[NL30 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #436
    Re: [NL25 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

    7/6/2 ... 1 sekund muck, kui ta just super bro ei ole, kes kasutab oma niti imidzit ideaalselt ära

    Comment

    • Tarmonator
      Lingiparandaja
      • Oct 2008
      • 3274

      #437
      Re: [NL25 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

      aga miks Hero callib flopis?

      Comment

      • nomerlot
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 2233

        #438
        Re: [NL25 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

        Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
        aga miks Hero callib flopis?
        Minu loogika: meil on positsioon, flop on üsna kuiv (45 tegelikult maksaks ehk ületõste välja), preflop keegi tugevust ei näidanud. Otsa panemisega foldiksime välja väiksed ja keskmised paarid, samuti KT, KJ, KQ.
        Seega hero callib, et saada järgnevatel tänavatel nõrgematelt kätelt valuet.

        Comment

        • nomerlot
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 2233

          #439
          Re: [NL25 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

          Hakkasin noname päevikus kirjutama oma arvamust EV joonest ja tahtsin näiteks tuua KK pre shovemise, et kuidas see on õige ja kasumlik, hoolimata sellest, et sageli lendad AA otsa ja siis profit koos EV joonega langevad kolinal.

          Aga siis võtsin huvi pärast oma lifetime 300K käe baasi lahti ja panin tingimusteks: hole kards KK AND preflop raise allin OR facing preflop all-in, called



          njaa, 123 kätt (imelikult väike number tundub) pole just teabmis sample, aga ikkagi pea aasta mängitud ja KK pre on miinuses.

          Nii krdi täisvereline fishipostitus tuli, see KK pre teema on ju nii klassika :P
          Meelelahutuseks ikka võib.

          Comment

          • Ämmapets
            Jube Noob
            • Oct 2009
            • 171

            #440
            Re: [NL25 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

            Täna oli üks huvitav koht sessis, kus 8/6 lükkas mulle veel 4beti otsa pre (3bet oli tal juba mingi 1,5 vist) ja lükkasin KK-ga nuppe, kuigi ise olin 110% kindel, et seal muud peale AA pole. Obv mul oli õigus (m.o.t.t. iseendale) ja edaspidi üritan sellistes kohtades need 70% oma stäkist säästa.

            Lihtsalt tahtsin mainida, kuna tuli kohe su postitus meelde

            Comment

            • nomerlot
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 2233

              #441
              Re: [NL25 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

              üks pokkeri jutt kogu aeg, veidi muusikat ka vahepeale

              [YOUTUBE]9XP2hC4W3e4[/YOUTUBE]

              Comment

              • nomerlot
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 2233

                #442
                Re: [NL25 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                1. vot munadega vastane
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                2.Proovisin fancy play'd ehk premiumiga callin pre3beti ja flopis check/shoven, lootuses, et madalamad paarid nagu JJ ja QQ callivad.
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                3. Aga selle fancyga on nii, et variatsioon läheb suuremaks.
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                4. lihtsalt naljakas, mismoodi kobistatakse
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                5. Päris tundmatu vastase vastu pole ikka mõtet selliseid muuve teha, enne peaks mingi history olema.
                nut-FDga flopis shovemine, kasumlik?
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • k2snakalle
                  Pokkerihai
                  • Dec 2008
                  • 2545

                  #443
                  Re: [NL25 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                  5-s käsi..oleneb täiesti vastasest. Mingi suht tundmatu ilma readita regular... ei ole kasumlik shoveda :)

                  Comment

                  • Pahvak
                    Pastilaa?? Ei!
                    • Dec 2008
                    • 4431

                    #444
                    Re: [NL25 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                    Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                    5-s käsi..oleneb täiesti vastasest. Mingi suht tundmatu ilma readita regular... ei ole kasumlik shoveda :)
                    +1. Ülejäänud käed tunduvad normaalsed. AA/KK slowtamine 3b potides on ka täitsa ok teatud situatsioonides (eriti regulari vastu, kes ei taha ära stackida pf ja dongi vastu never).
                    Fullstacks have more fun.

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #445
                      Re: [NL25 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                      Haigelt mängid oma käsi kohati üle ..
                      ja 3b ma calliks suurte poketitega pigem IP kui OOP

                      Comment

                      • nomerlot
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 2233

                        #446
                        Re: [NL25 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                        Algselt postitas leits Vaata postitust
                        Haigelt mängid oma käsi kohati üle ..
                        ja 3b ma calliks suurte poketitega pigem IP kui OOP
                        Ma panin selle FDshove ja premiumiga chk/shove juurde põhjenduse ka, miks nii, päris nii ei ole, et ei suudaks näiteks postflopis AA-d või riveris setti foldida:) Eks ma püüan õppida.

                        Comment

                        • nomerlot
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 2233

                          #447
                          Re: [NL25 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                          See 5. käsi, ma ise praegu mõtlen, et flopis vastase c/r oleks pidanud punase tule põlema lööma, et fold equityt siin eriti pole.

                          Comment

                          • nomerlot
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 2233

                            #448
                            Re: [NL25 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                            1. tarkade meeste jaoks meibi standardolukord, aga ma püüan need vahel valju häälega läbi mõelda, et kusagil viga sisse ei lipsaks.
                            niisiis: MP 45/16/2 (101 kätt) ehk fish, CO 15/12/2 (501 kätt) on decent regular
                            Mõttekäik: positsioonist on meil fishi vastu korralik käsi, tema 2BB raise ei viita tugevusele, decent CO call ammugi mitte, pitsitan, et saada flopis fishiga HU. Fishi chki puhul panustan iga flopiga.
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            2. Veel üks basic asi: kas OOP AK-ga 3bet flopis on jätkupanus standard liigutus? bet-fold on ilmselt parem liin kui fancy chk/raise või sootuks chk-fold. Ok, selles käes on villain 28/17/1 aga kas korraliku TAGi vastu võtame sama liini?
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Nii, nüüd saali rauda pumpama, kui tagasi olen, siis loodan viljakaid vastuseid näha

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #449
                              Re: [NL25 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                              Teise käe kohta arutleks ka...väga huvitab villaini foldto3bet%, sellest oleneb väga palju, polegi ise ka aru saanud kas AK'ga kui 3betid PEAB alati cbettima, sest see on ikka väga kusine flop selle jaoks...siin on nii palju käsi, mis ei foldi elu sees ja millest me väga taga oleme: 99;TT;JJ;KK;AA;QQ;KJ...tundub täiesti mõttetu siin cbettida, ma checkfoldiks ja next hand vms.

                              Comment

                              • k2snakalle
                                Pokkerihai
                                • Dec 2008
                                • 2545

                                #450
                                Re: [NL25 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                                Irw muidugi ei pea alati cbettima. Kui ikka flopp on väga kusine, siis on c-f õige.
                                Oleneb täiesti vastasest seal AKs käes, aga vahest võin seal c-f peale minna küll.

                                Comment

                                Working...