Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal
Viljandi meistrikatelt out, mingi räme luckbox võttis väljas. Välja võtjat lauas kutsuti kellegiks kaidoks (lol).
Igatahes see mingi Kaido oli seal suure stäki ehitanud ja jubedalt luckinud. Flopanud maste, maju, rida, ridamaju ja ridalemuid.
Jõhkralt seal isatses ka, kogu aeg sellel Kaidol mingi threebetid, raised jne. Välimuselt miski jõhker maadleja.
Igatahes käsi. Ees UTG-lt vanem härra avab 5000 (blindid 1200/2400, BBA 2500), stäkiga miski 40-50K. Ma MP3 (või CO, pole vahet) otsustan callida, sest taga on see samune mingi Kaido.
Plaan on, et kui see Kaido künnab otsa, siis stäkin. Kui maksab, siis vahet pole - ta dead money potis, krussin teda IP ja rangega. UTG vastu nii või naa flipp, kuid selle Kaido raha rikastab panka piisavalt, et olukord muuta heaks.
Mul endal üle 110 000.
Ja viuhti. Kaido läkski mu lõksu nagu niuhti ja küttis otsa. UTG ka suht snapilt all-in. Nihelen natuke ja viskan ka chipi sisse ja deklareerin all-in ning siis see suur mingi KAido hakkas nihelema.
Et tema ei saa ikka loobuda, et keegi ta peres pole kunagi seda kätt foldinud, et neil traditsioon jne. Olgu, nii hull ei olnud, kui alfale kohaselt see Kaido käskis lugeda chipid kokku, niheles veel ja callis ära.
Kaidol AK!!!! Luckbox!! Lootsin, et UTG-lt ka AX ja siis see Kaido alles saab. Oligi! UTG-l AQ.
PokerStove andemtel on AQo-l 21, sellel suurel Kaidol 35% ja minul 44%!!!!
FLop tuli madal, 788 vms. Turn A!!! Ja kaido võtab panga, kui river pole Q või T! Ei! River 9 ja see Kaido saab omale ülisuure stäki!!!!
Enne seda see Kaido võttis veel välja Pumperi AQ vs AT. Ikka Turn flopis! Issand!
Kes kurat on see Kaido!!!! mingi Kaido.net lehekülg pidi ka veel olema tal. Või kaido.ee vms. Ise lauas rääkis.
Viljandi meistrikatelt out, mingi räme luckbox võttis väljas. Välja võtjat lauas kutsuti kellegiks kaidoks (lol).
Igatahes see mingi Kaido oli seal suure stäki ehitanud ja jubedalt luckinud. Flopanud maste, maju, rida, ridamaju ja ridalemuid.
Jõhkralt seal isatses ka, kogu aeg sellel Kaidol mingi threebetid, raised jne. Välimuselt miski jõhker maadleja.
Igatahes käsi. Ees UTG-lt vanem härra avab 5000 (blindid 1200/2400, BBA 2500), stäkiga miski 40-50K. Ma MP3 (või CO, pole vahet) otsustan callida, sest taga on see samune mingi Kaido.
Plaan on, et kui see Kaido künnab otsa, siis stäkin. Kui maksab, siis vahet pole - ta dead money potis, krussin teda IP ja rangega. UTG vastu nii või naa flipp, kuid selle Kaido raha rikastab panka piisavalt, et olukord muuta heaks.
Mul endal üle 110 000.
Ja viuhti. Kaido läkski mu lõksu nagu niuhti ja küttis otsa. UTG ka suht snapilt all-in. Nihelen natuke ja viskan ka chipi sisse ja deklareerin all-in ning siis see suur mingi KAido hakkas nihelema.
Et tema ei saa ikka loobuda, et keegi ta peres pole kunagi seda kätt foldinud, et neil traditsioon jne. Olgu, nii hull ei olnud, kui alfale kohaselt see Kaido käskis lugeda chipid kokku, niheles veel ja callis ära.
Kaidol AK!!!! Luckbox!! Lootsin, et UTG-lt ka AX ja siis see Kaido alles saab. Oligi! UTG-l AQ.
PokerStove andemtel on AQo-l 21, sellel suurel Kaidol 35% ja minul 44%!!!!
FLop tuli madal, 788 vms. Turn A!!! Ja kaido võtab panga, kui river pole Q või T! Ei! River 9 ja see Kaido saab omale ülisuure stäki!!!!
Enne seda see Kaido võttis veel välja Pumperi AQ vs AT. Ikka Turn flopis! Issand!
Kes kurat on see Kaido!!!! mingi Kaido.net lehekülg pidi ka veel olema tal. Või kaido.ee vms. Ise lauas rääkis.
Comment