[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #3961
    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

    ära targuta

    Comment

    • ristijeesus
      Klubi Liige
      • Oct 2009
      • 2533

      #3962
      Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

      näksi nuia, jumbo

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #3963
        Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

        Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
        Molli tahad saada vä?!
        yolo :D

        Comment

        • bi0hazard
          Vana Tegija
          • Jul 2010
          • 1342

          #3964
          Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

          Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
          Imo fakt on see, et kohvi tõstab vererõhku ja südamelöökide arvu minutis. Ja näiteks minu puhul mitte vähe. Ma kahtlen, et see mingistki aspektist võiks hea/kasulik tervisele olla.
          +1, energiajookidega sama teema. Ma joon üliharva neid, aga kui võtan, siis 0.5se pudeli peale on ilge laks sees ikka, selline tunne nagu mingi narko all oleks. Räigelt head refleksid värgid, süda taob, enesetunne 150% jne, kui üle läheb, siis täiesti sodi omadega, olla ei suuda.

          Comment

          • harryahven
            Pokkerihai
            • Dec 2009
            • 1964

            #3965
            Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

            Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
            Vabanda mu teadmatust, aga kas kohv ja kakao pole väga erinevad asjad? Tomeito poteito?
            ei olegi väitnud, et samad asjad, lihtsalt erinevate taimede seemned, mis sisaldavad tervisele kindlasti ka palju head, nt antioksüdante

            Comment

            • Pythagoras
              Grinder
              • Apr 2012
              • 589

              #3966
              Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

              Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
              Imo fakt on see, et kohvi tõstab vererõhku ja südamelöökide arvu minutis. Ja näiteks minu puhul mitte vähe. Ma kahtlen, et see mingistki aspektist võiks hea/kasulik tervisele olla.
              Mul just vastupidi, joo palju tahad kohvi, midagi ei saa aru. Energiajookidega sama teema.
              Pole kunagi pidev kohvi/energiajookide tarbija olnud, isegi võib öelda, et mega vähe neid joonud.

              Ei tea kas igasugused ained mõjuvadki vähem, nt tavalised valuvaigistid jms, mõnel kammib 400ne ibubrofen ära, ma ei väga midagi aru. Väga jura igatahes ja usun, et põhjus on meditsiinis, piisavalt palju igasugu jura sisse söönud lapsena ja need ilmselt immuunseks muutnud

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #3967
                Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

                Algselt postitas harryahven Vaata postitust
                Kofeiin on ikka kofeiin ja liitrite kaupa musta kohvi sisse kühveldamine kindlasti tervislik ei saa olla, obv võivad kohvioad palju kasulikku sisaldada nagu ka kakao jms..

                Riiklikud toitumissoovitused ja informatsioon tervislikuks toitumiseks. Tervise Arengu Instituut.


                Tervete täiskasvanud inimeste puhul loetakse ohutuks päevaseks kofeiinidoosiks 300 mg. Kofeiinimürgitus avaldub täiskasvanutel kofeiiniannuste juures, mis on suuremad kui 7-8
                mg/kg/päevas või 500-600 mg/päevas ehk umbes viis tassi kohvi.
                Laste puhul ei tohiks kofeiinikogus ületada 2,5 mg/kg ja noorukite puhul on piiriks 100 mg päevas.
                Valdav osa Eesti poodides müüdavatest energiajookidest sisaldavad kofeiini 32 mg/100 ml kohta.


                Mul on nii mõnigi kord läinud 5+ 300ml tassi, seega pole ärevushäire avaldumine mingi ime olnud.

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #3968
                  Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

                  Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                  Ja nii nad insulti või infarkti kärvasidki. Tegelt olen ma oma tagasihoidliku 42 eluaasta jooksul aru saanud, et pohh YOLO, tarbi seda mis meeldib, joo-söö mis hing ihkab, tore oleks muidugi kui mõistlikus koguses :) Mõistlikkus lisab su elueale mõne aasta. Võibolla :)
                  Sellega nõus, et need aastad pohhui, aga endal rõve selline ümmargune rasvarull olla... Ilusa saleda poisina palju parem YOLO-tada IMO :)

                  Comment

                  • kjmrc
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 4541

                    #3969
                    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

                    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                    Sellega nõus, et need aastad pohhui, aga endal rõve selline ümmargune rasvarull olla... Ilusa saleda poisina palju parem YOLO-tada IMO :)
                    Sa ka vist kosusid mingiaeg? :D Kusjuures olin ise ka jaanuari alguses 97 kg. Praeguseks 86-88 kg, võib öelda, et palju meeldivam on olla.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #3970
                      Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

                      [5:51:50] Rainer Roomet: TÜRA
                      [5:51:51] Rainer Roomet: foldisin tripis
                      [5:51:52] Rainer Roomet: rofl
                      [5:51:53] Rainer Roomet: mine *****
                      [5:51:55] Rainer Roomet: viimane kord mängin turniire
                      [5:52:06] Rainer Roomet: check-raisetud potis

                      Turkal oli käes J8 ning keskendusin sinna ning miskipärast arvasin, et cashis K8 :)

                      Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2567045
                      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                      BB: $67.61
                      Hero (BTN/SB): $259.95

                      Pre Flop: ($1.50) Hero is BTN/SB with K 9
                      Hero raises to $3, BB calls $2

                      Flop: ($6.00) 9 5 9 (2 players)
                      BB checks, Hero bets $3, BB raises to $7, Hero folds

                      Final Pot: $12.00
                      BB wins $11.50
                      (Rake: $0.50)

                      Vastane oli tiltis ja jube agro monkey. Selle käega oleks pot tulnud. No moi *****.

                      Comment

                      • timz0333
                        Pokkeritark
                        • Mar 2009
                        • 6322

                        #3971
                        Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

                        Kaotasid miinimumi ja ole õnnelik sest tal siin 55 100% ajast.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #3972
                          Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

                          Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                          Kaotasid miinimumi ja ole õnnelik sest tal siin 55 100% ajast.
                          Seti vastu on mul trobikond oute ju.

                          Comment

                          • hrlohe
                            Pokkerihai
                            • Mar 2011
                            • 2346

                            #3973
                            Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

                            readless: mängib sama moodi any 9 ja mõned 5 ja sõltub c/r % aga harvem ka miskid drawd

                            giver readz siis any 2 overs, any 5, oleksid ilmselt kõik saanud

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #3974
                              Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

                              Olge vait ja tellige omale top shopist inimlõikur.

                              Comment

                              • redddman10
                                Grinder
                                • Aug 2010
                                • 703

                                #3975
                                Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

                                Algselt postitas bi0hazard Vaata postitust
                                +1, energiajookidega sama teema. Ma joon üliharva neid, aga kui võtan, siis 0.5se pudeli peale on ilge laks sees ikka, selline tunne nagu mingi narko all oleks. Räigelt head refleksid värgid, süda taob, enesetunne 150% jne, kui üle läheb, siis täiesti sodi omadega, olla ei suuda.
                                Kui ühest energiajoogist tervis nii läbi juba ? Huvitav..

                                Comment

                                Working...