[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #3931
    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Impression on vaatamine. Mis profiti? Teen ise seksvideosid, aga kuidas müün? Räägi mulle siis otse praegu. Ma räägin, et kui sa ei oska isegi pornosaidiga, kus on naturaalne traffic laes raha teha, siis hoia eemale.
    imo võiksid PPsse panna noku tablettide reklaamid üles

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3932
      Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
      imo võiksid PPsse panna noku tablettide reklaamid üles
      noku tabletid ei teeni sittagi.

      anyway täna oli meeldiv äratus. kaalu peale astudes irvitas 70.9kg vastu, mis on nüüdseks siis alates 1. juunist 10kg kaalukaotust. See nädal lisasin ka jooksu ja kergema treeningu.

      miinuspoolena: absoluutselt kõik riided on suureks jäänud ning midagi ei ole selga panna.

      E: tahan 3kg veel kaotada ning peab veel korvpalluri moodi riides käima kuukese :)

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #3933
        Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

        Panen eelmise kuu graafikud ka üles.

        Kogu kuu:
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Ja esimesed 5 päeva enne mental break downi
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Poleks seda jama olnud, siis volüüm oli päris hea ning 30 000+ kätt oleks olnud tõsiasi.

        Comment

        • tiigrikutsu
          Grinder
          • Oct 2011
          • 522

          #3934
          Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          noku tabletid ei teeni sittagi.

          anyway täna oli meeldiv äratus. kaalu peale astudes irvitas 70.9kg vastu, mis on nüüdseks siis alates 1. juunist 10kg kaalukaotust. See nädal lisasin ka jooksu ja kergema treeningu.

          miinuspoolena: absoluutselt kõik riided on suureks jäänud ning midagi ei ole selga panna.

          E: tahan 3kg veel kaotada ning peab veel korvpalluri moodi riides käima kuukese :)
          Miks nii vähe tahad kaaluda? Varsti kaalud sama palju nagu mõne venna hantel.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #3935
            Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

            Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
            Miks nii vähe tahad kaaluda? Varsti kaalud sama palju nagu mõne venna hantel.
            Tegelt miskit maagilist numbrit ei ole. Peegel ja kõht on see number, kus ühel hetkel ütlen, et aitab. Hetkel veel väike õllekas ees ning eeldakski, et miski kolmekas veel minna. Olen enne olnud sinna kanti, ja siis vinks-vonks.

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #3936
              Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

              Ranka, kui pikk sa oled? Ise olen gümnaasiumi lõpust 1,5cm kokku kuivanud ehk 181,5cm ja kui dialüüsi ajal kaalusin 73kg, siis olin paljas luu ja nahk. Muidu käisin 116kg peal ära, aga nüüd olen joomisega alla 90kg saanud. Kui nüüd viitsiks ja suudaks trenni teha, siis 85-90kg oleks minu jaoks päris normaalne kaal.

              Comment

              • Provoker
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 3067

                #3937
                Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

                Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                Ranka, kui pikk sa oled? Ise olen gümnaasiumi lõpust 1,5cm kokku kuivanud ehk 181,5cm ja kui dialüüsi ajal kaalusin 73kg, siis olin paljas luu ja nahk. Muidu käisin 116kg peal ära, aga nüüd olen joomisega alla 90kg saanud. Kui nüüd viitsiks ja suudaks trenni teha, siis 85-90kg oleks minu jaoks päris normaalne kaal.
                Sellises võtmes kõlab joomine hea asjana

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #3938
                  Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

                  Mhm, nii kui pikemalt kaine olen hakkan kohe rämedalt sööma.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #3939
                    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

                    Vaatasin selle aasta graafikut. Päris palju on niisama donkamist ka olnud.

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Potsataja: olen aru saanud, et viin aitab sinu puhul igaasja vastu - küll kall, masendus, haigused jne. See oli mingi ütlus ,et kui kallal pole surmatõbi ,siis viinast ikka saab abi.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #3940
                      Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

                      Kaal

                      Üks eesmärk täidetud: soovisin augusti lõpuks kaaluda 68kg. Tänase seisuga tabloo kuvab 68.5kg ja rohkem midagi alla võtta ei ole.

                      On kahtlus, et kaal võib valetada umbes 2KG kergemaks, mis tähendab, et õige number jääb 68.5-70.5 kg vahele, aga see ei olegi oluline. See on kõigest number ning tõde räägib siiski peegel.

                      28. mai seisuga kaalusin 80.5kg ning 26. augusti seisuga 68.5kg ehk teisisõnu kolme kuuga pea 12kg ning puhtalt söömisega. Mingit näljutamist ei olnud ega otseselt midagi ei keelanud. Kõike võtsin mõistuse piires. Kõige tähtsamaks on minu arvates süsivesikute ja suhkrute kaotamine igapäeva menüüst.

