[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #6196
    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Viljandi meistrikatelt out, mingi räme luckbox võttis väljas. Välja võtjat lauas kutsuti kellegiks kaidoks (lol).

    Igatahes see mingi Kaido oli seal suure stäki ehitanud ja jubedalt luckinud. Flopanud maste, maju, rida, ridamaju ja ridalemuid.

    Jõhkralt seal isatses ka, kogu aeg sellel Kaidol mingi threebetid, raised jne. Välimuselt miski jõhker maadleja.

    Igatahes käsi. Ees UTG-lt vanem härra avab 5000 (blindid 1200/2400, BBA 2500), stäkiga miski 40-50K. Ma MP3 (või CO, pole vahet) otsustan callida, sest taga on see samune mingi Kaido.

    Plaan on, et kui see Kaido künnab otsa, siis stäkin. Kui maksab, siis vahet pole - ta dead money potis, krussin teda IP ja rangega. UTG vastu nii või naa flipp, kuid selle Kaido raha rikastab panka piisavalt, et olukord muuta heaks.

    Mul endal üle 110 000.

    Ja viuhti. Kaido läkski mu lõksu nagu niuhti ja küttis otsa. UTG ka suht snapilt all-in. Nihelen natuke ja viskan ka chipi sisse ja deklareerin all-in ning siis see suur mingi KAido hakkas nihelema.

    Et tema ei saa ikka loobuda, et keegi ta peres pole kunagi seda kätt foldinud, et neil traditsioon jne. Olgu, nii hull ei olnud, kui alfale kohaselt see Kaido käskis lugeda chipid kokku, niheles veel ja callis ära.

    Kaidol AK!!!! Luckbox!! Lootsin, et UTG-lt ka AX ja siis see Kaido alles saab. Oligi! UTG-l AQ.

    PokerStove andemtel on AQo-l 21, sellel suurel Kaidol 35% ja minul 44%!!!!

    FLop tuli madal, 788 vms. Turn A!!! Ja kaido võtab panga, kui river pole Q või T! Ei! River 9 ja see Kaido saab omale ülisuure stäki!!!!

    Enne seda see Kaido võttis veel välja Pumperi AQ vs AT. Ikka Turn flopis! Issand!

    Kes kurat on see Kaido!!!! mingi Kaido.net lehekülg pidi ka veel olema tal. Või kaido.ee vms. Ise lauas rääkis.

    Comment

    • Ecuador13
      🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
      • Aug 2009
      • 730

      #6197
      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

      Deepfakenews, AK suited oli mul.

      Comment

      • Ecuador13
        🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
        • Aug 2009
        • 730

        #6198
        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

        Ja kuidas turn flopis sai olla. Kahtlane üldse kogu see jutt, ilmselt päeviku omanik ei käinudki Viljandi MVl vaid Vilsandil hoopis linde vaatlemas!

        Comment

        • Söönlusikast
          Pokkerihai
          • Feb 2024
          • 3255

          #6199
          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

          Algselt postitas Ecuador13 Vaata postitust
          Ja kuidas turn flopis sai olla. Kahtlane üldse kogu see jutt, ilmselt päeviku omanik ei käinudki Viljandi MVl vaid Vilsandil hoopis linde vaatlemas!
          Või jälle nägi mingeid unenägusi

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6200
            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

            Algselt postitas Ecuador13 Vaata postitust
            Ja kuidas turn flopis sai olla. Kahtlane üldse kogu see jutt, ilmselt päeviku omanik ei käinudki Viljandi MVl vaid Vilsandil hoopis linde vaatlemas!
            Flop turnis?

            Polegi tegelt mingi vahet, sest nii või naa väga kahtlased olidki need kaardid seal. Juba teist korda (aastat) järjest oleks nagu kaaripakk näpitud ja sätitud....

            EDIT:
            Indias näiteks, kui selline kahtlane jooks oleks olnud, oleks juba keegi ammu lauas nuga saanud

            Indias pussitati surnuks 24-aastane mees $2,9 suuruse panga pärast

            Pühapäeval pussitati surnuks 24-aastane mees 180 India ruupia ehk umbes 2,9 dollari suuruse panga pärast, vahendab Hindustan Times.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #6201
              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

              What's the most cheeky scam a supermarket customer has ever pulled?

              https://askbaby.quora.com/Whats-the-...as-ever-pulled

              ROFL. See on ikka parim. Foorumiscammeritest Madised ja muudmehed selle kõrval kahvatuvad.

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #6202
                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                Flop turnis?

                Polegi tegelt mingi vahet, sest nii või naa väga kahtlased olidki need kaardid seal. Juba teist korda (aastat) järjest oleks nagu kaaripakk näpitud ja sätitud....

                EDIT:
                Indias näiteks, kui selline kahtlane jooks oleks olnud, oleks juba keegi ammu lauas nuga saanud

                Indias pussitati surnuks 24-aastane mees $2,9 suuruse panga pärast

                https://www.pokkeriprod.com/indias-p...-panga-parast/
                Selle jaoks peabki suur käekell olema, et vajadusel kilbina kasutada.


                Ühtlasi, sain veidi infi, et mu käekellade müük lõpetatakse ära ning on viimased paarkümmend müügil.

