[NL30 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nomerlot
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 2233

    #256
    Re: [NL10] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

    ah, see nimi on rohkem naljapärast. Kuigi ega ma ise Merlot ei osta küll.

    Täna oli ilus päev jah, kuu ise on ka täitsa ok. siiani keskmiselt 3,5BB/100

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #257
      Re: [NL10] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

      Sõber, mitu kätt+

      Comment

      • nomerlot
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 2233

        #258
        Re: [NL10] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

        see kuu, mõtled? 18K alles, alates Starsi muudatusest mängin peamiselt 200bb deep laudu, 4-6tk korraga.

        mingi edasiminek ikka on, sest lifetime NL10 on 120K kohta 2,3 BB/100

        Comment

        • nomerlot
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 2233

          #259
          Re: [NL10] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

          Täna oli päris sitt päev!
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Sain mitu coolerit. Paar-kolm korda sain AQ või AK-ga flopile pihta, aga AA oli hoopis vastas. Ägedam oli, kui sain riveris A-high flushi kokku, aga näidati nelikut.
          Bluffida suutsin peamiselt valede kohtade peal, drawd kokku ei tulnud, häid käsi välja ei makstud... lõpuks sain juba aru, et mu mängu kvaliteet käib alla, kippusin lollusi tegema. lõpetasin tänaseks ära.

          Praegu, hambad ristis püüan Starsis viimased boonused kätte saada (50$ Stellar + 50$ FPP boonus), et siis rakebackiga kohta ära kolida, ilmselt Cake'i proovin kõigepealt. Aga ilgelt raske on niimoodi BR kokku ajada, kui päevaga 15% rollist haihtub. Senine ilus kuu winrate sai haleda laksu igatahes.

          Comment

          • nomerlot
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 2233

            #260
            Re: [NL10] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

            panen siia päevikusse oma aprillitulemused ka.
            ----------------------------------------------------------------------
            Minu NL10 graafik, alates uuendusest suurem osa deep laudades.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Enamus kuud oli ilus ja paljutõotav, aga siis tuli kuu viimane nädal 10 BI langusega... Peamiselt variatsioon, aga mindsetile katsumus ikkagi. Aga kuu viimane päev turgutas pisut ehk reedeöise grindiga sain 5BI tagasi.

            Aprilli eesmärk oli Pokuga coachimisdiiliga jätkata, aga siis tuli see suur skandaal ja näpuganäitamine foorumites, peale mida coach loobus igasugustest diilidest ehk siis see eesmärk - FAIL

            Mai eesmärk: niipea kui Starsi 50$ Stellar boonus ja 50$ FPP boonus käes, vahetan tuba, arvan, et lähen Cake'i. Kui tundub, et suudan adjustida, siis tahaks peagi sealsesse NL20 limiiti kolida.
            ----------------------------------------------------------------------

            Stellar boonuse sain eile kätte, BR hetkel 450$. Nüüd on jäänud ca 500FPP-d, et ära osta 50$ FPP-boonus ning see lahti mängida (350 VPP) Arvan, et järgmisel nädalal saab juba kolida, eks siis ole näha, kas kõrvetab koogiga näpud või saab vatsa täis puukida

            Viimastel päevadel olen Starsis mänginud 40-100BB laudu, sest deep lauavalik on sageli halb - vähe laudu ja kõik päris passiivsed. Tundub, et fishid eriti deep laudadesse ei kipu...

            Aga peab ütlema, et NL10 standard lauad on pärast 20BB push-fold SS hordide eemaldamist palju paremaks läinud. 40BB ei kiputa iga vähegi käega flippama.

            Samas, palju põnevam on ikka mängida väiksemat hulka korralikke deep laudu, kui suuremat hulka standardlaudu. Mitte, et ma deepstack specialist oleks, aga nii on lihtsalt huvitavam.

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #261
              Re: [NL10 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

              Üks tuttav mängib Cakes nl10 mis pidi küll fishine olema igati aga nl20 juba nitistuma.

              Comment

              • nomerlot
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 2233

                #262
                Re: [NL10 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                Üks tuttav mängib Cakes nl10 mis pidi küll fishine olema igati aga nl20 juba nitistuma.
                noted. Hullemad nitid kui Starsis?:)

                Comment

                • nomerlot
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 2233

                  #263
                  Re: [NL10 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                  Muidu kehva -2BI päeva kohta ka üks ilus käsi.

