[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • QKulgur
    Õpihimuline Mängur
    • Dec 2008
    • 484

    #436
    Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar



    katsetasin shorstackismist ja leidsin santaklausi:D

    Comment

    • Owner85
      Klubi Liige
      • Aug 2009
      • 2146

      #437
      Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

      Rohvel ;D Ranka tule mudasse ka :)

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #438
        Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

        Algselt postitas QKulgur


        katsetasin shorstackismist ja leidsin santaklausi:D
        katsetasid

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • noname
          Purjus foorumlaste kaitseingel :P
          • Oct 2009
          • 2366

          #439
          Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

          Katsetas ja Kahetses ;D

          Häid Pühi rankad ja muud olevused :D

          Comment

          • JohnnyDolce
            Õpihimuline Mängur
            • Nov 2009
            • 454

            #440
            Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

            Algselt postitas noname
            Katsetas ja Kahetses ;D

            Häid Pühi rankad ja muud olevused :D

            Tänud! Sulle ja teistele samuti. :)

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #441
              Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

              Teiel ka häid pühi aga ikkagi mina olen geenius.

              Neljapäev, 24 detsember

              14:02, Ranka punker
              Kummutame kahe kamraadiga d-lighte. Sarv juba susiseb ja siililegi saab selgeks, et täna läheb peoks. Ohtude ennetamiseks PokerStarsis self exclusion peale aga palju panna? No kui panen 12 hazzi siis öösel kahest juba maas ning siis alles peol. Seega 12 tundi ei mängi välja ja tuleb panna üks pügal kangeb - 24 tundi. Mõeldud tehtud.

              15:32, Karja Kelder
              Väike kehakostitus söögipoolisega Karja Keldris, kõrvale nagu ikka lahjem vägijook. Kõhud ümarad, kui nõiakivid plaanime õhtuseid üritusi. Jõuame üksmeelele, et võiks enne pidu kaks-kolm tundi magada, sest eilsest trianglist nats vässud. Kokku lepitud, et 20:00 üles ning paneme peorattad keerlema.

              17:00, Ranka punker
              Lähen magama, et keha uue energialaadungiga laadida.

              05:14, Ranka punker
              Ärkan.... Eile peole ei jõudnud aga ei ole suurem asi, täna reede ju. Löön käega, pesen, söön ja mõtlen, et mängiks... Aga ... 24 tundi self exclusion peale. TILTTTTTTTTTTTTwlero as+ d
              AS
              ÕD SAD ADSPDLFKDSFWEPWD0+R
              Õ +QW
              IDELWE


              welkrwe tr90re
              õ wae +gds
              wme
              e
              ´+ rqe ew e
              qeqw+´+w
              red´a


              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #442
                Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                Selle loo pealkiri on täpselt õige iseloomustamaks pokkerit:
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                PS! Siin foorumis on kitupunnid või PokerStarsi klienditugi loeb seda foorumit. Igastahes kuskilt on nad on teada saanud, et tahan lahkuda ning õnnistanud mind väga maheda doomswitchiga. Alla 300 VPP jäänud.

                Comment

                • Cash87
                  Vana Tegija
                  • Feb 2009
                  • 1402

                  #443
                  Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                  Kuhu lahkud kui saladus pole?

                  Said mõne sponsorlepingu? või lihtsalt hea pakkumise?

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #444
                    Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                    Algselt postitas Cash87
                    Kuhu lahkud kui saladus pole?

                    Said mõne sponsorlepingu? või lihtsalt hea pakkumise?
                    Ei ole kuskilt pakkumist saanud aga väga suure tõenäosusega lähen TrioBeti või Cakesse (TrioBet valik nr. 1). Või üleüldse hiljem hakkan Krayzie moodi kott seljas pokkeritoas pokkerituppa liikuma -- vaheldus oleks hea aga bankrolli liigutamine ülitüütu :)

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #445
                      Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                      Aa ja ma alustan uuesti 100NL 6 maxiga.

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #446
                        Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                        Cmon, 200NL vähemalt, see viimane limiit kus peaks donke veel normilt olema ning raha kergelt tulema :P

                        Aga miks Triobet? Seal üldse mingisugust actionit on? Ja rake maksad rohkem.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #447
                          Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                          Algselt postitas Codecci
                          Cmon, 200NL vähemalt, see viimane limiit kus peaks donke veel normilt olema ning raha kergelt tulema :P

                          Aga miks Triobet? Seal üldse mingisugust actionit on? Ja rake maksad rohkem.
                          Kuna tundmatu ja uus mäng siis alustan 100NL. Kui mängukindlus saavutatud saab alati üles siis liigun üles. TrioBetis 6maxis actionit on päris palju, isegi kuni 1000NL ja kuna RB direct + muud jooksvad boonused (näiteks rakeraced aga neile ma eriti ei kandideeri anyway, kuna üle 4 laua ei kavatse mängida) ning rahadega arveldamine lihtne siis alustuseks läheks loosi see tuba. Cake sellepärast, et seal ei ole HUDE + saab screen-name vahetada.

                          Ühesõnaga üleüldse tulevikus proovin mängida saitidel mis on väljaspoole PTR'i tegevusraadiust.

                          EDIT: vastupidi, proovin mnängida saitidel, mitte vältida. vältuida PTR'i siis :D

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #448
                            Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                            Pacific? :)
                            Saab otse pangast, hetkel juba normaalne 6-max action, tegi Harrah 'siga lepingu ka veel ja ma vahetaksin meeleldi oma Pacificu raha sinu Starsi raha vastu :D

                            Plussid: väga fishine, vaata k1ly winrate, 30% rakeback (võib-olla rohkemgi) ja rake cap väiksem võrreldes Triobetiga.

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #449
                              Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                              LAst cashout mingi 2 week, ilmselt pacific sama

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #450
                                Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

                                Algselt postitas Codecci
                                Pacific? :)
                                Saab otse pangast, hetkel juba normaalne 6-max action, tegi Harrah 'siga lepingu ka veel ja ma vahetaksin meeleldi oma Pacificu raha sinu Starsi raha vastu :D

                                Plussid: väga fishine, vaata k1ly winrate, 30% rakeback (võib-olla rohkemgi) ja rake cap väiksem võrreldes Triobetiga.
                                Sa võrdled minu skilli k1ly-ga?? See mees on klass omaette...

                                EDIT: muidu mõtlen selle üle, veel paar päeva aega

                                Comment

                                Working...