[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Söönlusikast
    Pokkerihai
    • Feb 2024
    • 3255

    #6181
    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Algselt postitas Mati1995 Vaata postitust
    seda kahuriliha jatkub laudades ka, vahest 7 tükki korraga. võtad ühe maha, tuleb uus kohe asemele.
    Zyngas mängid? Või kus laudades selline tendets ????

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #6182
      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

      Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
      Zyngas mängid? Või kus laudades selline tendets ????
      Terve GG on venelasi täis.

      E: Ja kui julged miski vene vastase nime panna, saad sundvahetuse. Donkament kirjutas, et sai isegi H!Mars nime eest, rääkimata kangemast

      Comment

      • Söönlusikast
        Pokkerihai
        • Feb 2024
        • 3255

        #6183
        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Terve GG on venelasi täis.

        E: Ja kui julged miski vene vastase nime panna, saad sundvahetuse. Donkament kirjutas, et sai isegi H!Mars nime eest, rääkimata kangemast
        Aa sellesmõttes kahuriliha. Optibetis ei ole tähele pannud. Unibetis ei tea . Starsis russid ligi ei saa minu teada. GG ei julge avada,liigseks variatsiooniks mul siiani tuju pole.
        Gg puhul peaaegu siuke tunne,et venesõbralikud lausa. Isegi pokeroki supo klienditeeninduse tipp,kui nägin prnt screene kuidas seal kiirelt päris inimene lahendab probleeme.

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #6184
          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

          Sa tuled täna mängima?

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6185
            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
            Sa tuled täna mängima?
            Irv, ei viitsi ja ei jõuaks ka. Ja alles täna tuli uuesti meelde, kui su päevikut lugesin, et turniirid ju.

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #6186
              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Irv, ei viitsi ja ei jõuaks ka. Ja alles täna tuli uuesti meelde, kui su päevikut lugesin, et turniirid ju.
              No kui homme mind näed tule ütle tere :D

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #6187
                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                No kui homme mind näed tule ütle tere :D
                Sellise mänguga oled sa varsti out :D Ega need 15% kaua kesta....

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #6188
                  Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Sellise mänguga oled sa varsti out :D Ega need 15% kaua kesta....
                  Väga hea bluff oli ju

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #6189
                    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                    Imeme meigast, mehed!

                    Järgmine eesmärk täidetud: 70,0kg säras täna kaalul. DONE!

                    Möönan. Väike vedelikupuudus ja päris nii öelda tühikaal ei ole, kuid on saavutatud graafikul selle perioodi madalaim kaal.

                    Loen eesmärgi küll täidetuks, kuid kindlasti jätkan veel, kuid pahumpidi suunas. Kui enne oli eesmärk madalaima kaalu peale, siis nüüd kõrgema - 69,9kg peale.

                    Teisisõnu. Eesmärk saab täidetud, kui viimase 30 mõõtmise jooksul ei ole kaalutablool suuremat numbrit kui 69,9kg.

                    Mõõtmine on siis reeglina päev ja seetõttu viimase 30 päeva kaal, sest igapäevaselt ma umbes 42 kilogrammi vett, 24,5 kilogrammi punast-roosakat liha, 14 kilogrammi rasva ja 10,5 kilogrammi erinevaid huvitavaid luid, mida on ühtekokku inimesel 206 erinevat ja organeid sinna kaalule viin. Ja kõike seda käsutab suuruselt kolmas organ, mis kaalub umbes 1,3-1,4kg.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #6190
                      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                      Lisaks eile murdusin! Kell 13:02 ja poolt tundi tagasi ärkasin. Kõrvades veits kumiseb. Sitt pohmakas. Tra ei mäletagi, mis eile sai tehtud ja miks jooma mindud. Miski sõber kutsus, sai käidud naistes ja ühtlasi väga palju joodud. ?

                      Ei mäleta ka kus. Õigemini hommikul mäletasin veel, aga praegu kirjutades ei mäleta. Mingi politseiga oli ka jama, seda tean. Aga praegu järjest rohkem tuhmub. Ei pidanud vist aastat vastu :( ?

                      Tubli tulemus, veits pettumus. Tegelt väga suur pettumus - oleksin võinud ju need paar päeva veel vastu pidada, sest teadsin, et kuupäev peab olema pühapäeval. Aga läks siis nii. Nõrk iseloom. ?

                      Nahhui oli vaja!!!!! Türa nii pettunud endas. Vittu küll.

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #6191
                        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                        Alustad uuesti, alkohol ise ei ole vaenlane, liigne alkohol on.

                        Aga selveris kampaania :

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #6192
                          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                          See Tuborg mulle ei meeldi. Kõige parem on Heineken 0.00. Kui oled nii öelda erimaitsete fänn, siis Clausthaler välismaaomadest ja Rock Zero 0.00 (plekkpurgis kusjuures) on väga väga väga väga hea alkovaba õlu.

                          Soovitan neid külmkapis hoida ja eriti neil, kes kaaluga tegelevad ja kelle igapäeva jookideks ongi tee, kohv, vesi, kuid aeg-ajalt tahavad midagi maitsega juua.

                          Õlle on ideaalne lahendus, kuid kui ka ei taheta saada joovastavat efekti, mille kõrvalefekt on pärast tekkiv vastik ajutine väsimus, siis alkovaba õll on selleks veel ideaalsem lahendus.

                          Alkovabade õllede turg on üllatavalt heaks läinud. Mingi Baltika null solgid on minevik. Isegi Eesti orikad kõlbavad juua, kuid ülaltoodu nimekiri on mu lemmik.

                          Ja liskas mingile cocale või "limpsile", ma jooksin päriselt ka enne alkoga õlli. Magustatud karastusjoogid ei ole mitte mingid joogid.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #6193
                            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                            Nõrgestasin Venemaad. Üle 3600 rubla nagu maast leitud.



                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #6194
                              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                              Me Leitsiga arvasime, et hooaeg sai läbi ja hakkasime telekast Tõnu otsima, kuid soovitus viskas ette.

                              Seega ikka veel polegi läbi! Tra kägar.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #6195
                                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal



                                Eestlaste kommuun Vanuatule läinud vä? :)

                                Comment

                                Working...