[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #241
    Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

    Algselt postitas CTXrix
    Selliseid päris kuldseid lüpsieesleid on ikka vähe...
    Sellist konkreetset jah, kes gambleb aga 45/18/x tüüpi fish on põhimõtteliselt igas lauas, kes vaikselt jagab pappi ära.

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #242
      Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

      MIDA VITTU :D
      kaks lehte lugemist :D, oi krt see on hea :D

      lets continue :D

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #243
        Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

        KUIDAS SELLINE REGULAR SAAB OLLA VÕITEV MÄNGIJA TÜRA MA ÜTLEN. PUTSI KAKS SUURT FISHI EES LIMBIVAD, KES EI FOLDI MITTE ÜHELEGI RAISE SUURUSELE.

        Poker Stars $3/$6 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 399795
        The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

        Hero (MP1): $1500.00
        denitz21 (MP2): $1176.00
        pete royal (CO): $888.00
        neomorf (BTN): $1533.00
        EPiPeN11 (SB): $818.70
        juzzy 666 (BB): $3894.45
        realdavid111 (UTG): $393.00
        SWINGT400 (UTG+1): $3164.70
        studboy1 (UTG+2): $837.00

        Pre Flop: ($9.00) Hero is MP1 with 3 6
        1 fold, SWINGT400 calls $6, 2 folds, denitz21 calls $6, 1 fold, neomorf calls $6, EPiPeN11 raises to $54, juzzy 666 calls $48, SWINGT400 calls $48, denitz21 raises to $1176 all in, 1 fold, EPiPeN11 calls $764.70 all in, 2 folds

        Flop: ($1751.40) 5 K A (2 players - 2 are all in)

        Turn: ($1751.40) A (2 players - 2 are all in)

        River: ($1751.40) 8 (2 players - 2 are all in)

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #244
          Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

          Lõpuks ka üks suurem pank

          Poker Stars $3/$6 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 399838
          The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

          Hero (CO): $1200.00
          denitz21 (BTN): $2286.75
          pete royal (SB): $1011.00
          neomorf (BB): $2910.00
          EPiPeN11 (UTG): $681.00
          juzzy 666 (UTG+1): $3306.75
          realdavid111 (UTG+2): $234.00
          liujunwei926 (MP1): $817.55
          studboy1 (MP2): $772.45

          Pre Flop: ($9.00) Hero is CO with Q Q
          1 fold, juzzy 666 calls $6, 3 folds, Hero raises to $24, denitz21 calls $24, 1 fold, neomorf calls $18, juzzy 666 calls $18

          Flop: ($99.00) 3 3 4 (4 players)
          neomorf checks, juzzy 666 bets $240, Hero raises to $540, denitz21 folds, neomorf folds, juzzy 666 raises to $1038, Hero raises to $1176 all in, juzzy 666 calls $138

          Turn: ($2451.00) 5 (2 players - 1 is all in)

          River: ($2451.00) A (2 players - 1 is all in)

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • tolmuahv
            Klubi Liige
            • Feb 2009
            • 2502

            #245
            Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

            Mis seal käes oli, kus turnil panid 300 ja donk foldis? Mulle tundus, et sa juba üritasid damage controli teha kartes masti? Viimane Q5 vs AQ donkil oli jälle kuldne, 1 paar makstakse ka kinni.

            Comment

            • Tuul
              Grinder
              • Oct 2008
              • 989

              #246
              Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

              herol ja 'donk'il on mõlemal nime lõpus 666

              Comment

              • nikitheone
                Mr. Puujalg
                • Aug 2009
                • 6446

                #247
                Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                kumb see donk ja kumb see hero on ??????
                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                Comment

                • tolmuahv
                  Klubi Liige
                  • Feb 2009
                  • 2502

                  #248
                  Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                  Vaata stacki järgi, tavaliselt on suurem stack hero.

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #249
                    Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                    Millega sa ta preflop allinni ära calliks?

                    Comment

                    • tolmuahv
                      Klubi Liige
                      • Feb 2009
                      • 2502

                      #250
                      Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                      Viimase 45 min jooksul on jõuluvana igatahes teised üle mänginud. 3-way all-in flopil ajas täitsa naerma. Vist 689 board, vanal ofc rida ja teised vennad tulid 69 ja 89-ga all-in. See pf all-in vs denitz21 oli ka päris hea. 300+ bb deep stack oli ca 35bb sisse pannud, aga ikka foldis lõpuks shovele.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #251
                        Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                        PUTS JUBA TÄNA TEINE ÜKS OUTER. MINGE MUNNNNNNININIININF'DF
                        ÕF
                        WDSAR
                        3244
                        123

                        Comment

                        • chrosmos
                          Õpihimuline Mängur
                          • Apr 2009
                          • 340

                          #252
                          Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                          see AA vs A9 oli jah kole :(

                          Comment

                          • runnar
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 740

                            #253
                            Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                            Algselt postitas tolmuahv
                            Viimase 45 min jooksul on jõuluvana igatahes teised üle mänginud. 3-way all-in flopil ajas täitsa naerma. Vist 689 board, vanal ofc rida ja teised vennad tulid 69 ja 89-ga all-in.
                            sa foldiksid selle tohmani vastu kaks paari?

                            Comment

                            • tolmuahv
                              Klubi Liige
                              • Feb 2009
                              • 2502

                              #254
                              Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                              Algselt postitas runnar
                              sa foldiksid selle tohmani vastu kaks paari?
                              No way. Kasvõi nuttes maksaks. Aga seal oskas donk igatahes 2 venda 2 paariga sisse saada, not bad.

                              Comment

                              • pwndre
                                FPP Pro
                                • Aug 2009
                                • 214

                                #255
                                Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                                donk(push allin any2) oskas reaga saada tüübi allin kellel 2 paari hmmmmmmmmmmm skilllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

                                Comment

                                Working...