Re: [NL10] Pokkerimängija Merlot'd ei joo
Hoolimata senisest väga halvast 6-maxi kogemusest otsustasin eile seda uuesti proovida. Vaatasin enne ka ühte ESTPatricku 6-max videot, nii soojenduseks.
Alguses prooviks NL5, kui tempo käes, siis edasi NL10, kokku 1K kätt. Iseenesest läks hästi, jäin kenasti plussi.
Algaja tähelepanekuid:
1) 6max multitable on hoopis teise tempoga kui FR. Kui FR-s teen 8-10 lauda korraga, siis 6-maxis oli 4 lauda ja ei olnud tunnet, et teha poleks midagi.
2) 6-maxis on keskmine pot size suurem kui FR st. average 3-4$ potiga laudu on rohkem kui FR ja järjekord on väga väike neis laudades.
3) table-selection on seal olulisem kui FR-s ja sellega peab pidevalt tegelema. Kuna mängijaid on vähem, siis piisab ühest sitoutist ja/või ühe fishi lahkumisest, kui magus laud muutub kohe üsna mõttetuks.
4) FPP pro seisukohalt peaks FR magusam koht olema, aga valuet tuleb 6maxis paremini.
See sõltub küll hästi palju lauast, aga tundub, et 6maxis makstakse häid käsi paremini kinni, seal on rohkem LAG mängijaid, blufitakse ohtralt ega usuta tugevat kätt. Kui korralikult nittida ja mitte liiga looseks minna (ise olin eile keskmiselt 16/11/3,7), samas aktiivselt blindide stealimisega tegeleda, et blindidega nullis püsida, siis võib isegi lootust olla.
5) 6-maxis peab rohkem mängu jälgima, mitte ainult kaarti vaatama. Kuna mäng on palju kiirem, mängijad osalevad paljudes pottides, siis tekib aktiivse jälgimisega päris kiiresti mulje, kes on nit, kes püüab iga potti maha võtta, kes kaitseb tihedalt blinde jne.
igatahes, peab veel proovima, aga ettevaatlikult, ei saa ühe õhtu sessi pealt suuri järeldusi teha.
Rääkides bluffimisest: siin kartsin riveris callides reaalselt nelikut, ent ...
Hoolimata senisest väga halvast 6-maxi kogemusest otsustasin eile seda uuesti proovida. Vaatasin enne ka ühte ESTPatricku 6-max videot, nii soojenduseks.
Alguses prooviks NL5, kui tempo käes, siis edasi NL10, kokku 1K kätt. Iseenesest läks hästi, jäin kenasti plussi.
Algaja tähelepanekuid:
1) 6max multitable on hoopis teise tempoga kui FR. Kui FR-s teen 8-10 lauda korraga, siis 6-maxis oli 4 lauda ja ei olnud tunnet, et teha poleks midagi.
2) 6-maxis on keskmine pot size suurem kui FR st. average 3-4$ potiga laudu on rohkem kui FR ja järjekord on väga väike neis laudades.
3) table-selection on seal olulisem kui FR-s ja sellega peab pidevalt tegelema. Kuna mängijaid on vähem, siis piisab ühest sitoutist ja/või ühe fishi lahkumisest, kui magus laud muutub kohe üsna mõttetuks.
4) FPP pro seisukohalt peaks FR magusam koht olema, aga valuet tuleb 6maxis paremini.
See sõltub küll hästi palju lauast, aga tundub, et 6maxis makstakse häid käsi paremini kinni, seal on rohkem LAG mängijaid, blufitakse ohtralt ega usuta tugevat kätt. Kui korralikult nittida ja mitte liiga looseks minna (ise olin eile keskmiselt 16/11/3,7), samas aktiivselt blindide stealimisega tegeleda, et blindidega nullis püsida, siis võib isegi lootust olla.
5) 6-maxis peab rohkem mängu jälgima, mitte ainult kaarti vaatama. Kuna mäng on palju kiirem, mängijad osalevad paljudes pottides, siis tekib aktiivse jälgimisega päris kiiresti mulje, kes on nit, kes püüab iga potti maha võtta, kes kaitseb tihedalt blinde jne.
igatahes, peab veel proovima, aga ettevaatlikult, ei saa ühe õhtu sessi pealt suuri järeldusi teha.
Rääkides bluffimisest: siin kartsin riveris callides reaalselt nelikut, ent ...

(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
3
5
(




Comment