                  Jaa, ma tean, et PF kaasalimpimine on tegelikult mage, tavaliselt ma panen otsa, aga ilmselt olin kergelt kartlik hetkel, olin just 1,5 BI ilma jäänud.
                  flopi call on kah selline... küsitav, tegin seda seepärast, et betsize tundus nõrk.

                  $0.05/$0.10 Ante $0.02 No Limit Holdem
                  PokerStars
                  7 Players
                  Hand Conversion Powered by weaktight.com

                  Stacks:
                  UTG ($7.37)
                  UTG+1 ($17.71)
                  MP ($26.69)
                  Hero ($20)
                  BTN ($15.74)
                  SB ($21.44)
                  BB ($7.52)

                  Pre-Flop: ($0.29, 7 players) Hero is CO J Q
                  UTG calls $0.10, UTG+1 calls $0.10, 1 fold, Hero calls $0.10, BTN calls $0.10, 1 fold, BB checks

                  Flop: K 8 8 ($0.69, 5 players)
                  BB checks, UTG bets $0.20, UTG+1 calls $0.20, Hero calls $0.20, 1 fold, BB folds

                  Turn: 10 ($1.29, 3 players)
                  UTG checks, UTG+1 checks, Hero bets $1, UTG folds, UTG+1 raises to $2, Hero calls $1

                  River: 9 ($5.29, 2 players)
                  UTG+1 checks, Hero bets $4, UTG+1 calls $4

                  Final Pot: $13.29
                  UTG+1 shows
                  8 6
                  Hero shows a straight flush, Eight to Queen
                  J Q

                  Hero wins $12.64 (net +$6.32)

                  UTG lost $0.32
                  UTG+1 lost $6.32
                  BTN lost $0.12
                  BB lost $0.12
                  Last edited by nomerlot; 04.05.10, 18:32.

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #264
                    Re: [NL10 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                    Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                    noted. Hullemad nitid kui Starsis?:)
                    Nii ta väitis, et nl20 midagi väga roosilist ei ole aga boonused on võimsad

                    Tasub proovida ikka ainult et peale selle kui 2 suurt tuba teise võrku läksid on vähem mängijaid.

                    Comment

                    • nomerlot
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 2233

                      #265
                      Re: [NL10 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                      noh, vähemalt boonused abiks, ei mina usu, et kusagil lauad veel nitisemad on kui Starsis :)
                      ilma hudita õpib ehk paremini vastaseid lugema, muidu on hud varsti asendamatu nagu puujalg.

                      Selles käes on vana hea KK PF teema :) oi kurat kui raske oli seda 200BB deepina callida, aabitsad vahtisid nii ilmselgelt vastu. Aga pole seni KK preflopis foldinud, püüan seda joont järgida. Alati jääb võimalus, et vastas on KK, bluff või imen välja.

                      (ärge arvake, et ma callisin SB jutu järgi, see oli suvaline spewmonkey. Imelik, et chat toimis üldse, ma nagu mäletan, et AI ajal ei saa chatti kasutada...)

                      $0.05/$0.10 Ante $0.02 No Limit Holdem
                      PokerStars
                      9 Players
                      Hand Conversion Powered by weaktight.com

                      Stacks:
                      UTG ($26.24)
                      UTG+1 ($16.26)
                      Hero ($20)
                      MP2 ($25) 12/6/2 (145 kätt), muud readi polnud
                      MP3 ($9.97)
                      CO ($28.36)
                      BTN ($12.33)
                      SB ($37.03)
                      BB ($24.98)

                      Pre-Flop: ($0.33, 9 players) Hero is MP1 K K
                      2 folds, Hero raises to $0.40, MP2 raises to $1.50, 1 fold, CO calls $1.50, 3 folds, Hero raises to $6, MP2 goes all-in $24.98, CO folds, SB says "ooo now were talking", Hero says "i hate it...", Hero says "how can i fold...", SB says "depends what uve got", Hero says "monster", SB says "go for it", Hero goes all-in $13.98

                      Flop: 5 K 9 ($46.79, 2 players, 2 all-in)

                      Turn: Q ($46.79, 2 players, 2 all-in)

                      River: Q ($46.79, 2 players, 2 all-in)
                      CO says "i folded jj", Hero says "lucky me", SB says "told u ;-)"

