[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #361
    Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

    Algselt postitas Ajuvaba

    Ma ei saa aru, et mis kaarti sa tahad riverisse saada, et sulle value makstakse või wtf?mis olid plaan? või miks turnis ei pannud, olid ju viimane. Ax callib sind maha seal veel.
    Flopist raise igal juhul, kui sa kardad sellise turni kaardi puhul stacke sisse ajada. Riverist oleksin callinud 99%.
    Pigem kehvalt mängitud, kui hea fold.
    Algselt postitas ranka
    Sest kui nüüd checkitakse ja keegi check-raiseb siis ta kindlasti slowplays midagi.

    EDIT: ja kui keegi midagi ei slowplaynud siis tõenäoliselt nad check-foldivad

    EDIT3: viskan selle käe prast 2p2 küsimusega, kuidas ekstraktida maksimum.

    Comment

    • Ajuvaba
      Grinder
      • Oct 2008
      • 634

      #362
      Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

      ei saanud aru, et kui turnis checkraiseb keegi sind?

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #363
        Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

        Flopsi raise on liiga tugev. Turni play detailsem seletus.

        Kõik checkisid minuni. Kui BB-l oleks üheksa siis ta check oleks lollus, sest maha tuli ka FD + on rea tõmbed. Seega eelda, et BB jätkab bettimist iga üheksaga. Maja [97, A9] ja quadsi [99] võib ta checkida, lootes et keeegi betib [näiteks shortie ja siis ta saab üle tõsta, kui keegi shortie beti callib] või loodab, et keegi saab riveril tõmbele pihta. Seega mina arvan, et BB annab alla (check-foldib) või check-raiseb käega, mida me ei biidi. Shortie range mind ei huvita, sest ta liiga short ja UTG rangest võtan välja quadsi, sest 2 x check tundub imelik. Võib olla AA aga arvan, et enamasit TT-KK, millega ta anyway ei calli my beti. Seega ma ei näe betis valuet ja muretsen ainult kaks outerite pärast.

        EDIT: UTg range TT-KK, mitte TT-QQ.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #364
          Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

          Algselt postitas Ajuvaba
          ei saanud aru, et kui turnis checkraiseb keegi sind?
          Ok.

          Nimeta UTG ja BB range, kui ta check-raiseb mind turnil ning nimeta UTG ja BB range, millega nad check-callivad mind turnil.

          Comment

          • Ajuvaba
            Grinder
            • Oct 2008
            • 634

            #365
            Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

            Algselt postitas ranka
            Flopsi raise on liiga tugev. Turni play detailsem seletus.

            Kõik checkisid minuni. Kui BB-l oleks üheksa siis ta check oleks lollus, sest maha tuli ka FD + on rea tõmbed. Seega eelda, et BB jätkab bettimist iga üheksaga. Maja [97, A9] ja quadsi [99] võib ta checkida, lootes et keeegi betib [näiteks shortie ja siis ta saab üle tõsta, kui keegi shortie beti callib] või loodab, et keegi saab riveril tõmbele pihta. Seega mina arvan, et BB annab alla (check-foldib) või check-raiseb käega, mida me ei biidi. Shortie range mind ei huvita, sest ta liiga short ja UTG rangest võtan välja quadsi, sest 2 x check tundub imelik. Võib olla AA aga arvan, et enamasit TT-KK, millega ta anyway ei calli my beti. Seega ma ei näe betis valuet ja muretsen ainult kaks outerite pärast.

            EDIT: UTg range TT-KK, mitte TT-QQ.

            Ranka - BB on shorite, teda sa üldse kartma ei peaks. Kui tal seal 97 on, siis fine. Kaotad oma Fulliga 80 taala lisaks. Kui kedagi karta, siis on ülejäänud 2. Miks peaksid seal AA või 99 mehed turnis checkima? Kui sa betid AA-ga väja flopis 979 ja saad 3 calli, siis kohe kindlasti betiks mina ka turnis, Miks? mis kaart aitab sul veel riveris valuet saada?

