[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #5401
    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Mul ka selline asi et kui vaal lauas ja mul positsioon siis üldiselt ma olen 40+ vpip, pfr oleneb kas agro fish või limper. Ja siis saavad regularid mu vastu laiemalt 3bettida ja läheb mäng keerulisemaks.

    Ja kui kaardi jooksu ei ole on eriti tüütu, teine nagu üritaks raha sulle kätte suruda aga sul käed nõrgad ja ei jaksa vastu võtta.

    Comment

    • Söönlusikast
      Pokkerihai
      • Feb 2024
      • 3255

      #5402
      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
      Mul ka selline asi et kui vaal lauas ja mul positsioon siis üldiselt ma olen 40+ vpip, pfr oleneb kas agro fish või limper. Ja siis saavad regularid mu vastu laiemalt 3bettida ja läheb mäng keerulisemaks.

      Ja kui kaardi jooksu ei ole on eriti tüütu, teine nagu üritaks raha sulle kätte suruda aga sul käed nõrgad ja ei jaksa vastu võtta.
      A miks mitte piirduda laiema vbettimisega ja jätta pre enamvähem ranged rahule

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #5403
        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
        A miks mitte piirduda laiema vbettimisega ja jätta pre enamvähem ranged rahule
        Kas seal ei võiks olla see loogika, et nii ei anna regularide võimalust fishi raha omale saada?

        Veel üks näide, mille loogikaga ma olen maadelnud: reg avab, fish callib, kas nüüd äkki ei peaks väga laialt squeezema natukenegi mängitava käega? Sel juhul foldime tihti regularid pangast välja või regular paneb otsa, mis ajab nüüd fishi pangast välja.

        See tundus sirgjooneline, kuid kui fish peaks regulari 4beti callima, mida küll juhtub harva, kuid siis loome just olukorra, et reg saab oma premmiga tihti fishi stäki omale.

        Dilemma. Pigem kalduksin arvama ka selle poole, et range jätta rahule ja vBetiga mängida.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5404
          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

          Ahjaa. Ja tere Dr. Nowzaradan.

          Täna peaks lotot ostma ja ostangi. Tahtsin õigekirja kontrollida ja esimese Googeldamisega panin täkkesse. Vihjab, et tulekul õnnepäev.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #5405
            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            Ahjaa. Ja tere Dr. Nowzaradan.

            Täna peaks lotot ostma ja ostangi. Tahtsin õigekirja kontrollida ja esimese Googeldamisega panin täkkesse. Vihjab, et tulekul õnnepäev.
            Ostsin ära. Õhtul läheb alles grindiks. Keno tulemused 14:15, see nii-öelda Kick Off.

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            EDIT: Ja pole mõtet küsidagi. Mingit staket ja steiki ja muid asju ma ei müü!!! Ei maksa minu Õnnega mängida.

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #5406
              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

              Loogika on et kui fish mängib 80% käsi siis miks ma piirdun oma tava rangega kui 40% käsi on ta rangest ees, ja mida rohkem ma suudan regulare potist välja suruda seda suurem võimalus on et just mina saan fishi raha endale mitte teine regular.

              Muidugi peab iga käsi vaatama eraldi olukorra üle ja mitte mängima vaakumis, iga kord on fishid ja regulari veidi erinevad, ilmselgelt kui UTG 10/9 regular avab ja fish callib ma võtan oma range veidi koomale ja 3betin rohkem valuet ja blockereid, pocketid ja connectorid enamjaolt callin, aga kui UTG oleks 30/28 tüüp siis ma juba hakkan oma 88+ JTs+, KQs rohkem 3bettima (mitte 100% vaid mixin)

              Muidugi teisteks faktoriteks on fishi tüübid, kirjutatud noted, kes taga on ja positsioon. Imo ei tohiks üldse eelnevalt mingit plaani olla vaid kohaned olukorraga ja hoiad oma range paindlikuna vastavalt lauale, tihti peale ma ühes lauas olen mega nitt aga kõrval lauas üli loose.

              See muidugi teeb mängu üpris swingiseks ja raskeks aga pokker ei olegi lihtne mäng
              Last edited by Kakahirmutis; 21.08.24, 09:42.

              Comment

              • Söönlusikast
                Pokkerihai
                • Feb 2024
                • 3255

                #5407
                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                Kas seal ei võiks olla see loogika, et nii ei anna regularide võimalust fishi raha omale saada?

                Veel üks näide, mille loogikaga ma olen maadelnud: reg avab, fish callib, kas nüüd äkki ei peaks väga laialt squeezema natukenegi mängitava käega? Sel juhul foldime tihti regularid pangast välja või regular paneb otsa, mis ajab nüüd fishi pangast välja.

                See tundus sirgjooneline, kuid kui fish peaks regulari 4beti callima, mida küll juhtub harva, kuid siis loome just olukorra, et reg saab oma premmiga tihti fishi stäki omale.

                Dilemma. Pigem kalduksin arvama ka selle poole, et range jätta rahule ja vBetiga mängida.
                Aga sellele ei pea olema keeruline vastata. Lükka filtritesse IP ja proovi visualiseerida neid olukordi ning filtreeri välja range mis muidu nagu sinu tavalisse squuese või 3bet range ei kuuluks (eeldan annabki käed kus fish mängus olnud) ja vt kuda läinud . Arvatavasti ma ehitaks seda filtrit tund aega ,unibetist käsi ei saa ja filtreid pole pidanud ammu kasutama.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #5408
                  Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                  Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                  Loogika on et kui fish mängib 80% käsi siis miks ma piirdun oma tava rangega kui 40% käsi on ta rangest ees, ja mida rohkem ma suudan regulare potist välja suruda seda suurem võimalus on et just mina saan fishi raha endale mitte teine regular.
                  Sooviksin kuulata mõtteid, mida tähendab 100BB+ mängus "rangest ees".

