[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal
Collapse
X
-
Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal
Mul täna peaks kakahirmutise mütsid saabuma, sellega peaks WR 2bb tõusmaAlgselt postitas ranka Vaata postitust(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Ei biidi neid bokkereid. Raske on! Novembris mängin perfektselt. Watch out!
Comment
-
Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal
Võiks kõrvutada siin ala 10+a tagust nl400 crushimist vms ?? aga sul ka siis see gg rakeback õigustab niivõrd palju end ?Algselt postitas ranka Vaata postitust(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Ei biidi neid bokkereid. Raske on! Novembris mängin perfektselt. Watch out!Last edited by Söönlusikast; 31.10.24, 14:29.
Comment
-
Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal
Kus e-poest neid osta saab?Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitustMul täna peaks kakahirmutise mütsid saabuma, sellega peaks WR 2bb tõusma
Comment
-
Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal
3 müügi nimel ei viitsi küll e-poodi avada.Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitustKus e-poest neid osta saab?
Paar mütsi saan ära kinkida, aga eks õhtul näen mis kvaliteediga tulid.
Väga hea müts läheks 40-70€ maksma, hetkel ma maksin 20€/tükk
Comment
-
Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal
Bumpi linki,kus tegid neid. Ma ei mäleta mitmendal lk su päevikus see oli.Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust3 müügi nimel ei viitsi küll e-poodi avada.
Paar mütsi saan ära kinkida, aga eks õhtul näen mis kvaliteediga tulid.
Väga hea müts läheks 40-70€ maksma, hetkel ma maksin 20€/tükk
Comment
-
Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal
Mul naine saatis lõpuks meiliga taotluse kuhugi koos piltidega ja sealt pidi miinimum 5tk võtma.Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitustBumpi linki,kus tegid neid. Ma ei mäleta mitmendal lk su päevikus see oli.
Muidu oma nimega saab 40€ kanti sealt :
https://capking.ee/tootekategooria/disaini-endale-muts/Last edited by Kakahirmutis; 31.10.24, 14:59.
Comment
-
Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal
Ranka 100bb mängudes saab päris sitta rakebackiAlgselt postitas Söönlusikast Vaata postitustVõiks kõrvutada siin ala 10+a tagust nl400 crushimist vms ?? aga sul ka siis see gg rakeback õigustab niivõrd palju end ?
Comment
-
Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal
Krussin kõike!Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitustVõiks kõrvutada siin ala 10+a tagust nl400 crushimist vms ?? aga sul ka siis see gg rakeback õigustab niivõrd palju end ?
RB-st. NÕUP! Toona ma RB ei lugenud. Üleüldse PokerStarsi RB oli VPP-põhine ja võtsidki kui puhtalt lisaboonust. 100 000 FPP eest sai osta 1500 dollarit boonust, hiljem 250 000 FPP eest 4000 dollarit boonust, mis oli parim diil.
Vabastasid selle boonuse ära, tuli koheselt ühes tükis kontole ja võtsidki seda kui lisaraha. Täpselt nagu kingitus. Ja lisaks. Selle 4000 dollari vabastamiseks oli juba pea 100 000 FPP-d olemas, et hea tahtmis korral võisid veel 1500 dollarit juurde võtta.
Toona ja isegi praegu on mulle arusaamatu, et kuidas sellises süsteemis sooviti ainult RB pealt elada. Nn. FPP-prod.
Tulles tagasi krussi juurde. Toonast aega pole mõtet tänasega võrrelda. Toona sai mängitud 12 lauda, iga päev ja sisuliselt elatud pokkeris.
Pokkeri mängimise ajal, kui ei olnud 100% keskendumist, siis surfasid kõrvale pokkerifoorumeid, trackereid jne. Muud elu peale pokkeri ei polnudki.
Täna hea, kui kolm lauda võtan lahti ja saja muu asja kõrvalt, kus pokker on teisejärguline.
Lisaks. Ega ma toona ka miski hea polnud. Kuid ütleksin niipalju, et ei peagi olema hea, vaid natuke parem, kui teised. Selle ajendil ma väidaksin, et ma küll ei näe mitte mingit põhjust, miks ei võiks biitida 200NL+ mänge viisaka winratega.
Peab muidugi vaeva nägema ja täpselt nii nagu pidi eile, 10 aastat tagasi, 2000 või 1990. Toonased mängud võivad ju tunduda praegu lihtsad, kuid ka tänased mängud tunduvad lihtsad aastal 2035.
Lihtsalt praegusel ajal on nad ikka nii keerulised kui keerulised on nad alati olnud ja vastavalt sellele tuleb ka mängida.
Mina enam elukutseline ei ole ja miskit pindu perses pole. Ausalt öeldes olen isegi natuke üllatunud, et niigi "head" tulemused ??
PS1 Kakalt coachi ei võta! Rikub mu niigi hea mängu ära.
Comment
-
Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal
Tasuta asjad on alati headAlgselt postitas ranka Vaata postitustPS1 Kakalt coachi ei võta! Rikub mu niigi hea mängu ära.
Comment
-
Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal
Ma aastaid ei lurkinud siin ,miks üldse panid elukutselise tag-i pensile ? Mul pole energiat 5a tagasisuunas päevikut lugeda.Algselt postitas ranka Vaata postitustKrussin kõike!
