[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • albinar
    Õpihimuline Mängur
    • Nov 2010
    • 346

    #2461
    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Te hakake parem pokkerisheriffiga kukkekesteks...
    Made my day

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #2462
      Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Alkohol on selline pseduprobleem. Võrreldes eelnevate aegadega on selle kuritarvitamine kahanenud - kuus 3-5 korda peol käia aga mulle ikkagi ei meeldi see. See võtab tohutu aja ja rahakulu. Milleks?
      Täpselt! Varem kui 'poissmees' olin, siis lasin 4-5 korda kuus ja ikka kulutasin kogu nädalavahetuse soliidselt ära. Seejärel järgnes 2-3 päeva kehva olekut ja jälle reede käes, ja algas taas surnud ring :D Nüüd joon vast 1-2 korda kuus ja sellest ajast ja tervise rikkumisest on ka veel kahju, kuna siis võib põhimõtteliselt garanteerida 4 päeva maha kandmist.. Samas võiks selle ajaga midagi kasulikku teha, pokkerit geneda, naisega väljas käia nädalavahetusel, misiganes.

      Comment

      • nikitheone
        Mr. Puujalg
        • Aug 2009
        • 6446

        #2463
        Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

        gl ranka! saada TR sealt siis ikka
        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #2464
          Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

          GL aga mis sellel reisil sinu jaoks olulisem on kas töö või puhkus?

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #2465
            Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

            Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
            GL aga mis sellel reisil sinu jaoks olulisem on kas töö või puhkus?
            Keeruline küsmus, sest ma ei mäletagi, mis asi on töö ja ei oska oma mõtetes defineerida ka sõna puhkus. Minu jaoks on ta pigem lõbu, uute kogemuste saamine läbi posiitivsete/negatiivsete emotsioonide, mis paratamatult tekivad.

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #2466
              Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

              Kuidas sa selle lennu üle elad? :D

              Comment

              • Cypher0
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 1512

                #2467
                Re: Aasta kokkuvõtte 2011

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                Järgmise aasta plaanid:
                Kindlalt volüümi. Ma tean, et ma suudan volüümi näidata aga ma pean leidma distspliini. Kunagi kui PokerStarsis sai mängida 12 lauda korraga, puudus auto-reload, auto waiting-listid, auto-seating ja lauad olid aeglasemad siis tegin iga kuu 100 000 kätt. See ei olnud üldse raske. Reeglina oli kuus ikka 4-5 päeva täiesti vaba ja päevas mängisid 4-5 tundi.

                Mis sellest plaanist saab?:)

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #2468
                  Re: Aasta kokkuvõtte 2011

                  Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                  Kuidas sa selle lennu üle elad? :D
                  Ei karda kaua enam lendamist. Samas pigem väldiks OBV.

                  Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
                  Mis sellest plaanist saab?:)
                  ? Ei mõista. Plaan ju töötab ideaalselt. Miski 30k käsi cashi see aasta mänginud, täna 180+ HU SNG-d. Grind jätkub ja tõenäoliselt edaspidi aina tõuseb.

                  Comment

                  • jasssass
                    Vana Tegija
                    • Sep 2010
                    • 1200

                    #2469
                    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

                    Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                    Täpselt! Varem kui 'poissmees' olin, siis lasin 4-5 korda kuus ja ikka kulutasin kogu nädalavahetuse soliidselt ära. Seejärel järgnes 2-3 päeva kehva olekut ja jälle reede käes, ja algas taas surnud ring :D Nüüd joon vast 1-2 korda.
                    normaalne naine laseb mehel 1-2 korda kuus juua. RETSEPT :D

                    Comment

                    • camu
                      Super Moderaator
                      • Jan 2009
                      • 3411

                      #2470
                      Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

                      Naistega on lihtne: "Kas käib nööri mööda või käib teises kohas!"

                      Comment

                      • vonkartoffel
                        Pokkerihai
                        • May 2009
                        • 1658

                        #2471
                        Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

                        korteri üürid välja?

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #2472
                          Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

                          Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
                          korteri üürid välja?
                          Nope. Laseksin oma korteri võõrastel ära lägastada? No, thank you.

                          Comment

                          • kjmrc
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 4541

                            #2473
                            Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

                            Algselt postitas jasssass Vaata postitust
                            normaalne naine laseb mehel 1-2 korda kuus juua. RETSEPT :D
                            Irv, level? Või misasja, igati piisav arv kordasi ju kuus :D Ja minu kohta see väljend ei ole kunagi kehtinud, et naine peaks või ei peaks mul midagi tegema laskma, mida soovin :) Ei ole kunagi tald olnud kellelgi ja ei hakka ka tulevikus slleks :D Lihtsalt naisega ei ela enam enda kodulinnas + siin palju muud huvitavat ka teha + ei viitsi enam olla parm :D
                            Last edited by kjmrc; 10.01.12, 12:36.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #2474
                              Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

                              Algselt postitas camu Vaata postitust
                              Naistega on lihtne: "Kas käib nööri mööda või käib teises kohas!"
                              Naistega on lihtne: Kas camu saab 2012 aastal naise või mitte.

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #2475
                                Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

                                oo edu.. ja kindlasti võta omale mingi telefon või väike seebikas millega annab kerge vaevaga pilte teha.. tahaks siis kindlasti palju pilte ja kirjeldusi ja asju kuulda su reisist..

                                ja sitax kade olen, vahest olen ka mõeld, et peaks ikkagi võtma käsile ja pokkeris ennast üles ajama ja maailma minema.. aga näe krt.. ei jaksa microst üles liikuda...

                                Comment

                                Working...