[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #6076
    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Liigaturka siis tõi SM sitakate donkamise papi tagasi. Järgmiseks pühapäevaks siis $109 pilet ka. Mõtlema, kus selle laiaks lööma.
    Hea töö :D

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #6077
      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

      AI videod on ikka päris haiged. Peaks ise ka hakkama seda õppima ja sellist lühisisu tehes võib teenida päris head kopsakat.

      Toon ühe näite, autoriks (visTt) ANDR3.AI, loo nimeks "Alice in Raverland"

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #6078
        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

        Mingi selle loo AI-ga ümber tegema

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #6079
          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6080
            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

            Vastane (BB) on Vene pokkerimängija, GGPokkeri 50NL 6-maxi üks kõige suurema volüümiga mängijaid. Mina olen 0.02 krusser, kes krussib limiiti!!! Riveri panuse mõte oli bluff (pigem semibluff) - foldida välja equityt, mida ta pole ära tunnetanud, samas harvadel juhtudel saada ka maksmisi sitemal ning elimineerida vastase valuet (mida tal eriti pole)/bluffe.

            OlyBet - $0.50 NL (6 max)
            Holdem - 5 players


            ? UTG: $58.42
            ? CO: $57.02
            ? BTN: $50.21
            ? Hero (SB): $60.05
            ? BB: $50.68

            ? Pre Flop: (pot: $0.75) Hero has 5 5
            fold, fold, fold, Hero raises to $1.50, BB raises to $4.50, Hero calls $3.00

            ? Flop: ($9.00, 2 players) 3 T 4
            Hero checks, BB bets $2.25, Hero calls $2.25

            ? Turn: ($13.50, 2 players) 8
            Hero checks, BB checks

            ? River: ($13.50, 2 players) 7
            Hero bets $7.25, BB calls $7.25

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            EDIT: ☝☝☝ 0.03BB krussija, mitte 0.02!!!!! Mitte eksida ???

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #6081
              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

              Ma olen sellistes kohtades alati nii eksinud. Teadsin, et tal turnil pole sittagi ja oletame, et me teamegi, et pole sittagi. Siis, mida ma peaksin tegema - kas shovema ja lõpetama käe seal või callima ning ahnitsema riveril rohkem raha juurde? Üheltpoolt riveril võib teha kobistamise väljatõmbe, teisalt ei pruugi bluffida ja kolmandalt hoopis see, et turnis pasemaga callida.

              Ühesõnaga. Lihtustame küsimuse: kui otsustada turnil mängida, siis kas callida või shoveda?

              Käes mõtlesin ise haigeks, et võtan ikka calli põhjusel: kui turnil olen taga, siis sitad riverid võivad säästa raha. Kui olen turnil dead, pole vahet. Kui olen turnil ees value vastu, ei foldi tal seda välja. Kui olen turnil ees õhu vastu võib jätkata bluffimisega. Seega otsustasin callida. Riveril tankis pikalt, shoves ja callisin.

              Kui kedagi huvitab, siis vastane agrohiina fish.


              OlyBet - $0.50 NL (6 max)
              Holdem - 6 players


              ? UTG: $68.44
              ? Hero (MP): $50.75
              ? CO: $51.50
              ? BTN: $84.26
              ? SB: $54.81
              ? BB: $120.91

              ? Pre Flop: (pot: $0.75) Hero has A J
              UTG calls $0.50, Hero raises to $2.50, fold, fold, fold, fold, UTG calls $2.00

              ? Flop: ($5.75, 2 players) 4 5 7
              UTG checks, Hero bets $3.25, UTG calls $3.25

              ? Turn: ($12.25, 2 players) J
              UTG checks, Hero bets $7.50, UTG raises to $21.13, Hero calls $13.63

              ? River: ($54.51, 2 players) 7
              UTG bets $27.26, Hero calls $23.87 and is all-in

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #6082
                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                Turnis call peaks okei olema et hoiad blufid sees, riverid mis bluffe hästi tabavad saad ära foldida.

                Huvitav üldse et ta just 7x keeras blufiks turnis kui on nii hea spot callida ja sinu blufid sees hoida.

