[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #541
    Re: Ranka - 6maximees ehk kastekannuga onu, kes avab kapiukse ja varbaga teeb plaksu

    Cakes ei mängigi 6-maxi? Mu jaoks tundub üle 4 laua statistikata mängimine kuidagi keerukas.
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • Jennifer
      Pokkerihai
      • Dec 2009
      • 1503

      #542
      Re: Ranka - 6maximees ehk kastekannuga onu, kes avab kapiukse ja varbaga teeb plaksu

      Mulle meeldib su päeviku pealkiri :D

      Comment

      • Tuul
        Grinder
        • Oct 2008
        • 989

        #543
        Re: Ranka - 6maximees ehk kastekannuga onu, kes avab kapiukse ja varbaga teeb plaksu

        Kuidas sul primas asi lõppes?

        Comment

        • ok2aa
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 1903

          #544
          Re: Ranka - 6maximees ehk kastekannuga onu, kes avab kapiukse ja varbaga teeb plaksu

          Algselt postitas Tuul
          Kuidas sul primas asi lõppes?
          arvatavasti purunenud hiire ja tühja viinapudeliga

          Comment

          • mcbethk
            Bännitud
            • Oct 2008
            • 687

            #545
            Re: Ranka - 6maximees ehk kastekannuga onu, kes avab kapiukse ja varbaga teeb plaksu

            Ranka mis su username on koogipokkeris? võiks kunagi nl100 HUd madistada veits

            Comment

            • noname
              Purjus foorumlaste kaitseingel :P
              • Oct 2009
              • 2366

              #546
              Re: Ranka - 6maximees ehk kastekannuga onu, kes avab kapiukse ja varbaga teeb plaksu

              Algselt postitas mcbethk
              Ranka mis su username on koogipokkeris? võiks kunagi nl100 HUd madistada veits
              Kui ma ei eksi,siis koogis saab kasutajanime muuta koguaeg,mida ka ranka eeldatavasti teeb.

              Comment

              • 0ttt
                Õpihimuline Mängur
                • May 2009
                • 444

                #547
                Re: Ranka - 6maximees ehk kastekannuga onu, kes avab kapiukse ja varbaga teeb plaksu

                Algselt postitas noname
                Kui ma ei eksi,siis koogis saab kasutajanime muuta koguaeg,mida ka ranka eeldatavasti teeb.

                Nädalas korra vist aga note'd jäävad.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #548
                  Re: Ranka - 6maximees ehk kastekannuga onu, kes avab kapiukse ja varbaga teeb plaksu

                  Algselt postitas Pahvak
                  Cakes ei mängigi 6-maxi? Mu jaoks tundub üle 4 laua statistikata mängimine kuidagi keerukas.
                  Kuna primas sain paugu, mis lõi mängu rivist välja siis kogun oma koduses mängus hetkel enesekindlust. Peale selle lõppeb 200NL juures full-ring ära (kuni 200NL on full ring laudu igas limiidis 10+ aga peale seda 400NL+ on ainult 3-4 lauda) siis saab ikka 6 max kolida.

                  PS! Statistika on ülehinnatud. Ei ole sul, ei ole ka neil. Tegelt osadel VIST on sest mingil põhjusel igat lauda vahib 4-5 mängijat ja tundub olevat datamine moodi. Aga kui iga nädal saad vahetada nime siis stattide kasutamine ei anna mingit eelist. Peale selle ei ole näinud ühtegi abuseat veel, sest preflopis keegi ei 3beti, cbetile folditakse hästi, blainde ei kaitsta jne. Seega mulle siiski tundub, et statte ei kasuta mitte keegi.

                  Algselt postitas Jennifer
                  Mulle meeldib su päeviku pealkiri :D
                  Mulle ka.

                  Algselt postitas Tuul
                  Kuidas sul primas asi lõppes?
                  Loe järgmist kommentaar.

                  Algselt postitas ok2aa
                  arvatavasti purunenud hiire ja tühja viinapudeliga
                  Mitte nii hullult. Hambad ristis cashout ja minekut. See tuba on rigged. Täpsemalt saab lugeda siit: http://foorum.pokkeriprod.com/index....html#msg149498

                  Algselt postitas mcbethk
                  Ranka mis su username on koogipokkeris? võiks kunagi nl100 HUd madistada veits
                  Richard1974

                  Algselt postitas noname
                  Kui ma ei eksi,siis koogis saab kasutajanime muuta koguaeg,mida ka ranka eeldatavasti teeb.
                  Täpselt nii.