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #5409
                    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                    Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                    Aga sellele ei pea olema keeruline vastata. Lükka filtritesse IP ja proovi visualiseerida neid olukordi ning filtreeri välja range mis muidu nagu sinu tavalisse squuese või 3bet range ei kuuluks (eeldan annabki käed kus fish mängus olnud) ja vt kuda läinud . Arvatavasti ma ehitaks seda filtrit tund aega ,unibetist käsi ei saa ja filtreid pole pidanud ammu kasutama.
                    Selle jaoks on vaja sadu tuhandeid, tõenäoliselt miljoneid käsi.

                    Lihtsalt kiireks võrdluseks 102 218 kohta on 3840 3betti, mis teeb positsiooni kohta 107 (MP), 358 (CO), 394 (BTN), 1648 (SB), 1033 (BB). Seetõttu võib jääda isegi miljonist käest väheks.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #5410
                      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Selle jaoks on vaja sadu tuhandeid, tõenäoliselt miljoneid käsi.

                      Lihtsalt kiireks võrdluseks 102 218 kohta on 3840 3betti, mis teeb positsiooni kohta 107 (MP), 358 (CO), 394 (BTN), 1648 (SB), 1033 (BB). Seetõttu võib jääda isegi miljonist käest väheks.
                      Kuna ei taha, et kaoks editiga ära, siis lisan hoopis uue kommentaari. Just sel põhjusel ongi andmekorje ülimalt kriitilise tähtsusega bottide omanike jaoks, mitte GTO-lahenduse otsimine.

                      Viimase jaoks on vaja kohutavalt palju ressurssi, esimese jaoks lihtsalt "veitsa" kõvakettaruumi. "Veitsa" on jutumärkides, kuna mahud võivad tunduda suured, siis tänapäeval suht olematud. Ja sellises andmebaasis neid päringuid teha on suisa lust ja lillepidu ning ju need GGPokkeri botid selle peale olidki ehitatud.

                      Comment

                      • Söönlusikast
                        Pokkerihai
                        • Feb 2024
                        • 3255

                        #5411
                        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        Kuna ei taha, et kaoks editiga ära, siis lisan hoopis uue kommentaari. Just sel põhjusel ongi andmekorje ülimalt kriitilise tähtsusega bottide omanike jaoks, mitte GTO-lahenduse otsimine.

                        Viimase jaoks on vaja kohutavalt palju ressurssi, esimese jaoks lihtsalt "veitsa" kõvakettaruumi. "Veitsa" on jutumärkides, kuna mahud võivad tunduda suured, siis tänapäeval suht olematud. Ja sellises andmebaasis neid päringuid teha on suisa lust ja lillepidu ning ju need GGPokkeri botid selle peale olidki ehitatud.
                        No pokkeritallidele ka ju lust suured andmebaasid,mis viga oma hobuseid treenida nendega. Ja nagunii mill kätt ala osta ka raudselt mõnisada dollarit kui sedagi

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #5412
                          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                          Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                          No pokkeritallidele ka ju lust suured andmebaasid,mis viga oma hobuseid treenida nendega. Ja nagunii mill kätt ala osta ka raudselt mõnisada dollarit kui sedagi
                          Ostetud kätel on vaja siis juba 10 miljonit :D Seda põhjusel, et taskukaarte näeb ainult showdownil (SD-l) ja SD-le läheb ehk viiendik kätest ning sel juhul võib ka ükspool muckida.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #5413
                            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                            Jõhker. 4 päeva jutti põlenud ja üleüldse too Dmitri (eestlane) kanal hea.

                            Another angle of the fuel tank explosion at the Proletarsk oil depot which has now been burning for four days straight. https://t.co/59xZhOqBNo

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #5414
                              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                              Huvitav.

                              Täna #4: $840 Bounty Pot-Limit Omaha (WSOP Online 2024) keegi eestlane Flairace pannud müüki 1.05 markupiga 40% ning keegi Kirill Shugai kogu ta 40% ära ostnud. Popkorn välja ja vaatame, kas läks hea diil ära. ?

                              Aga minul pohhui. Ma ostsin lotot ja juba rauad tules.
                              Palju õnne, Teie Keno pilet XXXXXXXXXXXX võitis 21.08.2024 loosimisel 8,00 €.
                              ????

                              EDIT: Eilsel "#3: $2100 Bounty NLH Championship" turkal ei cashinud ükski eestlane. Kokku oli näha nelja Eesti lippu (Urmo Velvelt, Ottomar Ladva, Juan C Vecino ja Thedead97). Täna siis stardijoonel ka vähemalt üks eestlane.

                              EDIT2: Ja kui kedagi huvitab, siis $2100 finaal jätkub täna kell 21:00. Mängu on jäänud 23 mängijat, esikoht ligi $95 000 + pearahad.

                              Comment

                              • Söönlusikast
                                Pokkerihai
                                • Feb 2024
                                • 3255

                                #5415
                                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                                Kas loto pole kõige sitem vorm gamblemisest üldse matemaatiliselt? Kui netis ostad ,siis ei saa rääkida ka meelelahutuse EV-st ,et perega õhtul kriipsutad rõõmsalt numbreid maha. Ei tunne muidugi köögipoolt. Kunagi piilusin neid % eesti loto kodulehel ja kadus isu isegi see 1x aastas bingot võtta.

                                Comment

                                Working...