                Nagu ta reraise ei saavuta midagi peale selle et sa mingi suva üle kaardid foldid aga nendega sa oled 12% ja võid veel bluffida.
                Suurema equityga käed sa callid nagunii selle sizingu peale.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #6083
                  Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                  Mu üks argument jätkamisel shoveda on see, et me foldiks välja käsi, millega on korrektne callida. Näiteks tõmbed. Kas see poleks argument shovele?

                  Aga ta on sellist tüüp susserdis küll, kes riveril võib kõik oma mutrid keskele veeretada. Teiseks kui oleme biit, siis minna miski pisema valuebeti peale ja säästaksime raha (juhul kui turni jätkame).

                  Comment

                  • donkament
                    Pokkerihai
                    • Apr 2009
                    • 1945

                    #6084
                    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    [COLOR="#006400"]Kui olen turnil ees õhu vastu võib jätkata bluffimisega
                    Palju seda 0eq õhku ikka olla saab sellise liini peale? Teiselt poolt ütlesid, et tead, et tal pole sittagi. Järelikult sitaks? Täpselt selline käsi, millest ei saa sittagi aru ilma statse ja fishidünaamikat teadmata.

                    Sittagi teades alustaks sellest, et flopi cbet on imo juba close "agrofishi" vastu. Aga väga vahet vast pole. Turn imo üsna kohustuslik overbet spot iga fishi c/call range vastu ja kui sa juba tegid sellise inducing size, siis arvestades nii reade kui ka tekstuuri, tundub shove parem. Kui tal tõesti eeldad, et on palju puhast airi, siis oleks call muidugi parem. Aga lauda vaadates tundub ebatõenäoline. See, et me võime foldida (ja ka valesti foldida) kui midagi hitib ja seeläbi raha kokku hoida tundub suht meh kui vastane võib turnis commited olevad drawd lihtsalt c/f riveris (samas muidugi võib ka kogu range shippida). Kas on põhjust emba-kumba eeldada sõltub jällegi hero eeldustest. Ühesõnaga empiirikat teadmata ja tajutamata on igasugune kolmandate isikute poolne analüüs täiesti umbes rapsimine. Siinkohal tasub meenutada vana kuldreeglit - kui spot on close, siis üleanalüüsimine on mõttetu (ja seda eriti sellise random fishi puhul, keda näed tõenäoliselt esimest ja viimast korda!). EV gain või loss on minimaalne.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #6085
                      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                      Kas ma olen pime w? Kuid mul on see "Octobus" võis mis iganes menüü oli, kust rakebacki saab, kadunud.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #6086
                        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                        Mõtlen see menüü (ekraanitõmmis lampi googeldatud)

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #6087
                          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                          Tuli tagasi. Restart aitas. Juba hirmusin, et minusugst 0.02BB krussijat on GG sotsiaalprogrammidest välja arvatud.

                          EDIT: 0.03BB!!! Mitte eksida!

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #6088
                            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                            26,74 dollari eest nädala eest GGpokkeri sotstoetust saadud nagu nakstgi

                            Kui kedagi peaks huvitama, siis PT andmetel selle nädala jooksul maksin 229,38 dollarit reiki. Seega sotsprogramm annab 11,66% tagasi.



                            Kuid see ei ole veel kõik. Sain ka #ThanksGG Flipout raames 17,05 dollarit lisaks, mis teeb sotstoetustena kokku 43,79 dollarit ehk 19%.

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #6089
                              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              26,74 dollari eest nädala eest GGpokkeri sotstoetust saadud nagu nakstgi

                              Kui kedagi peaks huvitama, siis PT andmetel selle nädala jooksul maksin 229,38 dollarit reiki. Seega sotsprogramm annab 11,66% tagasi.



                              Kuid see ei ole veel kõik. Sain ka #ThanksGG Flipout raames 17,05 dollarit lisaks, mis teeb sotstoetustena kokku 43,79 dollarit ehk 19%.

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                              Eino kes saab 20% ja kes saab 70% , valet formasti mängid :D

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #6090
                                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                                Palun andke mulle andeks mu suured valed. Suur Vend ära arva mind välja sotsiaalprogrammidest minu räige valelikkuse eest.

                                Perioodil sain ka $6.36 Leaderboard tabelite eest sotsraha. Seega kogu sotsraha on hoopis 50,15 dollarit, mitte 43,79 dollarit nagu algul väitsin.

                                Suure Venna lahke abi oli 21,87 protsenti reigitagastust nädala jooksul.

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...