Re: [NL10] Pokkerimängija Merlot'd ei joo
ah, see nimi on rohkem naljapärast. Kuigi ega ma ise Merlot ei osta küll.
Täna oli ilus päev jah, kuu ise on ka täitsa ok. siiani keskmiselt 3,5BB/100
ah, see nimi on rohkem naljapärast. Kuigi ega ma ise Merlot ei osta küll.
Täna oli ilus päev jah, kuu ise on ka täitsa ok. siiani keskmiselt 3,5BB/100



Q
8
(
9
Ligi 12 tundi Starsile raket genereeritud vähemalt.

Comment