[NL30 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nomerlot
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 2233

    #271
    Re: [NL10 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

    taas teateid euroliidust ehk €laudadest

    1.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    2.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • kroko_till
      Jube Noob
      • Jan 2009
      • 121

      #272
      Re: [NL10 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

      Üldiselt kui mul esimene käsi kulgeb samamoodi kui Sul siis ma näen sealt setti vastu. Eile 5st korrast 3. Iga kord vist pushisin ise stacki sisse ja vastane lihtsalt callis. Cooler ja +EV mäng siiski? Või peaks olema AK-st pääsu veel A või K hittimisel? AK 13k käe peale mul kõige suuremas miinuses käsi

      Comment

      • nomerlot
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 2233

        #273
        Re: [NL10 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

        halvemad playerid armastavad tõesti setti või AA-d minraisedega mängida. Aga kui on tundmatu vastane, siis ma üldiselt stäkin ennast ära sellisel juhul. Kui oligi set, siis note kirja ja edasi.

        Minul on NL10-s (nii $ kui € kokku) kogunenud 142K kätt ning AKo ja AKs on kasumlikkuselt vastavalt 4. ja 6. käsi.
        Last edited by nomerlot; 13.05.10, 15:47.

        Comment

        • nomerlot
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 2233

          #274
          Re: [NL10 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

          Kuna eurolauad on mulle armaks muutunud, aga NL10 lauavalik oli täna nõrk, NL25 seevastu päris hea, siis tegin täna 1K käelise shoti NL25€ laudades. Sarnaselt NL10€ limiidile tundus seltskond päris kirju, pikalt biitivatest regularidest täiesti kohtlaste tüüpideni. Kuna lauavalikud on €laudades kuidas kunagi, siis ilmselt tilbendan mõnda aega mõlema limiidi vahel. Eks BR kasvamine/kahanemine määrab, kus rohkem aega veedan.

          €0.10/€0.25 No Limit Holdem
          PokerStars
          8 Players
          Hand Conversion Powered by weaktight.com

          Stacks:
          UTG (€25)
          UTG+1 (€16.07)
          Hero (€25)
          MP2 (€20.74)
          CO (€29.07)
          BTN (€10.82)
          SB (€12.63)
          BB (€31.42)

          Pre-Flop: (€0.35, 8 players) Hero is MP1 2 2
          2 folds, Hero raises to €0.75, 4 folds, BB calls €0.50

          Flop: 2 3 7 (€1.60, 2 players)
          BB checks, Hero bets €1.50, BB calls €1.50

          Turn: A (€4.60, 2 players)
          BB checks, Hero bets €4, BB goes all-in €29.17, Hero goes all-in €18.75

          River: 3 (€56.52, 2 players, 2 all-in)

          Final Pot: €56.52
          BB shows two pair, Aces and Threes
          10 A
          Hero shows a full house, Deuces full of Threes
          2 2

          Hero wins €48.10 (net +€23.10)

          BB collects €6.42 (net -€25)

          Tundus päris tight mängija, huvitav, et mastitõmbega oli flopis passiivne, aga TP lisandumine andis kohe piisavalt põhjust turnis üliagressiivseks muutuda.

          Comment

          • Karikakar
            Vana Tegija
            • Jul 2009
            • 1235

            #275
            Re: [NL10€ FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

            kuidas kokkuvõttes shot jäi?

            Comment

            • nomerlot
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 2233

              #276
              Re: [NL10€ FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

              Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
              kuidas kokkuvõttes shot jäi?
              +1 BI

              EDIT: tegin just sadakond kätt veel, tänase NL25€ shoti kogutulemuseks jäi +62€
              Last edited by nomerlot; 16.05.10, 23:26.

              Comment

              • nomerlot
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 2233

                #277
                Re: [NL10€] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                Eile oli NL25€ limiidis ilus päev, kuni kaotasin kiirelt 2 BI. Üks PF shove, kus minu KK vastas olid fullstacki AA ja halfstacki TT, teises käes läksid stäkid flopist sisse minu AA vs QQ, aga turni tuli Q. Mõlemad oli täiesti õigesti mängitud käed, midagi kahetseda pole. Lihtsalt pole varem 5 minutiga 50€ kaotanud, tahab natuke harjumist :)

                Üldiselt olen jätkuvalt ilusas plussis, tagasi NL10-sse minna pole veel põhjust olnud. Arvan, et kui NL25 lifetime jooksuga -4BI lendan, siis kolin allapoole BR turgutama, enne mitte.

                Comment

                • raunsz
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1492

                  #278
                  Re: [NL25€] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                  Palju overall jäi?
                  Proovisin ka NL25 starsis. Üle 2bi kasum. :)

                  Comment

                  • nomerlot
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 2233

                    #279
                    Re: [NL25€] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                    Algselt postitas raunsz Vaata postitust
                    Palju overall jäi?
                    Proovisin ka NL25 starsis. Üle 2bi kasum. :)
                    Eilne päev jäi -11€, NL25€ overall kasum on praegu +50€ ehk 2K käe kohta 5BB/100.

                    2K kätt tähendab, et ilgelt vara on midagi arvata limiidi ja selle biitimise kohta. Kui 50-100K kätt täis, siis saab hakata natuke arvamust kujundama.

                    Comment

                    • nomerlot
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 2233

                      #280
                      Re: [NL20HU] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                      Loobusin siiski esialgu nende eurolaudadest, nende valik on tihti väga halb, lisaks tuleb sinna vist iga päevaga nitte juurde, eriti eestlasti:) alles üks õhtu oli gas lauas mõni, ühes koguni 5 eestlast. ja otse loomulikult on kõik tublid nitikasvanduse saadused. Ja see massiline foldimine tüütas ära.
                      Hirmsasti tahtsin HU cashi proovida ja rakebacki tahtsin ka. Seega teen esimesi arglikke samme Cake NL20HU maailmas. tänane päev on nagu ameerika mäed, kord BI plussis, kord BI miinuses, praegu BE.

                      Comment

                      • Pahvak
                        Pastilaa?? Ei!
                        • Dec 2008
                        • 4431

                        #281
                        Re: [NL20HU] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                        Pane mindset swingideks valmis. Edu!
                        Fullstacks have more fun.

                        Comment

                        • nomerlot
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 2233

                          #282
                          Re: [NL20HU] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                          pruugib mul korra foorumis mainida, et ma cakes hu'd katsetan, kui kohe lendab eestlane lauda ja teeb mulle -2BI. tänx mehed.

                          Comment

                          • Dicer
                            Julm Donk
                            • Jan 2010
                            • 92

                            #283
                            Re: [NL20HU] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                            IMO sul sõnavara on superluks, edu mängus ! Hoian end su nurgaga tihedalt kursis ja väga toredad ülevaated, keep up the good work !

                            Comment

                            • nomerlot
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 2233

                              #284
                              Re: [NL20HU] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                              Algselt postitas Dicer Vaata postitust
                              IMO sul sõnavara on superluks, edu mängus ! Hoian end su nurgaga tihedalt kursis ja väga toredad ülevaated, keep up the good work !
                              võtab sõnatuks

                              Comment

                              • nomerlot
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 2233

                                #285
                                Re: [NL20HU] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                                üks suurem kaotatud pot eestlase vastu (nimesid ei nimeta, aga Mandre, tead küll, kellest ma räägin) oli muidugi mu oma käpardlikkus, suutsin flopis chk/raisedes 2,40$ asemel 12.40$ sisestada, aga kätt polnud kohe üldse, et oleks kannatanud järgnenud shovet callida. Ammu pole sellist vale liigutust teinud...

                                Comment

                                Working...