                      Unustada kõik karastusjoogid, mahlad. Teed ja kohvi juua ilma suhkruta. Süsivesikud, eelkõige sai, kartul, makaronid ja muu selline asendada köögiviljadega. Esimesed 1-2 nädalat on natuke raske, aga siis harjud ära ning tänasel päeval ma ei suudagi mistahes kiirtoitu süüa.

                      Samas ei keelanud endale ka mitte midagi. Kui oli magusa isu, siis võtsin poest šokolaadi või sõin pizzat või mistahes ükskõik mida, aga seda mõistuse piires - üle ei tohi süüa ega liiga tihti. Alkoholi ei piiranud ning pigem seda voolas ojadena kõrist alla tänu asjade suurele kokkulangevusele :)

                      Trenni koha pealt - jooksmas sai omajagu käidud, aga pigem olid need tervistavad 3 kilomeetrised otsad, mida tegin võimalusel iga päev. 6-10km otsi enam ei viitsi joosta, sest ma tean, et nendel puudub minu puhul stabiilsus. Väikese otsaga tead, et see on kiire ja lõppresultaat on mõnus, eriti kui kostitada ennast peale jooksmist saunaga.

                      Pokker

                      Pokkeris on ka see kuu hästi läinud. Volüümi ei ole üles saanud (enamus on viimase 7 päeva volüüm), aga tulemustega rahul.

                      BB
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      $$
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Limiidid

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Järgmise 30 päeva eesmärk on saada vene PTR nulli :)


                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #3941
                        Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

                        Super töö!

                        Millal viimati nii vähe kaalusid?

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #3942
                          Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

                          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                          Super töö!

                          Millal viimati nii vähe kaalusid?
                          4-5 aastat tagasi

                          Comment

                          • omadjoped
                            Julm Donk
                            • Apr 2009
                            • 25

                            #3943
                            Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

                            Hea töö, Ranka!

                            Jõudsin ise toitumise kohta uurides lõpuks samale järeldusele ja loobusin suhkrust, viljatoodetest, piirasin süsivesikuid, söön rohkem rasvast. Mitte et ma enne seda suhkrut pööraselt sisse vohminuks, aga ikka vahel juhtus kätte. Parem enesetunne on ja kaal langes järsult. Esimestel päevadel tundus jõusaalis rassides, et purakat vähem. Võiks öelda, et laisa inimese dieet, sest suhkru välja jättes söön täpselt seda, mida tahan ja millal tahan.

                            Kõige keerulisem on naisele päevast päeva seletada, et kle, ma ausõna ei taha su muffineid, ära palun tee neid enam MITTE KUNAGI.
                            Kui mingi konkreetne isu tekib, siis kätt ette ei pane - magusat tegelt ei tahagi, küll järaks kord kahe nädala tagant mõne burksi.

                            Comment

                            • Karelkorm
                              Grinder
                              • Nov 2009
                              • 856

                              #3944
                              Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

                              Olen ka seda usku, et süsivesikuid söö siis, kui need ka ära põletada suudad. Kas siis istudes ja pokkerit mängides või füüsilise koormusega. Ei ole veel kuulnud, et kellelgi süsikaid piirates tervis halvenenud oleks, pigem ikka vastupidi. A võib-olla negatiivsest ei räägita nii palju, minesatea. Igatahes, hea töö, nüüd aeg uuesti 80 kaaluda kuid lihaste arvelt.

                              Comment

                              • rynno
                                Grinder
                                • Feb 2009
                                • 511

                                #3945
                                Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

                                Algselt postitas omadjoped Vaata postitust
                                Hea töö, Ranka!

                                Jõudsin ise toitumise kohta uurides lõpuks samale järeldusele ja loobusin suhkrust, viljatoodetest, piirasin süsivesikuid, söön rohkem rasvast. Mitte et ma enne seda suhkrut pööraselt sisse vohminuks, aga ikka vahel juhtus kätte. Parem enesetunne on ja kaal langes järsult. Esimestel päevadel tundus jõusaalis rassides, et purakat vähem. Võiks öelda, et laisa inimese dieet, sest suhkru välja jättes söön täpselt seda, mida tahan ja millal tahan.

                                Kõige keerulisem on naisele päevast päeva seletada, et kle, ma ausõna ei taha su muffineid, ära palun tee neid enam MITTE KUNAGI.
                                Kui mingi konkreetne isu tekib, siis kätt ette ei pane - magusat tegelt ei tahagi, küll järaks kord kahe nädala tagant mõne burksi.
                                siis pead kyll hessust armukese võtma

                                Comment

                                Working...