Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi
@overbet, mida soovitad teha nüüd kus siin viimased postitused on tehtud 2014 aastal??
@overbet, mida soovitad teha nüüd kus siin viimased postitused on tehtud 2014 aastal??



Ei ütleks, et NL500+ eriti biidin, mängin (tho jookseb ka suht harva) võrdlemisi harva ja olen pigem mid-tier bumhunter nendes limiitides, ei tunne väga, et oleks seal mängivatest regularidest üle, samas graph on enam-vähem decently up selle vähese sample peale.
Comment