[NL30 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Mandre
    Jube Noob
    • Mar 2009
    • 196

    #286
    Re: [NL20HU] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

    Tereeee :)
    srry et nii läks...ei istund sinu lauda halbade mõtetega vaid lihtsalt tahtsin mängida sest muid vastaseid ei olnud :)
    Ise ka alles alustasin HU cashiga ja jube swingine on.

    Edu sulle

    Comment

    • nomerlot
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 2233

      #287
      Re: [NL20HU] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

      minu meelest läheb sul hästi, ma ei tundnud ennast üldse mugavalt sinuga mängides, kogu aeg olin surve all. Sealt ka mõned halvad otsused ja blufid.

      Comment

      • Mandre
        Jube Noob
        • Mar 2009
        • 196

        #288
        Re: [NL20HU] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

        pigem oli asi heas kaardijooksus mis tegi asja lihtsaks :)
        Kas miskeid HU videosi ei oska soovitada ?

        Comment

        • nomerlot
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 2233

          #289
          Re: [NL20HU] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

          ma seni ainult eesti omi vaadanud, mis pokkerivideod.com üleval.
          Seal küll kõik päris kõrged limiidid. Janaril on seal just värske NL200 HU video, päris asjalikult seletab. Codecci NL400 ja imre-janari NL50drunk_edition ei voola ka mööda külge alla.

          Comment

          • nomerlot
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 2233

            #290
            Re: [NL20HU] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

            Vastane oli TAG, OOP preflop foldis palju, blufiga vahele polnud jäänud, showdownil oli tal midagi ikka ette näidata. Seega oli alust arvata, et õhk seal kindlasti ei ole, hea paar, võib-olla isegi TP. Meil samas on madal paar+OESD+FD. Kas läheme flippama?

            $0.10/$0.20 No Limit Holdem
            CakePoker
            2 Players
            Hand Conversion Powered by weaktight.com

            Stacks:
            Hero ($20)
            BB ($33.48)

            Pre-Flop: ($0.30, 2 players) Hero is SB 4 5
            Hero raises to $0.60, BB calls $0.40

            Flop: 6 3 10 ($1.20, 2 players)
            BB checks, Hero bets $0.60, BB raises to $2.20, Hero calls $1.60

            Turn: 4 ($5.60, 2 players)
            BB checks, Hero bets $4, BB goes all-in $30.68, $13.2 to Hero ($13.2)?

            Comment

            • Karikakar
              Vana Tegija
              • Jul 2009
              • 1235

              #291
              Re: [NL20HU] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

              Kas Cakes muidu HU-ga raskem pole alustada?

              Sellesmõttes, et seal ju bumhuntimist kui sellist ei saa eksisteerida, kuna kõik saavad enda nimesi jms. vahetada ja PTR ei tracki ka.

              Comment

              • nomerlot
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 2233

                #292
                Re: [NL20HU] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                PTR mõttes ilmselt on, aga sellest, kas vastane on täisjobu või decent, saab paarikümne käega aru. Kui ikka tunned, et vastasel on su üle edge, siis ei mängi rohkem.

                Ja NL20 on HU rock bottom, arvan, et pole mõtet liiga palju vastaseid valida, olulisem on õppimisega tegeleda. See oleks sama hea, kui arvata, et NL2 on hullult profid regularid, va sina, Karikakar, sina tõesti olid NL2 ekspert :)

                Ja Cake 33% RB+first depo vabastamine on ka päris magus lisaväärtus.

                Comment

                • Karikakar
                  Vana Tegija
                  • Jul 2009
                  • 1235

                  #293
                  Re: [NL20HU] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                  Haa :D

                  Julge pealehakkamine on pool võitu. Ei usun kindlasti, et korralik mängija saab vastase tugevusest üpriski kähku aimu. Mitme BI-ga muidu hakkasid mängima? Mingisugune stop-loss ka pandud?

                  Btw kui kiiresti sul see first depo vabaneb HU-d toksides?

                  Comment

                  • raunsz
                    Vana Tegija
                    • Jan 2010
                    • 1492

                    #294
                    Re: [NL20HU] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                    Edukat grindi uues toas!

                    Comment

                    • nomerlot
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 2233

                      #295
                      Re: [NL20HU] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                      30 BI alustasin. Arvan, et kui 5BI miinusesse lähen, siis lähen NL10 FR seda tagasi teenima.


                      raske öelda veel, kui kiiresti depo vabaneb. Kui nüüd korra tänase tulemuse peale vaatasin ja peast arvutasin, siis selle tempoga vabaneb see 600$ napilt enne tähtaega, mis on augustis. Aga ma loodan, et ma olen vahepeal limiidis kerkinud, mis asja kiirendab.

                      Comment

                      • Dicer
                        Julm Donk
                        • Jan 2010
                        • 92

                        #296
                        Re: [NL20HU] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                        Ma oleks su käes järgi checkinud ja lootes, et riveril käsi paraneb. As played, fold. Ma vb liiga nit, et sellist calli teha, aga paneks maha jah

                        Comment

                        • nomerlot
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 2233

                          #297
                          Re: [NL20HU] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                          nojah, ma callisin ja näitaski TPTK ehk oligi 45/55 flip. Sedakorda river aitas.
                          EDIT: poti kontrollimise mõttes oleks tõesti mõistlikum olnud turn järgi checkida.
                          Last edited by nomerlot; 21.05.10, 12:33.

                          Comment

                          • Pahvak
                            Pastilaa?? Ei!
                            • Dec 2008
                            • 4431

                            #298
                            Re: [NL20HU] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                            Miks flopil veel otsa ei pannud?
                            Fullstacks have more fun.

                            Comment

                            • nomerlot
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 2233

                              #299
                              Re: [NL20HU] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                              Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                              Miks flopil veel otsa ei pannud?
                              FR harjumused küljes, pole harjunud drawga 4bettima

                              Comment

                              • Pahvak
                                Pastilaa?? Ei!
                                • Dec 2008
                                • 4431

                                #300
                                Re: [NL20HU] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                                Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                                FR harjumused küljes, pole harjunud drawga 4bettima
                                Selliseid drawsid shipin ma isegi fullringis.
                                Fullstacks have more fun.

                                Comment

                                Working...