                      Final Pot: $46.79
                      Hero shows a full house, Kings full of Queens
                      K K
                      MP2 shows two pair, Aces and Queens
                      A A

                      Hero wins $39.74 (net +$19.74)

                      MP2 collects $5 (net -$20)
                      CO lost $1.52

                      EDIT: ja maikuu on päris sisukas olnud Ligi 12 tundi Starsile raket genereeritud vähemalt.
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                      Last edited by nomerlot; 05.05.10, 11:53. Põhjus: mai graafik lisatud

                      Comment

                      • kroko_till
                        Jube Noob
                        • Jan 2009
                        • 121

                        #266
                        Re: [NL10 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                        Matemaatiliselt tuleb välja, et kui MP2 on siin KK või nõrgem ~20%, siis on Su call break-even. KK võimalus siin 0,1%, kuna 2 K on juba sinul, seega see põhimõtteliselt ei mängi väga rolli, kokkuvõttes peab tal olema 1 kord 5st käes QQ või nõrgem. Mõistlike statsidega, deep stackiga ja 2 vastase vastu ma pakun, et tal on seal AA rohkem kui 80% aga noh, ma ilmselt ei suudaks ka foldida

                        Comment

                        • nomerlot
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 2233

                          #267
                          Re: [NL10 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                          Olen paar päeva mänginud Starsi NL10 eurolaudades. Esimest korda mängisin laupäeva öösel ka, see aeg on nagunii loosem - no ma ei saanud tükkaega aru, kuhu ma sattusin:) Nagu NL2 või playmoney lauad oleks olnud, absoluutselt ei jaganud mänguloogikat. Jubedad callid, bluff-shoved, veidrad betsized... Põmst ma jäin 3BI miinusesse sel ööl, kas imeti välja või tehti eluslowplayd.
                          Üks mees küttis iga käega PF AI, mingi paarkümmend kätt jutti ja imes enamasti välja. Ja just siis mul kaart üldse ei jooksnud, ühe korra callisin ta ässaga maha, sain rahad 70/30 eduseisus sisse, aga abi tuli ainult talle. FPP-sid sain sellest lauast hästi ilmselt, teda calliti päris lightilt maha lõpuks, iga teine pott lauas oli 2-3 BI suurune.

                          Nüüdseks olen veidi adjustinud, 3K käega olen end -3BI pealt 2BI-ga plussi vedanud.
                          Mängin seal nüüd teistmoodi kui taalalaudades, päris tightilt, ei blufi naljalt, pigem ootan tugevat kätt ja püüa agressiivselt sellele valuet saada. Osad regularid on ka need lauad avastanud, aga päris palju on ka selliseid, kes ei tundu üldse mängu mõikavat.

                          Lauavalikut on alates lõunast kuni poole ööni, täna hommikupoole polnud näiteks tükk aega ühtegi eurolauda.

                          Pidasin plaani kohe Starsi kolida, kui hetkeboonused käes, aga nüüd on nii, et Stellar käes ja 50$boonus peaaegu lahti mängitud, aga eurolauad tunduvad nii paljutõotavad, et ei raatsi kolida :) Mängin mingi 10-15K kätt ära €laudades, siis otsustan midagi.

                          1.
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          2.
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          3.
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          4. Ei suutnud riveris foldida, kuna vend oli mingi 54/24 statsidega ja ma olin nendes laudades mitut overbet-bluffe näinud, ei tahtnud uskuda
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • nomerlot
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 2233

                            #268
                            Re: [NL10 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                            Äge Äktsion!
                            5 minuti jooksul sain kaks sellist kätt, kus flopatud rida ei olnud piisav. Eriti meeldib mulle teine käsi, kus flopis oli minu võiduvõimalus 96,2%

                            1.
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            2.
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • nikitheone
                              Mr. Puujalg
                              • Aug 2009
                              • 6446

                              #269
                              Re: [NL10 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                              1 käes sa küll rida ei flopanud
                              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                              Comment

                              • nomerlot
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 2233

                                #270
                                Re: [NL10 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                                irw, ei flopanud jah. Rahulik misread, hea et viga kallimaks ei läinud. Ma olin 2 nelikust nii pimestatud, et ei vaadanud seda kätt pärast ülegi.
                                [YOUTUBE]wPKIrKZLXLg[/YOUTUBE]
                                Last edited by nomerlot; 12.05.10, 14:32.

                                Comment

                                Working...