[NL30 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nomerlot
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 2233

    #151
    Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo( NL10 & micro-HUSNG)

    Algselt postitas leits
    et tuleb veel vaeva n2ha :D?
    doh :D

    Comment

    • seep
      Grinder
      • Dec 2009
      • 698

      #152
      Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo( NL10 & micro-HUSNG)

      riveril oled liiga passiivne. Riveril tasub tihti teha kasvõi mingi väike bet 1/3ndik potist vms, kasvõi selleks, et halvemalt käelt saada valuet või panna parem käsi kahtlema, kas tal on parem käsi, tihtipeale võtab poti maha selline bet!

      Comment

      • Pahvak
        Pastilaa?? Ei!
        • Dec 2008
        • 4431

        #153
        Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo( NL10 & micro-HUSNG)

        Väga midagi silma ei jäänud. Agg freq on kõrgem kui tavaliselt, aga see ei pruugi leak olla. Nt. pastilaal on ka see päris kõrge.
        Fullstacks have more fun.

        Comment

        • nomerlot
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 2233

          #154
          Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo( NL10 & micro-HUSNG)

          loen jaanuari tulemuste teemast, kuidas mehed lammutavad NL2-NL5-s kordades suuremaid kasumeid, kui mina NL10 tõmmeldes... Ei tea, kas on tunne, et ma olen pokkeri jaoks liiga loll?

          Mõtlesin, et teen mindseti parandamiseks natuke NL2... 1K käega -3$. fuck, teen cashoudi ja ostan lotopileteid, see on ka rohkem +EV kui minu pokkerioskus.

          Comment

          • Toots_x
            Õpihimuline Mängur
            • Sep 2009
            • 320

            #155
            Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo( NL10 & micro-HUSNG)

            Algselt postitas nomerlot
            Mõtlesin, et teen mindseti parandamiseks natuke NL2... 1K käega -3$. fuck, teen cashoudi ja ostan lotopileteid, see on ka rohkem +EV kui minu pokkerioskus.
            Ära anna alla, pealegi on imo teiste "suuremad kasumid" nii overrated.
            Sa ei saagi võitvalt mängida kui 99% ajast mõtled materiaalselt ning sisendad endale, et olen halvem kui ülejäänud foorumi mängijad.

            Comment

            • lenn17
              Jube Noob
              • Jul 2009
              • 163

              #156
              Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo( NL10 & micro-HUSNG)

              Mul oli 150k kätt brake even ja raha tuli aint rake backist ja boonustest sisuliselt. Aga näiteks aasta otsa plussis olla see on skill, neid kes postitavad ainult siis kui ilusa kuu tegid on palju.

              Comment

              • nomerlot
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 2233

                #157
                Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo( NL10 & micro-HUSNG)

                Mõned postitavad ainult häid graafikuid ja käsi, mõned ainult halbu, tegelikult peaks ju mõlemat tegema.
                Ma mõtlesin korra, et krt, äkki sõnun ära, aga siis mõtlesin, et krt, see on donkey mõtlemine, justkui sinu tulemus sõltuks õnnest.

                Igatahes, seni on veebruar märksa parem olnud kui jaanuar ehk mustad mõtted on hetkel hajunud.


                Üks eilne käsi, kus donk stäkkis mu slowplayga ära. Ma teadsin ta kohta niipalju, et ta on suht pask mängija, limbib ja callib palju, teeb overbette... suht random käitumine, midagi väga kindat ei olnud, näiteks puudus read, kas minraise on tema puhul nuts või õhk.

                Ma ise ei arva, et ma üle mängisin flopis, seega - ega muud pole vist õppida, kui note panna mehe kohta?

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • Pahvak
                  Pastilaa?? Ei!
                  • Dec 2008
                  • 4431

                  #158
                  Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo( NL10 & micro-HUSNG)

                  Üks võimalus on flop callida ja turnil olenevalt vastase dongisusest check-raise all-in või callida turn ja bettida river. Eelnevalt mängides hoiad villaini range kõvasti nõrgemana. Aga AA on paras üllatus. Pane note "slowtab AA ja stackib 3-way potis ära".

                  Graafiku kiidan heaks. ;D
                  Fullstacks have more fun.

                  Comment

                  • nomerlot
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 2233

                    #159
                    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
                    PokerStars
                    7 Players
                    Hand Conversion Powered by weaktight.com

                    Stacks:
                    Hero ($11.60)
                    UTG+1 ($12) stats 12/10/2 (571 kätt)
                    MP ($4.25)
                    CO ($11.35)
                    BTN ($12.15)
                    SB ($17.40)
                    BB ($25.10)

                    Pre-Flop: ($0.15, 7 players) Hero is UTG J J
                    Hero raises to $0.40, UTG+1 calls $0.40, 5 folds

                    Flop: 9 3 3 ($0.95, 2 players)
                    Hero bets $0.80, UTG+1 calls $0.80

                    Turn: 10 ($2.55, 2 players)
                    Hero bets $1.50, UTG+1 calls $1.50

                    River: 8 ($5.55, 2 players)
                    Hero bets $1.90, UTG+1 goes all-in $9.30, Hero ???

