Re: [NL20HU] Pokkerimängija Merlot'd ei joo
Tereeee :)
srry et nii läks...ei istund sinu lauda halbade mõtetega vaid lihtsalt tahtsin mängida sest muid vastaseid ei olnud :)
Ise ka alles alustasin HU cashiga ja jube swingine on.
Edu sulle
Tereeee :)
srry et nii läks...ei istund sinu lauda halbade mõtetega vaid lihtsalt tahtsin mängida sest muid vastaseid ei olnud :)
Ise ka alles alustasin HU cashiga ja jube swingine on.
Edu sulle
5
3
Comment