Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi
Suht sama siin. Suhkur tuleb ära kaotada, sh jahutooted.
1.aprill läksin trenni (kaalusin 114kg) ning hakkasin tervislikumalt toituma. Kümne nädalaga kaotasin -10kg.
Hetkel eratreeneri all ei orja, kuid üritan tervislikult toituda ning korra nädalas jalkat mängida. Praeguse seisuga kaalun 100.5 - 102.5kg (-12kg).
Sügisel, kui sõpradega enam jalkat mängida ei saa, siis liigun tagasi eratreeneri tiiva alla.
Eelmine kevad, kui alustasin samasuguse trennikuuriga, siis kaalusin 120kg, ehk siis ca 15kuuga olen kaotanud ca 18-20kg.
Jama on see, et peale 8-12kg kaotust tuleb garderoob välja vahetada ning see pole kõige odavam lõbu. Aga noh...nagu öeldakse, head asjad elus ongi kallid
.
gl ranka
Suht sama siin. Suhkur tuleb ära kaotada, sh jahutooted.
1.aprill läksin trenni (kaalusin 114kg) ning hakkasin tervislikumalt toituma. Kümne nädalaga kaotasin -10kg.
Hetkel eratreeneri all ei orja, kuid üritan tervislikult toituda ning korra nädalas jalkat mängida. Praeguse seisuga kaalun 100.5 - 102.5kg (-12kg).
Sügisel, kui sõpradega enam jalkat mängida ei saa, siis liigun tagasi eratreeneri tiiva alla.
Eelmine kevad, kui alustasin samasuguse trennikuuriga, siis kaalusin 120kg, ehk siis ca 15kuuga olen kaotanud ca 18-20kg.
Jama on see, et peale 8-12kg kaotust tuleb garderoob välja vahetada ning see pole kõige odavam lõbu. Aga noh...nagu öeldakse, head asjad elus ongi kallid
.gl ranka
TC
Comment