[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Marek K.
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 1477

    #391
    Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

    vahva luule

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #392
      Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

      tra camtrasial see suurendamine peal. fk off a ei ole hullu. upib.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #393
        Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar



        PAREM CLICK LINGIL JA SAVE AS.

        PS! Strateegiat ei soovita siin eriti tõe pähe võtta :P

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #394
          Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

          snkroonist väljas ka lõppöppp

          Comment

          • donkament
            Pokkerihai
            • Apr 2009
            • 1945

            #395
            Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

            level? mul näitab, et no files to extract, winrari uuesti installisin ja 7zipiga ka proovisin

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #396
              Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

              Algselt postitas donkament
              level? mul näitab, et no files to extract, winrari uuesti installisin ja 7zipiga ka proovisin
              Sek testin.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #397
                Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                Ooops. Minu viga, ärge praegu tõmmake saadan hetkel fixed versiooni üles.

                Comment

                • Ajuvaba
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 634

                  #398
                  Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                  dooooo ittttttttttt, mo.h.r..c..r

                  Comment

                  • mkva
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 1972

                    #399
                    Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                    Algselt postitas donkament
                    level? mul näitab, et no files to extract, winrari uuesti installisin ja 7zipiga ka proovisin
                    sa said lihtsalt kiilogeri endale arvutisse, icc :D

                    Comment

                    • donkament
                      Pokkerihai
                      • Apr 2009
                      • 1945

                      #400
                      Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                      Algselt postitas mkva
                      sa said lihtsalt kiilogeri endale arvutisse, icc :D
                      liiga kõrge level minu jaoks.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #401
                        Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                        Upib. Probleem tekkis selles, et enne hakkas uppima, kui ära pakiti. Annan teada, kui valmis.

                        EDIT: 70% ülal

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #402
                          Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                          Algselt postitas ranka


                          PAREM CLICK LINGIL JA SAVE AS.

                          PS! Strateegiat ei soovita siin eriti tõe pähe võtta :P
                          Proovige nüüd (ma ise ka tõmban)

                          Comment

                          • donkament
                            Pokkerihai
                            • Apr 2009
                            • 1945

                            #403
                            Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                            töötab, tänud!

                            Comment

                            • mkva
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 1972

                              #404
                              Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                              lõpus ütlesid "aitäh kõigile...blabla kõigilt minule" ? suht lol oli lõpus :D

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #405
                                Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                                Algselt postitas mkva
                                lõpus ütlesid "aitäh kõigile...blabla kõigilt minule" ? suht lol oli lõpus :D
                                nii oli :D see oli liis lassilt :)

                                Comment

                                Working...