            Räägime konkreetselt turnist. Paned 100$(shortie on kohe kaetud) ja kui eest algne agressor ch-raiseb, siis korraliku history korral ägisedes foldiks(maybe) ,kahtlen isegi kas suudaksin. Kui callib üks kahes fullstackist, siis riveris isegi leiasin väikse value üles.

            Comment

            • Ajuvaba
              Grinder
              • Oct 2008
              • 634

              #366
              Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

              Algselt postitas ranka
              Ok.

              Nimeta UTG ja BB range, kui ta check-raiseb mind turnil ning nimeta UTG ja BB range, millega nad check-callivad mind turnil.
              UTG range on tugev. Ei tea täpselt ta andmeid, aga kui vend on 17/15, siis võib seal vabalt olla SC ja Axs jne jne jne.

              BB range ei ole mitte midagi, ta short ja lükkaks 99,AJ+ preflop sisse. Antud shortie puhul on tegemist idioodiga, kes läheb QQ-ga 4-way flopile oop ja callib flopis jne...

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #367
                Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                Algselt postitas Ajuvaba
                Ranka - BB on shorite, teda sa üldse kartma ei peaks. Kui tal seal 97 on, siis fine. Kaotad oma Fulliga 80 taala lisaks. Kui kedagi karta, siis on ülejäänud 2. Miks peaksid seal AA või 99 mehed turnis checkima? Kui sa betid AA-ga väja flopis 979 ja saad 3 calli, siis kohe kindlasti betiks mina ka turnis, Miks? mis kaart aitab sul veel riveris valuet saada?

                Räägime konkreetselt turnist. Paned 100$(shortie on kohe kaetud) ja kui eest algne agressor ch-raiseb, siis korraliku history korral ägisedes foldiks(maybe) ,kahtlen isegi kas suudaksin. Kui callib üks kahes fullstackist, siis riveris isegi leiasin väikse value üles.
                Vabandused. Ajasin SB ja BB sassi aga mõte jääb samaks, pidasin silmas ikka täisstäkke, mitte shortiet.

                Teiseks SB-l olev mängija [donk bettor] ei ole peaaeugf mitte kunagi siin AA-d, sest sellega ta preflopis squeezeks. Samuti mängijate üheksate range on väga kitsas - 97, 98, 9T, 9J, A9. Viiest kombost kolm sorry kaks annavad majad ja ülejäänud on liiga nõrgad check-raisemiseks, eriti 98. Küll aga võib check-callida nendega ja siis muutub 98 koheselet bluff catcheriks. Aga kes krt sellisel boardil bluffib? Samuti 9T ja 9J on suht bottom range, vahest callib 9J-ga, 9T valuebetid kinni aga selle "üleliigse" value korvab olukord, kui vastane valuetownib sind kaks tänavat maja või parema käega. Ja kuna drawid maas, pank suur ning shortie raha ka siis mina betiks kindlasti iga üheksaga ning foldiks raisele (9J oleks vist kõige keerulisem ja selle käega võib kõige rohkem mõelda check-calli peale aga kindlasti mitte check-raise!)

                Ja kui UTG-l oleks üheksa siis ma eeldaks päris kindlalt, et ta betiks nüüd ja kohe. Seega ta range on ülepaarid (mille tõenäoliselt check-foldib) või majad/quadsid (mis mind biidivad). Vaadates seda range siis UTG vastu me mitte kunagi valuet ei saa ja ainult valuetownime ennast. Shortie mind ei huvita ja jääbki sihtmärgiks vastane, kes tegi donk-beti ehk SB.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #368
                  Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                  Algselt postitas Ajuvaba
                  UTG range on tugev. Ei tea täpselt ta andmeid, aga kui vend on 17/15, siis võib seal vabalt olla SC ja Axs jne jne jne.

                  BB range ei ole mitte midagi, ta short ja lükkaks 99,AJ+ preflop sisse. Antud shortie puhul on tegemist idioodiga, kes läheb QQ-ga 4-way flopile oop ja callib flopis jne...
                  Ma ka ta statte ei mäleta aga umbes nii võisid olla. Võis isegi 14/9 olla aga nenadgi vahest mixivad SC-dega seega täiesti ebaolulised täpsed statid. Seega SC-de range on 98s, 97s, 9Ts, 9Js, A9s.

