindida, kuna läheb liiga lihtsalt nupuvajutamiseks). Parem mängida kõiki NLH vorme kus ma olen break-even/winning mängija kui kaotada isu ning minna korraks PLOsse kus ma olen masendavalt sitt ja kaotan kogu oma raha ära.

    Comment

    • nomerlot
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 2233

      #227
      Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks

      Mina PLO-d ei julge veel eriti näppida, olen seni saanud pikalt vastu näppe. Sama häda 6-maxiga, väga ühemõtteliselt on seal graafik suurde miinusesse vajunud.

      Vahel väike HUSNG meelelahutuseks, tulemust ma seal ei ajagi taga, piisab kui nullis püsin.

      Comment

      • seep
        Grinder
        • Dec 2009
        • 698

        #228
        Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks

        6maxis läheb mul hästi, ütleks et kõvasti lihtsam on valuet saada. HU on muidugi üks mu lemmikuid, kuigi mulle ei istu eriti SNGd, seega rohkem kasvatan rolli NL50HU jaoks.

        Comment

        • seep
          Grinder
          • Dec 2009
          • 698

          #229
          Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks

          Sobib nii mängida? Villain on tundmatu
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Comment

          • ristijeesus
            Klubi Liige
            • Oct 2009
            • 2533

            #230
            Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks

            Sul pole isegi mitte nutflush ja laud on ju paardunud. Sellistes olukordades tuletan endale meelde vanasõna "ahnus ajab upakile" ja ei raise.

            Comment

            • seep
              Grinder
              • Dec 2009
              • 698

              #231
              Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Põhjus, miks 6max microsid armastan. :D

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #232
                Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks

                Algselt postitas ristijeesus
                Sul pole isegi mitte nutflush ja laud on ju paardunud. Sellistes olukordades tuletan endale meelde vanasõna "ahnus ajab upakile" ja ei raise.
                See vanassõna oli: "Uhkus ajab upakile..."

                EDIT: my bad, mõlemad olemas.

                Comment

                • Dogers
                  Pokkerihai
                  • Dec 2008
                  • 2500

                  #233
                  Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks

                  Algselt postitas ranka
                  See vanassõna oli: "Uhkus ajab upakile..."

                  EDIT: my bad, mõlemad olemas.
                  Linnar ajab urvakile?

                  Comment

                  • seep
                    Grinder
                    • Dec 2009
                    • 698

                    #234
                    Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks

                    Lol @ Dogers.

                    Kuna ma leian, et mul pole veel mõtet HEMi osta, sest microstakes 6maxis nkn on kõik fishid, siis ma ei fiidi teid veel oma mustikas graafikutega 6maxist. PTRist saate natuke vaadata (loe: 2500 käe peale 22BB/100 NL5s)

                    Comment

                    • K2snakas
                      Pokkerihai
                      • Feb 2009
                      • 2388

                      #235
                      Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks

                      Algselt postitas seep
                      22BB/100 NL5s)
                      kas 22bb/100 v6i 22BB/100le või need on samad asjad?

                      Comment

                      • seep
                        Grinder
                        • Dec 2009
                        • 698

                        #236
                        Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks

                        22BB/100le ehk 22PTBB/100le 1BB=2bb. Teisisõnu BB=Big Bets ja bb=big blinds

                        Lol i got lucky: https://www.pokertableratings.com/re...ash=5059560149 Ma panin nad rohkem KK/QQ/JJ peale xD Nagu me näeme, siis saab isegi 8x reisiga prf mõnusalt aktsiooni 6maxis, just selle pärast polegi hudi vaja!

                        Comment

                        • flipmachine
                          Pokkerihai
                          • Jul 2009
                          • 1857

                          #237
                          Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks

                          ehk siis 2500 käe kohta ulmeline run ..

                          Comment

                          • seep
                            Grinder
                            • Dec 2009
                            • 698

                            #238
                            Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks

                            Käed peavad ma ütleks lihtsalt... Need donkid maksavad igasuguse saastaga kinni! Sellest käest oli näha, et lihtsalt value bet kogaueg nuts kätega, kutid lähevad väga tihti mingeid 3-4 outereid püüdma AIga :D

                            Comment

                            • Karikakar
                              Vana Tegija
                              • Jul 2009
                              • 1235

                              #239
                              Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks

                              Sa $/Hour ei oska öelda?

                              Comment

                              • seep
                                Grinder
                                • Dec 2009
                                • 698

                                #240
                                Re: Seep - No Limit Texas Hold'emis meistriks

                                Well, ma lidun NL10 nüüd uuesti, viimase 3-4 päevaga teinud 90$ NL5s, kokku circa 3300 kätt, 27BB/100le. Algul mängisin miskine 300 kätt tunnis, lõpuks 700 kätt tunnis. Pakuks umb 9 tundi olen mänginud... BR on nüüd 204$ peal ja tõesti, nüüd NL10. :D

                                Comment

                                Working...