RB-st. NÕUP! Toona ma RB ei lugenud. Üleüldse PokerStarsi RB oli VPP-põhine ja võtsidki kui puhtalt lisaboonust. 100 000 FPP eest sai osta 1500 dollarit boonust, hiljem 250 000 FPP eest 4000 dollarit boonust, mis oli parim diil.
Vabastasid selle boonuse ära, tuli koheselt ühes tükis kontole ja võtsidki seda kui lisaraha. Täpselt nagu kingitus. Ja lisaks. Selle 4000 dollari vabastamiseks oli juba pea 100 000 FPP-d olemas, et hea tahtmis korral võisid veel 1500 dollarit juurde võtta.
Toona ja isegi praegu on mulle arusaamatu, et kuidas sellises süsteemis sooviti ainult RB pealt elada. Nn. FPP-prod.
Tulles tagasi krussi juurde. Toonast aega pole mõtet tänasega võrrelda. Toona sai mängitud 12 lauda, iga päev ja sisuliselt elatud pokkeris.
Pokkeri mängimise ajal, kui ei olnud 100% keskendumist, siis surfasid kõrvale pokkerifoorumeid, trackereid jne. Muud elu peale pokkeri ei polnudki.
Täna hea, kui kolm lauda võtan lahti ja saja muu asja kõrvalt, kus pokker on teisejärguline.
Lisaks. Ega ma toona ka miski hea polnud. Kuid ütleksin niipalju, et ei peagi olema hea, vaid natuke parem, kui teised. Selle ajendil ma väidaksin, et ma küll ei näe mitte mingit põhjust, miks ei võiks biitida 200NL+ mänge viisaka winratega.
Peab muidugi vaeva nägema ja täpselt nii nagu pidi eile, 10 aastat tagasi, 2000 või 1990. Toonased mängud võivad ju tunduda praegu lihtsad, kuid ka tänased mängud tunduvad lihtsad aastal 2035.
Lihtsalt praegusel ajal on nad ikka nii keerulised kui keerulised on nad alati olnud ja vastavalt sellele tuleb ka mängida.
Mina enam elukutseline ei ole ja miskit pindu perses pole. Ausalt öeldes olen isegi natuke üllatunud, et niigi "head" tulemused ??
PS1 Kakalt coachi ei võta! Rikub mu niigi hea mängu ära.
Pean ikka editima: ma olen siin elukutseline lurker olnud. Vb isegi kunagi oli kasutaja,kui siis ainult korraks ja väga sisse ei loginud. Üldse sain foorumist teada sellelt pokkerisõbralt/krüptomagnaadilt keda ükskord mainisin. Ütles ranka üks kõva mees ,töötas laos ja hakkas seal pokkeriraamatuid lugema ja edasi on ajalugu(NB need tema sõnad ja pole faktikontrolli teinud)Last edited by Söönlusikast; 31.10.24, 19:03.
Comment
-
Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal
Vastus lihtne: eluteed viivad edasi ja kuna päevas on 24 tundi, siis kõigega ei jõua tegeleda ning kui tekivad muud prioriteetsemad asjad, jäävad sekundaarsed tahaplaanile või üldse liiguvad rivi lõppu.Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitustMa aastaid ei lurkinud siin ,miks üldse panid elukutselise tag-i pensile ? Mul pole energiat 5a tagasisuunas päevikut lugeda.
Ja umbes sama teema, millest salafoorumis kirjutasin. Eluteed. Sa ei tea kunagi, mis elu ette toob,kuid sa saad luua tingimused, et need uued elupuu teed tekivad.
Selleks tuleb teha erinevaid asju ja olla julge. Kohati olla pioneer ja tegeleda erinevate asjadega.
Teist korda ei hakka sama teemat siin kirjutama.
Comment
-
Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal
Eeldan leitsi vastus oleks copy paste ??Algselt postitas ranka Vaata postitustVastus lihtne: eluteed viivad edasi ja kuna päevas on 24 tundi, siis kõigega ei jõua tegeleda ning kui tekivad muud prioriteetsemad asjad, jäävad sekundaarsed tahaplaanile või üldse liiguvad rivi lõppu.
Ja umbes sama teema, millest salafoorumis kirjutasin. Eluteed. Sa ei tea kunagi, mis elu ette toob,kuid sa saad luua tingimused, et need uued elupuu teed tekivad.
Selleks tuleb teha erinevaid asju ja olla julge. Kohati olla pioneer ja tegeleda erinevate asjadega.
Teist korda ei hakka sama teemat siin kirjutama.
Comment
-
Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal
Nope. Ei usu. Õigemini kindlasti mitte. Minu teada oli ta juba ammu nii öelda lõpetamas, lihtsalt pokkerimängija laiskus, et ei viitsita sammu ette võtta.Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitustEeldan leitsi vastus oleks copy paste ??
Võib-olla järgnev on tüüpiline. Kui oled pokkerikajrääir lõpus HU bumhunter, siis ilmselgelt ei paku pokker enam niipalju huvi, et sinna aega panustada. Otsid lihtsat raha ja täidad oma ajaauku.
Edasine on juba teada - tuleks teha selle jamaga lõpparve. Arvan, et väga kaine mõte.
Samas tean siiani bumhuntereid, kes ei suutnud seda kainet sammu astuda. See oli nende valik. Teenisid küll ja teenvad ka praegu, kuid see ei ole enam see, mis oli toona. Miski salaaugud, saladiilid, salakohad, vahendajad.
Comment
Comment