[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #6826
    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    NEXTA:


    Conversation
    NEXTA
    @nexta_tv
    ⚡️⚡️⚡️ Ukraine agrees to the terms — Zelensky declares readiness for peace and takes a step toward reconciliation with Trump

    The President of Ukraine and his team are ready to work "under the strong leadership of President Trump."

    "We truly appreciate how much America has done to help Ukraine preserve its sovereignty and independence. And we remember the moment when everything changed — when President Trump provided Ukraine with Javelins. We are grateful for that.

    Our meeting in Washington, at the White House on Friday, did not go as planned. It's unfortunate that it happened this way. It's time to make things right."

    The U.S. had previously hinted publicly that Zelensky needed to apologize for the White House incident and return to the negotiating table. Bloomberg reported that the Ukrainian president might have to humbly beg for Trump's favor, as a simple apology would not be enough.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #6827
      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

      Lisaks. Mina soovitus on kiirelt rollid välja võtta ja homme hommikul minna K-Rauta või muude ehituspoodi ning osta võimalikult palju labidaid ära! See pole nali!

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Sest Lukašenka juba hakkas kaevama ning tuhnib kui mutt Valgevenes, et leida haruldasi muldmetalle.

      Ju varsti tuleb Ratta Jüri ka TikToki, labidas käes ja aiamaal kaevamas ning otsimas ka Eestis muldmetalle.

      Palgiga juba oli, miks mitte labidaga?

      Comment

      • Söönlusikast
        Pokkerihai
        • Feb 2024
        • 3255

        #6828
        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Lisaks. Mina soovitus on kiirelt rollid välja võtta ja homme hommikul minna K-Rauta või muude ehituspoodi ning osta võimalikult palju labidaid ära! See pole nali!

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Sest Lukašenka juba hakkas kaevama ning tuhnib kui mutt Valgevenes, et leida haruldasi muldmetalle.

        Ju varsti tuleb Ratta Jüri ka TikToki, labidas käes ja aiamaal kaevamas ning otsimas ka Eestis muldmetalle.

        Palgiga juba oli, miks mitte labidaga?
        No aga kaevaku rakvere üles ja kõik mured lahendatud. Jääb ülegi oma lollaka rail baltica jaoks. Saab terve piiri venemaaga ära mineerida jms

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #6829
          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

          Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
          No aga kaevaku rakvere üles ja kõik mured lahendatud. Jääb ülegi oma lollaka rail baltica jaoks. Saab terve piiri venemaaga ära mineerida jms
          Muuseas. Ma kaevaks ka selle fosforiidi üles ja nii, et silm ka ei pilgu, kuid siin on üks aga ....

          Enne seda kaevamist ma paneks põlevikivielektrjaamad tööle, tekitaks stabiilse ja ODAVA energiaturu ning annaks suurtele serveriparkidele garantiid, et kui toote siia, siis saate maksusoodustusi. Lisaks käituks samamoodi muude mõistlike ja tulevike ning puhaste tööstusega. Samal ajal ehitaks kolme Balti riigi peale tuumajaama ja vahepealsel ajal arendaks majandust.

          Alles siis, kui kõik ja kõik ning kõik viimseni läheks perse, siis kaevaks üles ja nii, et silma ka pilgu. Varem nagu ei näe mõtet.... Aga kui hästi teha, siis tõenäoliselt ei olegi vaja kunagi kaevata.

          Comment

          • privador
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3951

            #6830
            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

            Maavarad pidavat ju kuskil donbassis olema...Las siis usa majandab seal oma ettevõtetega...
            Venemaa ei hakka ju pommitama usa ettevõtteid, kui Trump ja Putin nüüd suured sõbrad...
            Lihtsalt ju taktikaliselt kaval käik. Mul tundub, et avalikult ei saagi usa öelda, et mingit julgeolekut tagab. Aga selge see, et usa päris niisama ei vaata, kui tema ettevõtteid pommitatkse

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #6831
              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

