[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #5461
    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Dilemma.

    Kas võtta €185 cashis või pilet...



    või saata Mati Live mängima. Kuna stäkk ka liiga suur, siis shoven any2 ja kuni turka lõpuni, mis on nii või naa selles olukorrast standardmäng. Aga ei pane pidurit, iseig kui üles duubeldan.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #5462
      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal



      Isegi kui Sam callib ja duubeldab, lähen any2.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #5463
        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

        Njaa. Tänane saak sii:


        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5464
          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

          Ja enne, kui tõttan tööasju tegema, siis polnud enne põhjalikumalt aega vastata, et mida selle susliku Muruntauga teha. Tuleb ja käib ning sõimab ainult mu näo täis, nagu ma ei tea, mis asi.

          Ei mõistagi, mis teda nii frustreerima pani. Kas SEE postitus, kus ma ütlesin, et kui mina oleksin ülemus? Tunduks küll, sest miks muidu oma postituses mainis Win TV suhteid, sest kedagi nagu ei huvita ju.

          Igatahes lihtsalt ei mõista. Joob end täis, siis keerab sitta ning kui keegi julgeb midagi öelda, siis tuleb ja hakkab sõimama. Lihtsalt sõimab ja sõimab. No, mis mõttes nagu.

          Ärgu siis joogu end täis või ärgu esinegu avalikult - suur mees, vastutab ise oma tegude eest, aga miks siis teisi sõimab, antud hetkel mind, jääb arusaamatuks. ?‍♂️?‍♂️ Nagu mina oleks käskinud tal täis juua ja sigadusi teha või milles mina süüdi olen? Selles, et oma arvamust julgesin avaldada?

          Kui see ülaltoodud postitus oligi see, mis teda vihastas maapõhjani välja, siis äkki peaks võtma seda kui tagasisidet. Äkki pole päris okei oma lubadusi joomise pärast ära jätta. Vaatajad-vaatajateks, aga minu postituse sisu oligi, et kohustused tuleks ju ära täita, sest nende mitte täitmine võib ju tekitada probleeme.

          Mõttekoht? Äkki mõtleks selle üle? Lihtne. Sigrjooneline. Arusaadav.

          Ja paraku, kui nii räigelt sõimab ja ringi laaberdab, siis see "lubatud" miljon küll ei tule, sest vaevalt, et see miljon uksele koputab ja minule nii väga tundub, et seda miljonit on temal kõige rohkem vaja.

          Kokkuvõttes. Minu jaoks see teema suletud ja rohkem seda konkreetset teemat kommenteerida ei viitsi. Eriti, kui inimene kirjutab veel üheselt ja arusaadavalt, et "Sind pole minu jaoks enam olemas" ja samas nii räigelt sõimab.

          Selle "minu jaoks poel enam olemas" kohta ma nagu oskagi eriti midagi lisadagi. Võtab isegi veitsa kukalt kratsima, et mida see üldse tähendama pidi? ? Mul nagu jumala ükskõik, kas ma olen tema jaoks olemas või mitte, aga las jääb.

          Edu Sulle striimis ja oma teel mis iganes millini!

          Comment

          • privador
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3951

            #5465
            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

            Seal overlayd ei teki? Need oly omad ju veidi scammivad ka lasvad late reg nii lõppu, et jumaleest overlayd ei tekiks.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #5466
              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

              Algselt postitas privador Vaata postitust
              Seal overlayd ei teki? Need oly omad ju veidi scammivad ka lasvad late reg nii lõppu, et jumaleest overlayd ei tekiks.
              Ei teki. Sitakate teemast olen rohkem kirjutanud salafoorumis. Niipalju võin öelda, et tegelikult on kõik see suht näiline, sest overlayd ei pruugi arvuliselt olla, kuid tegelikult on see olemas.

              Seda põhjusel, et alumiste sitakatega hakatakse ülemisi toitma ja see siis "vähendab" ülemise overlayd, tuues nädala omadele piisavalt nägusid, et see üldse kaoks.

              Umbes sama nagu Chester500 turniir. Lõputurniiri overlayd vähendatakse nende igapäevaste sitakatega, kuid tegelikkuses toimub ikka tugev peale maksmine, sest ülemakse on igapäevastel satikatel sees.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #5467
                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                Algselt postitas privador Vaata postitust
                Seal overlayd ei teki? Need oly omad ju veidi scammivad ka lasvad late reg nii lõppu, et jumaleest overlayd ei tekiks.
                Kirjutasin siin täpsemalt:
                https://foorum.pokkeriprod.com/showt...l=1#post632269

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #5468
                  Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Dilemma.