                  Kui ta callis flopi siis nüüd kui temani checkitud siis tema ju küll betiks sellise rangega turni!!!!! Seega tema ranges võivad olla flopis need SC-d ja huinamuinad aga mitte turnis. A8s, ATs jne. foldiks ta juba flopis.

                  Comment

                  • Ajuvaba
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 634

                    #369
                    Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                    Algselt postitas ranka
                    Vabandused. Ajasin SB ja BB sassi aga mõte jääb samaks, pidasin silmas ikka täisstäkke, mitte shortiet.

                    Teiseks SB-l olev mängija [donk bettor] ei ole peaaeugf mitte kunagi siin AA-d, sest sellega ta preflopis squeezeks. Samuti mängijate üheksate range on väga kitsas - 97, 98, 9T, 9J, A9. Viiest kombost kolm sorry kaks annavad majad ja ülejäänud on liiga nõrgad check-raisemiseks, eriti 98. Küll aga võib check-callida nendega ja siis muutub 98 koheselet bluff catcheriks. Aga kes krt sellisel boardil bluffib? Samuti 9T ja 9J on suht bottom range, vahest callib 9J-ga, 9T valuebetid kinni aga selle "üleliigse" value korvab olukord, kui vastane valuetownib sind kaks tänavat maja või parema käega. Ja kuna drawid maas, pank suur ning shortie raha ka siis mina betiks kindlasti iga üheksaga ning foldiks raisele (9J oleks vist kõige keerulisem ja selle käega võib kõige rohkem mõelda check-calli peale aga kindlasti mitte check-raise!)

                    Ja kui UTG-l oleks üheksa siis ma eeldaks päris kindlalt, et ta betiks nüüd ja kohe. Seega ta range on ülepaarid (mille tõenäoliselt check-foldib) või majad/quadsid (mis mind biidivad). Vaadates seda range siis UTG vastu me mitte kunagi valuet ei saa ja ainult valuetownime ennast. Shortie mind ei huvita ja jääbki sihtmärgiks vastane, kes tegi donk-beti ehk SB.

                    Siin ma pidasin esialgse agressori all silmas UTG, kes preflop tõstis, mitte donkbeti tegijat. Kokkuvõttes on see ülemõeldud käsi. Turni panus on kindel asi.

                    Comment

                    • Ajuvaba
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 634

                      #370
                      Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                      Siin ma pidasin esialgse agressori all silmas UTG, kes preflop tõstis, mitte donkbeti tegijat. Kokkuvõttes on see ülemõeldud käsi. Turni panus on kindel asi

                      Comment

                      • ESTPatrick
                        Olümpsi Mägi Aivar
                        • Nov 2008
                        • 5572

                        #371
                        Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                        nagu doyle brunson ütles: check-raisiga tegelen ma siis, kui ma seisan sellega silmitsi

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #372
                          Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                          Algselt postitas Ajuvaba
                          Siin ma pidasin esialgse agressori all silmas UTG, kes preflop tõstis, mitte donkbeti tegijat. Kokkuvõttes on see ülemõeldud käsi. Turni panus on kindel asi
                          mkmk, ma ei nõustu ja taipupole ütles toreda lause:
                          "mida rohkem ma mõtlen, seda rohkem ma tahaks selle käe flopil maha võtta või saatuse ära otsustada"

                          Ning mul endal hakkab ka täpselt sama mõte tulema. Kas mängida seda kätt nii nagu praegu või tõesti teha flopis tõste -- ehk regularid leveldavad end ära ning callivad ikka maha.

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #373
                            Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                            wtf is this shit

                            99 tõenäosus väike

                            TT-AA maksab mõnuga kinni flopis

                            Comment

                            • AshrakWhite
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 666

                              #374
                              Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                              Algselt postitas ranka
                              Küsi TIGRANO käest, ta vaatas teamvieweriga pealt. Time panka ie võtnud.
                              mis juhtus "Setti ma ei foldi" ga :D :D

                              Comment

                              • Ajuvaba
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 634

                                #375
                                Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                                loomulikult tulebki flopist raiseda, lihtsalt kui flop sai nii mängitud, seda kommenteerisin.

                                Comment

                                Working...