              Algselt postitas privador Vaata postitust
              Maavarad pidavat ju kuskil donbassis olema...Las siis usa majandab seal oma ettevõtetega...
              Venemaa ei hakka ju pommitama usa ettevõtteid, kui Trump ja Putin nüüd suured sõbrad...
              Lihtsalt ju taktikaliselt kaval käik. Mul tundub, et avalikult ei saagi usa öelda, et mingit julgeolekut tagab. Aga selge see, et usa päris niisama ei vaata, kui tema ettevõtteid pommitatkse
              Kui ühel päeval tahab keegi saada Eesti fosforiiti, siis indutseeritud Venemaaga sõja Idasse (või suisa salaja lepid kokku), kus Venemaa ründab NATOT Narva kaudu, peab maha miski paariaastase "kurnamissõja" ning selle lõpptulemusena saab omale Narva koos põlevikivikaevandustega (näiteks) ja USA tuleb vahemeheks, kuid tingimuseks on, et saaks kopa maasse lüüa fosforiidikaevandustesse - maksad nii sõjakulud ja ega Venemaa ei hakka ju "pommitama USA ettevõtteid".

              Ukraina puhul nägime, et see siis töötab ja nägime, et Venemaa puhul miljon meest hakklihamasinasse saata pole ka mingi probleem. Silm ka ei pilgu ja eriti veel, kui sellega kaasneks otsene hüve Oligarh liidrite vastu.

              Seega ma küll ei näe neid "majandussidemeid" mingite eriliste julgeolekugarantiidena, vaid sellisel lähenemisel hoopis, kas julgeolekuohtudena, kuid probleemina kindlasti.

              Lisaks Trump ja Putin suured sõbrad. Venemaaga ei ole ükski riik sõber ja mitte kunagi. Seal on alati, kas alluv-ülemus suhe ja kõik sõbralikuna suhted on siiski sellised, kus ükspool lõpuks üritab teisele poole nuga selga lüüa.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #6832
                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                Ja türbel, mis kramp täna säärde lõi. Hommikul ärkan ja ringutan ning tõmbas sääremarja nii krampi. Reaalselt kõvem kui kivi oli; tõenäoliselt maailma parimal pornostaaril ei lähe ka nii kõvaks, kui see sääremari oleks ja kivipuuriga puurides oleks puuri ära nüristanud.

                Ja ai bljat kui valus see oli. Praegugi tööle tulles lonkan ja annab tunda. Seepärast ka meelde tuli.

                Comment

                • Söönlusikast
                  Pokkerihai
                  • Feb 2024
                  • 3255

                  #6833
                  Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                  Saksamaa ja venemaa olid ka kunagi suured sõbrad ???Eile kuskil oli suur pealkiri,et saksamaa tahab taastada kohustuslikku ajateenistust-mul õrn mälestus laari ajalooõpikust,et väga hästi maailmas ei läinud kui viimane kord saksamaa selle lükke tegi

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #6834
                    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                    Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                    Saksamaa ja venemaa olid ka kunagi suured sõbrad ???Eile kuskil oli suur pealkiri,et saksamaa tahab taastada kohustuslikku ajateenistust-mul õrn mälestus laari ajalooõpikust,et väga hästi maailmas ei läinud kui viimane kord saksamaa selle lükke tegi
                    Kui kunagist mõtled? Padusotsi ehk Merkeli aegu? Kui jah, siis enne seda oli ju kantsler Gerhard Schröder, keda võiks sisuliselt nimetada kommunistiks ja kindlasti venemeelne poliitik (ei tee liiga, kui ütlen, et minu arvates oli ja on siiani tegu Saksa ekvivalendiga Lukašenkale, Lukašenka lihtsalt "väikeriigina" ja Venemaa naabrina ei saa olla "päris iseseisev"). Kui ei eksi, siis tal isegi seotused mitmed Venemaa riigiettevõtetega.

                    Ja Merkel muidugi ka. Ta siiani õigustab oma tegusid.

                    Comment

                    • Söönlusikast
                      Pokkerihai
                      • Feb 2024
                      • 3255

                      #6835
                      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Kui kunagist mõtled? Padusotsi ehk Merkeli aegu? Kui jah, siis enne seda oli ju kantsler Gerhard Schröder, keda võiks sisuliselt nimetada kommunistiks ja kindlasti venemeelne poliitik (ei tee liiga, kui ütlen, et minu arvates oli ja on siiani tegu Saksa ekvivalendiga Lukašenkale, Lukašenka lihtsalt "väikeriigina" ja Venemaa naabrina ei saa olla "päris iseseisev"). Kui ei eksi, siis tal isegi seotused mitmed Venemaa riigiettevõtetega.