                  Kas võtta €185 cashis või pilet...



                  või saata Mati Live mängima. Kuna stäkk ka liiga suur, siis shoven any2 ja kuni turka lõpuni, mis on nii või naa selles olukorrast standardmäng. Aga ei pane pidurit, iseig kui üles duubeldan.
                  Seda osa täpsustan, et Dmitri Damaskin jäi paraku bubblesse. Mati sai pilku. Lives näeme Mati!

                  EDIT: Ja mis bubble see on. €185 on päris okei raha ning Dmitri sai niigi pühap €1500 ME pileti või mis iganes see KOT sisseost oli.

                  Comment

                  • Mati1995
                    Julm Donk
                    • Aug 2024
                    • 45

                    #5469
                    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                    peretüli tuleb lahendada. NL500 HU.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #5470
                      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                      Algselt postitas Mati1995 Vaata postitust
                      peretüli tuleb lahendada. NL500 HU.
                      2024 pole ju enam HU laudugi, ja rääkimata rollist, sest kust -2BB loser sellise raha võtab.
                      ??

                      Comment

                      • Söönlusikast
                        Pokkerihai
                        • Feb 2024
                        • 3255

                        #5471
                        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                        Algselt postitas Mati1995 Vaata postitust
                        peretüli tuleb lahendada. NL500 HU.
                        Kuskil eksisteerib veel HU laudu ? -2bb mängija vs poolproffesionaal-siin juba kõik selge eos. Nagu eesti jalgpallikoondis läheks vastu hispaania 3nda liiga satsi vastu.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #5472
                          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                          Aga panin eile kerge feili maha. Peale teststriimi ja muru käest niimoodi sõimata saamist mõtlesin, et teen tööasju, kuid siis äkitselt meenus, et pidin ju täna õhtuks paar kilo šašlõmmi valmis lõikama + kalad ära tooma.

                          Asjad kiirelt kokku ja koju tulema. Aga kuna eile sai kohvimasinat tööjuures putitatud, sest tundus kuidagi lurr kohvi, oli vaja kangus põhja keerata. Sai siis mitu head tassi joodud ja kui muidu kohvi ei mõju, siis eilne pani sellise paugu, et sain ka paraja peavalu.

                          Šašlõmm jäigi seetõttu lõikamata. Nüüd siis kiirelt ära tegema ning vutt-vutt-vutt kala järgi. Proovin üle pika aja suitsulinaskit teha. Õigemini, kui muidu on tehtud sõbra juures ja lasknud tal teha, siis täna teen esimest korda ise.

                          Tõsi. Mitte küll oma püütud, vaid tõenäoliselt mingi poolakas või kust iganes nad tulevad, kuid ei täikski oma püütuid enne "raisata", kui võõralt saadud piisavalt hästi välja tulevad.

                          Kuidas see täpselt oligi, et oma linaskiga ollakse kapitalist, teiste linaskiga kommunist ja sotsialist. Tegelt käis see raha kohta, aga vahet polegi.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #5473
                            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            2024 pole ju enam HU laudugi, ja rääkimata rollist, sest kust -2BB loser sellise raha võtab.
                            ??
                            .

                            Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                            Kuskil eksisteerib veel HU laudu ? -2bb mängija vs poolproffesionaal-siin juba kõik selge eos. Nagu eesti jalgpallikoondis läheks vastu hispaania 3nda liiga satsi vastu.
                            Lõikad-kleebid vä? :✂

                            Comment

                            • Söönlusikast
                              Pokkerihai
                              • Feb 2024
                              • 3255

                              #5474
                              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              .



                              Lõikad-kleebid vä? :✂
                              Lagin

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #5475
                                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                                Hui sain ju kala. Miski üksik kurb seabass (huntahven) ja linask vahtisid vastu, muust ei ole huvitatud.

                                Uurisin siis, et kas rohkem pole ja millal tuleb, siis ütles, et hiljem nagu peaks tulema, samas natuke kehitas õlgu. See paneb veits murersema, sest varemgi nii olnud, aga siis saanud kindlas kõneviisis vastuseid, et hiljem tuleb.

                                Polnud aega linnapeal ka muudest aukudest otsida, sest täna olen üksi ja ju lähen pärast uuele patrulltiirule.

                                Muidugi sebassiga veider lugu on see, et Balti jaama (BJ) turul olen saanud puhastatud seabassi odavamalt kui mujal puhastamata. Samas ei taha toda BJ "luksturgu" hoorata, sest niigi kõik suht kaubanduskeskuste suunas liigub ja muidugi ei saa eitada, et BJ turg ongi ikka suhteliselt selline tänapäevane, traditsiooniliselt turust erinev.

                                Comment

                                Working...