                Kasutage aegaon poes kood "kakahirmutis" et müüjat segadusse ajada ja ikka täis hinda maksta.
                Last edited by Kakahirmutis; 27.10.24, 13:42.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #6203
                  Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                  Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                  Kasutage aegaon poes kood "kakahirmutis" et müüjat segadusse ajada ja ikka täis hinda maksta.
                  Aega on selle kiire asjaga.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #6204
                    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                    Mõtlesin, et täna kodune ja lebotan terve päeva. Paraku kohvi tehes avastasin, et kohvi otsas ja tuli sund koopast välja ronida.

                    Otsustasin juba siis ta töö juures läbi astuda ja siia jäingi. Vahtisin toda KOT finaali ja mõtlesin, et teen ka hoopis kiirelt trenni ära, enne õhtusi pokkeriturniire.

                    Tegin ka selle ära. 20 minutit jooksu + 15 minutit tavatrenni + 20 minutit sauna ja enesetunne juba kui kakahirmutisel. Ikka sellised asjad väga kõvad ja õiged otsused.

                    Tegelt rääkides kakahirmutisest, siis minu arvates on temast saamast foorumi Chuck Norris. Ainult kakahirmutis on suutnud kõik venelased läbi peksta, kõik rakebacki omale saada ja nüüd kõik aegaon kellad ka veel ära ostnud ??

                    Comment

                    • Söönlusikast
                      Pokkerihai
                      • Feb 2024
                      • 3255

                      #6205
                      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Mõtlesin, et täna kodune ja lebotan terve päeva. Paraku kohvi tehes avastasin, et kohvi otsas ja tuli sund koopast välja ronida.

                      Otsustasin juba siis ta töö juures läbi astuda ja siia jäingi. Vahtisin toda KOT finaali ja mõtlesin, et teen ka hoopis kiirelt trenni ära, enne õhtusi pokkeriturniire.

                      Tegin ka selle ära. 20 minutit jooksu + 15 minutit tavatrenni + 20 minutit sauna ja enesetunne juba kui kakahirmutisel. Ikka sellised asjad väga kõvad ja õiged otsused.

                      Tegelt rääkides kakahirmutisest, siis minu arvates on temast saamast foorumi Chuck Norris. Ainult kakahirmutis on suutnud kõik venelased läbi peksta, kõik rakebacki omale saada ja nüüd kõik aegaon kellad ka veel ära ostnud ??
                      Kakaga julgeks triinu baari ka minna . Äkki hea diiliga valvaks seljatagust.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #6206
                        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                        Kakaga julgeks triinu baari ka minna . Äkki hea diiliga valvaks seljatagust.
                        Ta siin rääkis jah, et õppige natuke kickboxi ja kungfud ning mingeid muid nippe (ju järgmine soovitus, et kandke nuga ka kaasas).

                        Seepärast ma siin kakale poengi. Ise õppida ei viitsi, aga hea, kui sellised sõbrad on. Julge ringi chillida ja kui miski jama, siis ütled - näed löö sellele jalaga näkku. Ja või, et pane sinna ka üks hoop või vajuta talle ka ära.

                        Comment

                        • Kakahirmutis
                          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                          • Oct 2010
                          • 7079

                          #6207
                          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Ta siin rääkis jah, et õppige natuke kickboxi ja kungfud ning mingeid muid nippe (ju järgmine soovitus, et kandke nuga ka kaasas).

                          Seepärast ma siin kakale poengi. Ise õppida ei viitsi, aga hea, kui sellised sõbrad on. Julge ringi chillida ja kui miski jama, siis ütled - näed löö sellele jalaga näkku. Ja või, et pane sinna ka üks hoop või vajuta talle ka ära.
                          Igasugune vägivald on nõme.

                          Aga trenn on lahe

                          Comment

                          • Söönlusikast
                            Pokkerihai
                            • Feb 2024
                            • 3255

                            #6208
                            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                            Ei tea, tänaval ei loe see kungfu. Kui sa tippude mma vend pole, treenitud refleksidega,mis see kungfu aitab kui keegi sulle roosiga ootamatult kaela lendab.Mina olen alati pigem uskunud konflikti vältimisse (sp peakski andma au tupicule ,ma võiks lugeda ette mitukend inimest keda pokkeris näinud-kui ta kasvõi ühe ees neist oleks oma tsirkust teinud,mis ta etpf-l tegi.....) Lühidalt veel ütlen ,et need inimesed kõige viisakamad/vaiksemad inimesed keda elu jooksul näinud.Nad ei ähvardaks,ega paluks tupicut see tsirkus lõpetada . Ega ma ei tea mis tehtaks,aga vast oleks tupicul ka koomas peaga read paigas,et on inimesi,kes ei mõista ta nalju kui ta koomas.

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #6209
                              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                              Mina ei läheks ühegi nalja pärast kellelegi kallale.

                              Comment

                              • Söönlusikast
                                Pokkerihai
                                • Feb 2024
                                • 3255

                                #6210
                                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                                Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                                Mina ei läheks ühegi nalja pärast kellelegi kallale.
                                Isegi kui näpp persse pistetaks ja võmbaga näo ees vehitaks?
                                Edit: kui su naisele sama tehtaks,sest ka nii juhtus ja siis olla turniiridirektor etpf-l sekkunud
                                Last edited by Söönlusikast; 27.10.24, 16:04.

                                Comment

                                Working...