                      Ja Merkel muidugi ka. Ta siiani õigustab oma tegusid.
                      ma mõtlen goebbelsi aegu rohkem :D

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #6836
                        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                        ma mõtlen goebbelsi aegu rohkem :D
                        Need ajad on selles suhtes seosetud, et peale 2. maailmasõda Saksamaa muutis end kardinaalselt ja see kõik, mis oli minevik, jäigi minevikku. Sealt ka osalt patsifistlik lähenemine ja keskmise sakslasel soov mitte rääkida näiteks Hitlerist. Saksa rahvas võtab seda kui häbiplekki ajaloos.

                        Paraku seda "arenguetappi" ei ole teinud läbi meie idanaaber ja sel põhjusel ongi see, mis praegu on, näiteks Ukraina sõja või üldse naabrite suhtes agressiivse käitumine. Võib ju praegune võim kukkuda, aga tuleb uus koopia, sest neid on. Seega isegi Putja lahkumine laias pildis ei muudaks midagi.

                        Et seda arengutappi läbi teha, peaks esiteks esiteks Venemaa hakkama tunnistama okupatsioone ja ka seda, et need olid suured ajaloo vead. Niikaua kui seda ei tehta ja keskmise venelase jaoks ei ole ajaloos tehtud häbi, siis pole lootust ka. Sellest peaks ja võiks inimene aru saama, et niikaua, kui ülaltoodu pole realiseerinud, siis Venemaa mitte ei ole teoreetiline, vaid päris reaalne oht ja pigem aja küsimus, millal see oht realiseerub.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #6837
                          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                          Samas teatas Kristina Kallas neljapäevasel pressikonverentsil, et valitsus võttis vastu uue regulatsiooni, mis sunnib Eesti börsiettevõtteid vähemalt 40 protsendi ulatuses nõukogus ja juhatuses eri soost inimesi tööl hoidma. Samuti lisati regulatsioone elutähtsate teenuste osutajatele.

                          ?‍♂️

                          Ma päriselt ka ei mõista, et kuidas puutub sugu ja töö asjasse. Ausalt ei mõista. Töö = kvalifikatsioon. Taaskord "diskrimineerimine" ?

                          Comment

                          • Söönlusikast
                            Pokkerihai
                            • Feb 2024
                            • 3255

                            #6838
                            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Samas teatas Kristina Kallas neljapäevasel pressikonverentsil, et valitsus võttis vastu uue regulatsiooni, mis sunnib Eesti börsiettevõtteid vähemalt 40 protsendi ulatuses nõukogus ja juhatuses eri soost inimesi tööl hoidma. Samuti lisati regulatsioone elutähtsate teenuste osutajatele.

                            ?‍♂️

                            Ma päriselt ka ei mõista, et kuidas puutub sugu ja töö asjasse. Ausalt ei mõista. Töö = kvalifikatsioon. Taaskord "diskrimineerimine" ?
                            Jajah,väga edukas lähenemine.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #6839
                              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                              Tegelt võiks kõik need 72 sugu ära legaliseerida, vot siis saaks alles nalja, kuidas see 40% nõue ära täidetakse. Aga samas ilus kena muudatus oleks, sest nii loodaks igasse Eesti börsiettevõtte nõukogusse vähemalt 180 hästi tasustatud kohta, sest 40% nõude järgi peavad 40% kohad olema erisugudest, mis ongi 72.

                              Comment

                              • Söönlusikast
                                Pokkerihai
                                • Feb 2024
                                • 3255

                                #6840
                                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                                No maximum kahju vaja ära teha,enne kui eesti200 kaob unustusehõlma. Naljakas,et mingid reitingud näitavad,et ühiskond ei taha siiski eesti200 jamasid mis nad korraldavad-ikka vaja jõuga ülbitseda

                                Comment

                                Working...