[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #6121
    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Saunaga või ilma? Külmad õlled või vesi? Ise just paningi 10 heinar nulli ja 4 rock nulli külma.

    Teen naistehatjutused kergraskustega ära ja siis sauna ning mõned patujoogid.
    Ma saan lubada endale ainult külma sauna ja sooja õlut ma arvan

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #6122
      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

      Enne kui lähen vanni, avaldan seniavaldamata tõe, miks balti ja põhjamaade rahvad pole jooksurahvad (fakte mul pole, aga tõde on ikkagi). Miks? Sest p*tsis ilmad on!

      Lõpetan nüüd ametlikult välijooksuhooaja. Selle vammusega mina galoppi lasta ei suuda. Venin kui kiiretigu. Esimesest kilomeetrist peale tunne nagu lohiseks keegi järgi või oleks keegi kukil ja ootan, et juba saaks see jama läbi.

      Lisaks veel märg ja tuul. Kui alguses on päris kobe olla, siis lõpus on juba ka palav ja tuul ning kõik see kokku on üks suur ajudekepp.

      Bangkokis elades. Võrdlusena. Seal küll temperatuurid 30 kraadi ligi, kuid joosta oli mõnus. Tahtsid vähe viisakamat jooksu, läksid hommikul kell 5, kui park lahti tehti ja siis 23-25 kraadi juures. Kui aega polnud, tuli leppida õhtul pärast kuute leitsaku.

      Kuuest kuuni oli tähtis seepärast, et päike tõusis umbes 6 hommikul ja loojus 6 õhtul ja siis oli juba varjus üle 30 kraadi varjus. Päikese all joosta oleks päris julm.

      Kui vaatamata suurtele temperatuuridele oli joosta seal mõnus. Stabiilne õhk, temperatuur, pole tuult ja lisaks pole haiget vammust.

      Kokkuvõttes. Kui tahad olla hobijooksja, siis ongi suvine aeg, kus saab sellest päris mõnu tunda. Alates sellest, kui kraadid alla 15, võib hobijooksja naudingu piinaga asendada. Võimalus on veel soetada liibukad, aga tänaval mina neid kanda ei julgeks, sest need on parajad pedebaari riided.

      Ja pedebaaride vastu pole midagi!!!!!! Lihtsalt enam selliseid asju pole olemas, kui PDbaarid. On lihtsalt ühed rõvedad sitaauguurkad, kuhu päriselt ka gayd eales ei lähe. Mitte kunagi! Punkt.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #6123
        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

        Ahjaa. Tulin jooksmast. Seda vist unustasin öelda ja seda ikka tahan öelda, et miks te inimesed ei võta tasuta endorfiine!

        Reaalselt see 20 minutit, mis nüüd oli paras persen*ss, annab ikkagi jõhkralt head enesetunde. Nii vaimselt kui ka füüsiliselt. Lisaks isegi need kaks posti võimendavad kõike seda, sest saab neid mõtteid, mis jooksu aeg tuli, siia baidikasti (loe foorumisse) tühjendada.

        Üksi toss. Pudel. Tablett. Süst. Surakas ei anna ligilähedalgi sellist tunnet. Isegi mitte maasikas ??

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #6124
          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

          Võtsin vanni kaasa 3 heinari nulli ja ühe Rock nulli ning suutsin ühe lahtise heinari vanni ajada.

          Kaalujumal on siiski olemas. Ju nägi, et süsika ja kalorikogus liiga suur ning uputas ühe ära.

          Lisaks tasuta õllevann!!!

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6125
            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

            Tegelikult see kaalujumal mingu ka kuradile ja ise kaalu peale.?

            Joomata jäänud heinari asemel teen tassi kohvi ja lunin lapselt ühe suure tüki Pealinnakooki. ?

            Loodus ei salli tühja kohta.

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #6126
              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

              Istuks ise ka sooja vannis, selle asemel istun külmas pokkeri lauas, reaalselt mul on iga kord külm :D

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #6127
                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                Istuks ise ka sooja vannis, selle asemel istun külmas pokkeri lauas, reaalselt mul on iga kord külm :D
                Ja ma kirjutasin siin alles hiljuti VR-pokkerist, kuid null tagasiside.

                Mõtle istud vannis, VR peas, jood mojjjitosid (või külma coronni). PS4 (või PS5 või PC) on vanninurga peal, kus ääres ka pikendusjuhe.

                Sitaks mõnus pokker - kodust lahkumata. Lisaks on ka teatud närvikõdi sees, mida võib see pikendusjuhe ja elektriseade ⚡ vannis pakkuda. Win-Win.