                  Algselt postitas 0ttt
                  Nädalas korra vist aga note'd jäävad.
                  Täpselt nii.

                  Comment

                  • kuco
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 1910

                    #549
                    Re: Ranka - 6maximees ehk kastekannuga onu, kes avab kapiukse ja varbaga teeb pl

                    Algselt postitas 0ttt
                    Nädalas korra vist aga note'd jäävad.
                    Noted j22vad? Wheeeeeeeeee

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #550
                      Re: Ranka - 6maximees ehk kastekannuga onu, kes avab kapiukse ja varbaga teeb plaksu

                      soovitan cake pokerit

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #551
                        Re: Ranka - 6maximees ehk kastekannuga onu, kes avab kapiukse ja varbaga teeb pl

                        Algselt postitas kuco
                        Noted j22vad? Wheeeeeeeeee
                        Noted jäävad.

                        Üks positiivne asi veel - mulle tundub, et EV joon seal ei funka :)

                        EDIT: lähipäevil viskan tutvustava artikli ka.

                        PEALE SELLE meie rakeback lehel (http://rakeback.pokkeriprod.com/est/...room-CakePoker) öeldake, et kaheksa lauda on MAX tegelt see info on vale (teavitasin adminni veast) ja mulle veel max laudu ette ei ole tulnud (olen mänginud pea 20 lauda).

                        Comment

                        • Koit
                          Õpihimuline Mängur
                          • Feb 2009
                          • 495

                          #552
                          Re: Ranka - 6maximees ehk kastekannuga onu, kes avab kapiukse ja varbaga teeb plaksu

                          ideaalis võikski kõik pokkeritoad taolised olla, et statid ei töötaks ning kuskilt ei saaks mängija tulemusi järgi vaadata.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #553
                            Re: Ranka - 6maximees ehk kastekannuga onu, kes avab kapiukse ja varbaga teeb plaksu

                            Algselt postitas Koit
                            ideaalis võikski kõik pokkeritoad taolised olla, et statid ei töötaks ning kuskilt ei saaks mängija tulemusi järgi vaadata.
                            Siis on Cake sinu jaoks.

                            Comment

                            • kuco
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1910

                              #554
                              Re: Ranka - 6maximees ehk kastekannuga onu, kes avab kapiukse ja varbaga teeb pl

                              Algselt postitas ranka
                              Noted jäävad.

                              Üks positiivne asi veel - mulle tundub, et EV joon seal ei funka :)

                              EDIT: lähipäevil viskan tutvustava artikli ka.

                              PEALE SELLE meie rakeback lehel (http://rakeback.pokkeriprod.com/est/...room-CakePoker) öeldake, et kaheksa lauda on MAX tegelt see info on vale (teavitasin adminni veast) ja mulle veel max laudu ette ei ole tulnud (olen mänginud pea 20 lauda).
                              Laudu saab rohkelt m2ngida jah. Ma olen ise ka mingi 16+ lauda m2ngida aga kuna timebanki ei ole siis yldiselt v2ga ei tahagi yle 4 laua m2ngida. Rakebacki p2rast ongi PLO seal nii nuts ainult veidi nitine. Samas oli 6max NLHE veel hullem.

                              Comment

                              • ESTPatrick
                                Olümpsi Mägi Aivar
                                • Nov 2008
                                • 5572

                                #555
                                Re: Ranka - 6maximees ehk kastekannuga onu, kes avab kapiukse ja varbaga teeb plaksu

                                Algselt postitas kuco
                                Laudu saab rohkelt m2ngida jah. Ma olen ise ka mingi 16+ lauda m2ngida aga kuna timebanki ei ole siis yldiselt v2ga ei tahagi yle 4 laua m2ngida. Rakebacki p2rast ongi PLO seal nii nuts ainult veidi nitine. Samas oli 6max NLHE veel hullem.
                                need 2000 kätt mis ma seal 2/4 mängisin oli see küll kõige loosem 2/4 mida ma kunagi nöinud olin, kõik limpisid öösiti. silma tahtis pisar tulla, nii ilus oli

                                Comment

                                Working...