                    Comment

                    • Pahvak
                      Pastilaa?? Ei!
                      • Dec 2008
                      • 4431

                      #160
                      Fold.
                      Fullstacks have more fun.

                      Comment

                      • nomerlot
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 2233

                        #161
                        Re: [NL10] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                        $0.05/$0.10 No Limit Holdem
                        PokerStars
                        8 Players
                        Hand Conversion Powered by weaktight.com

                        Stacks:
                        UTG ($11.90)
                        UTG+1 ($15.05)
                        MP1 ($11.20)
                        MP2 ($6.85)
                        Hero ($11)
                        BTN ($4.35)
                        SB ($10)
                        BB ($23.50)

                        Pre-Flop: ($0.15, 8 players) Hero is CO K A
                        4 folds, Hero raises to $0.30, 2 folds, BB raises to $0.90, Hero calls $0.60

                        Flop: 4 K 2 ($1.85, 2 players)
                        BB bets $0.90, Hero raises to $2.80, BB raises to $6.40, Hero ???

                        Comment

                        • StripPoker
                          Grinder
                          • Sep 2009
                          • 609

                          #162
                          Re: [NL10] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                          Paremal juhul oled AK vs AK ja split pot. Teised 2 tõenäolist juhtu on vastas KK või AA ja oled screded anyway.

                          Comment

                          • nomerlot
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 2233

                            #163
                            Re: [NL10] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                            Jah, loogiline tegelikult. Mul oli muidugi vaja seda mitte uskuda ja callisin maha. AA oli.

                            Olen reedest alates tõsisemad grindipäevad teinud, aga läinud on päris sitasti. Täna tundsin, et tilt tuleb peale, esimest korda väljendus see füüsiliselt. Päev läks kehvasti, olin just teises lauas set vs set litaka saanud ja kätte tuli AA. Täna tuli AA päris tihedalt, 13 korda 1300 käe kohta, aga alati folditi preflop, kõige rohkem võitsin vist 80 senti:(
                            Igatahes, kui ma siis selle AAga esimest korda actionit sain, siis floppas villain muidugi QQ-ga seti ja jälle üks BI vähem:( Õnneks oli see vaid diivanipadi, mis mu käest siis keretäie sai:)

                            Vähemalt järgnes kohe paar suuremat potti minu kasuks ehk sügavaimast august sain kohe välja, aga hetkel on tänane päev ikka -1.5BI ja reedest praeguseni olen 10K käega -5BI.

                            Ahjaa, tegin möödunud nädalal Starsist 300$ cashoudi, kui see jõuab kohale, lähen karukoopasse meepotti nillima. Eks näis kas antakse vastu näppe või saan enne boonusega punuma...

                            Muidu on ka plaan starsist F40 boonus lahti saada, aga ostsin just hiljuti oma FPP-de eest Poker Mindseti, ehk F40 jaoks on vaja nädalaga 2000FPP teha, kardan, et jääb puudu.

                            Comment

                            • nomerlot
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 2233

                              #164
                              Re: [NL10] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                              Hakkasin natuke oma mängu üle vaatama ja siis tuli meelde see tihti esinev vaidlus, kas KK-d tohib preflop üldse foldida.

                              Võtsin siis PT3-st oma 122K käe seest (NL2-NL10) välja olukorrad kus ma KK-ga olen preflop kas ise läinud AI või AI maha callinud. Selliseid käsi tuli välja 45 ning lõpptulemus oli -20$, samas winrate näitab 60%. Sample on muidugi väike ka.

                              Aga mida sest järeldada? Suurt midagi, foldima pole mõtet hakata, kui just readi pole, et villain stäkib ainult AA-ga. Aga suurt raha pole mõtet ka oodata, üsna mündivise, eks pikas perspektiivis veidi tiksub.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #165
                                Re: [NL10] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                                Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                                $0.05/$0.10 No Limit Holdem
                                PokerStars
                                8 Players
                                Hand Conversion Powered by weaktight.com

                                Stacks:
                                UTG ($11.90)
                                UTG+1 ($15.05)
                                MP1 ($11.20)
                                MP2 ($6.85)
                                Hero ($11)
                                BTN ($4.35)
                                SB ($10)
                                BB ($23.50)

                                Pre-Flop: ($0.15, 8 players) Hero is CO K A
                                4 folds, Hero raises to $0.30, 2 folds, BB raises to $0.90, Hero calls $0.60

                                Flop: 4 K 2 ($1.85, 2 players)
                                BB bets $0.90, Hero raises to $2.80, BB raises to $6.40, Hero ???
                                All-in

                                Comment

                                Working...