                Comment

                • Söönlusikast
                  Pokkerihai
                  • Feb 2024
                  • 3255

                  #6128
                  Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Ja ma kirjutasin siin alles hiljuti VR-pokkerist, kuid null tagasiside.

                  Mõtle istud vannis, VR peas, jood mojjjitosid (või külma coronni). PS4 (või PS5 või PC) on vanninurga peal, kus ääres ka pikendusjuhe.

                  Sitaks mõnus pokker - kodust lahkumata. Lisaks on ka teatud närvikõdi sees, mida võib see pikendusjuhe ja elektriseade ⚡ vannis pakkuda. Win-Win.
                  Minu arust kunagi oli starsis teampro(ka aktiivne striimer muide) kes vannis läks ka siraka peale teise ilma. Liay5 oli vist kasutajanimi,ega pole siin nalja tegelt. Ei mäleta mis tal seal oli,kas föön kuidagi lendas kogemata.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #6129
                    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                    Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                    Minu arust kunagi oli starsis teampro(ka aktiivne striimer muide) kes vannis läks ka siraka peale teise ilma. Liay5 oli vist kasutajanimi,ega pole siin nalja tegelt. Ei mäleta mis tal seal oli,kas föön kuidagi lendas kogemata.
                    See ?

                    Liliya Novikova, 26, was skilled with numbers with a first class degree in engineering and had been alone at home before her body was discovered on the floor of her bathroom in Moscow.

                    Comment

                    • Söönlusikast
                      Pokkerihai
                      • Feb 2024
                      • 3255

                      #6130
                      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                      Seesama jah . Mulle täitsa meeldisid ta striimid.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #6131
                        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                        Seesama jah . Mulle täitsa meeldisid ta striimid.
                        Kus sa nüüd nii räägid. Saad laksust sildi külge - venemeelne. Kuidas on võimalik, et midagi head räägid venelasest.

                        Comment

                        • Söönlusikast
                          Pokkerihai
                          • Feb 2024
                          • 3255

                          #6132
                          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Kus sa nüüd nii räägid. Saad laksust sildi külge - venemeelne. Kuidas on võimalik, et midagi head räägid venelasest.
                          Hmmm,palju vene kirjandusteoseid kohustusliku kirjanduse alla läheb eesti koolides ??? venemeelne imelik mõiste. Kas balanseerimiseks sobib see,et ütlen innerpsy täismunn ?..tegi veel youtube video oma "põgenemisest" venemaalt (loe kui mobilisatsiooni eest,sest enne mobilisatsiooni oli kõigil hea ja chill*loe kui pohhui*)

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #6133
                            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                            Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                            Hmmm,palju vene kirjandusteoseid kohustusliku kirjanduse alla läheb eesti koolides ??? venemeelne imelik mõiste. Kas balanseerimiseks sobib see,et ütlen innerpsy täismunn ?..tegi veel youtube video oma "põgenemisest" venemaalt (loe kui mobilisatsiooni eest,sest enne mobilisatsiooni oli kõigil hea ja chill*loe kui pohhui*)
                            Ei no mu mõte oli tegelt see, et kui "mää" ei tee, siis sildi ka saad.

                            Muidugi, siis miskid teatud vennad arvavad, et kui "mää" ei tee, siis võib teha hoopis "ruik-ruik" ning siis hakkavad suisa nutma, kui mingid emeriittiitlid ära võetakse, aru saamata, millise sigadusega hakkama saadi.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #6134
                              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                              Bljaa, mis magusapommi tegin ja päriselt ka vist elus esimest korda, kui magusast nii hea olla, kuid samas isu läinud.

                              Pealinnakook, mis kallata üle hunniku mee + maasikamoosiga + natuke hapukoor. Jõhkralt hea käraka saab.

                              Tegelt võiks neid koostiosi ise paremaks tuunida, saaks veel kõvema asja.

                              Comment

                              • Söönlusikast
                                Pokkerihai
                                • Feb 2024
                                • 3255

                                #6135
                                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Bljaa, mis magusapommi tegin ja päriselt ka vist elus esimest korda, kui magusast nii hea olla, kuid samas isu läinud.

                                Pealinnakook, mis kallata üle hunniku mee + maasikamoosiga + natuke hapukoor. Jõhkralt hea käraka saab.

                                Tegelt võiks neid koostiosi ise paremaks tuunida, saaks veel kõvema asja.
                                Imestan,et küpsisepuruga veel üle ei valanud

                                Comment

                                Working...