[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • andu_andu
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 4050

    #406
    Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

    Algselt postitas ranka
    nii oli :D see oli liis lassilt :)
    lol sa mõtled marileen kaselaanu, kes ütles muusika-auhindade jagamisel, et lubage mind kõigi poolt tänada hahah

    Comment

    • seep
      Grinder
      • Dec 2009
      • 698

      #407
      Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

      Lol, Quality s*it on see! ;D

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #408
        Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

        Algselt postitas andu_andu
        lol sa mõtled marileen kaselaanu, kes ütles muusika-auhindade jagamisel, et lubage mind kõigi poolt tänada hahah
        mhmh

        Algselt postitas seep
        Lol, Quality s*it on see! ;D
        wut? jäin ju kasumisse, järelikult hea video. gtfo või too jõulukink mulle.

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #409
          Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

          Head nipid lõpus, tõmba teinekord neti juhe kah tagant ära, saad veel 2,5 minti disconnected time.

          Comment

          • JohnnyDolce
            Õpihimuline Mängur
            • Nov 2009
            • 454

            #410
            Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

            Haha, kommenteerimine on küll puhas kuld. :D

            Comment

            • Ghost0
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1335

              #411
              Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

              HAHA@ärge vajutage kohe sit outi blabla... :D :D :D
              see ei ole võimalik...liiga hea :D :D

              Comment

              • Tohman
                FPP Pro
                • Aug 2009
                • 297

                #412
                Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                Mul näitab ikka mingit errorit kui 10 min on vaadatud, mingi compress error.

                Comment

                • lebovend
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2420

                  #413
                  Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                  lol, ma m2letan ranka kuskil siinsamas teemas ajas mingit iba, et temal on
                  vaja teha ideaalseid videosid kus k6ik klapib fa fa :D
                  nyyd tuli selline lifetildi video, haha. Aga ei, good stuff nagu ikka jah!

                  Comment

                  • seep
                    Grinder
                    • Dec 2009
                    • 698

                    #414
                    Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                    Mind pani imestama, et sa tabasid suhteliselt hea kaardijooksu ära:P

                    Comment

                    • -andres-
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4546

                      #415
                      Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                      Minu meelest on sul eeldusi kandideerida Politseiorkestri Tenori kohale. Su hääl kõlas nii mõnusalt.

                      Comment

                      • EestiMats
                        Grinder
                        • Jul 2009
                        • 625

                        #416
                        Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                        Nuts ! :D

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #417
                          Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                          irw...tra ranka, sa olid juppis we:D, täpselt selline hääl...mine ptsi DD, ma nii kõveras.
                          davai, ma otan aja ära etü saaks PSOT panna :S
                          tra ma arvan et ma pole vähem kainem kui sain videos :D

                          Comment

                          • stormwarning
                            Julm Donk
                            • Sep 2009
                            • 40

                            #418
                            Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                            järjest pokker24.ee poole läheb, mõttetu s*** video, ranka.

                            Comment

                            • AshrakWhite
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 666

                              #419
                              Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                              Algselt postitas stormwarning
                              järjest pokker24.ee poole läheb, mõttetu s*** video, ranka.

                              suu kinni donk


                              lege jõulikink, sai kõveras naerda :)

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #420
                                Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                                Algselt postitas stormwarning
                                järjest pokker24.ee poole läheb, mõttetu s*** video, ranka.
                                aitähhhh sõber!!!!!!!!!!!! kamoon, kui lauad üksteise seljas ja tuju oli kõrgemal, kui Eiffeli torn, siis ei peagi midagi head tegema.

                                Algselt postitas hotcocacola
                                irw...tra ranka, sa olid juppis we:D, täpselt selline hääl...mine ptsi DD, ma nii kõveras.
                                davai, ma otan aja ära etü saaks PSOT panna :S
                                tra ma arvan et ma pole vähem kainem kui sain videos :D
                                kahju, et pumper magama jäi....

                                Comment

                                Working...