Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal
Mina olen siit võtnud ja saanu 20 euroga.
Kui vend sai 21, siis tegin kolm mütsi (kuna kolm venda): "Vanem vend", "Noorem vend" ja "Hull vend" ning kinkisin talle.
Ta ise siis valis, kas võtab kõik mütsid omale või jagab vendade vahel laiali ning ise siis otsustab, kes on see noorem vend ja kes on hull vend :D Ma muidugi sain vanema venna CAP-i omale, mis on vanema venna privileeg.
Algselt postitas Kakahirmutis
Vaata postitust
Mina olen siit võtnud ja saanu 20 euroga.
Kui vend sai 21, siis tegin kolm mütsi (kuna kolm venda): "Vanem vend", "Noorem vend" ja "Hull vend" ning kinkisin talle.
Ta ise siis valis, kas võtab kõik mütsid omale või jagab vendade vahel laiali ning ise siis otsustab, kes on see noorem vend ja kes on hull vend :D Ma muidugi sain vanema venna CAP-i omale, mis on vanema venna privileeg.







Comment