[NL30 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #451
    Re: [NL25 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

    4,5 teeb sama töö mis 5,25 üldiselt ..

    Comment

    • nomerlot
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 2233

      #452
      Re: [NL25 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

      Täna oli selle kuu kolmas ca-5BI päev. Sellega on käesolev kuu ametlikult miinuses.

      1.muidu ok, aga riveris oleks pidanud ikka foldi üles leidma
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      2.Riveris ei näinud asi hea välja, aga suht committed, ei ole enam võimalik foldida
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      3.nomaei, see on ikka cooler
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      4.Vastasega olime poolikus lauas headsup pikalt, hullult agressiivne, mis HU-s oli omal kohal, aga kui laud täis tuli, siis ta käiku ei vahetanud. Seega flopis broke minemisega polnud mingit kõhklust.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • nomerlot
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 2233

        #453
        Re: [NL25 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

        Mingi vingumise blogi on sellest saanud, nagu microcashi-halisejate päevikuid vähe oleks...

        Naljakas on see, et niipea kui downswing külla tuleb, tekib kohe huvi teiste formaatide vastu. Ilmselt alateadlik donki mõtlemine, et teisi formaate biidiks ikka paremini.
        Näiteks kui ma ei teaks, et ma HU cashis tõsiselt imen, siis ma juba prooviks sellega taas kätt. Mingi imelik tõmme on kogu aeg headsupi poole, ometi tean, et olen selle formaadi jaoks liiga nõrk-tihke.

        Comment

        • qjet
          Grinder
          • Apr 2009
          • 806

          #454
          Re: [NL25 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

          sest et hea runi korral võid sa seal tõmmata ühe sessiga +10 bi ka

          Comment

          • nomerlot
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 2233

            #455
            Re: [NL25 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

            Algselt postitas qjet Vaata postitust
            sest et hea runi korral võid sa seal tõmmata ühe sessiga +10 bi ka
            ma ise olen seal rohkem -5BI sesse näinud, sellepärast imestangi, mida krdit ma sinna tagasi tahan. Praegugi uues FR lauas HU mängides agro vastane hittis järjest 3bet potis rääbisega 2 paari, täielik tildikütja.

            Comment

            • nomerlot
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 2233

              #456
              Re: [NL25 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

              Kokkuvõte augustikuust.
              Puhtalt mängule kulutatud aeg 83h, mängitud 38K kätt ehk napilt alla planeeritud 40K.
              Volüüm 99% NL25FR, mõned marginaalsed käed 6-maxis ja HUSNG-des.



              Tulemused:
              cashgame -95$
              HUSNG -20$
              Boonused +240$
              Rakeback +131$
              Kulutused PT3 upgradeks ja ühissessile: -75$

              August kokku: +181$
              Kui juba täpne olla, siis FPP-de eest tellisin eile spordikoti ja Moshmani "Heads Up NL Holdem" raamatu :)

              Tõsine rakeback-pro, pole midagi öelda.

              Oli sitta jooksu, oli sitta mängu, arvan, et 2-3 BI-d läks ka tildi nahka.
              Pole vaja lisadagi, et tulemus on enam kui nördimust tekitav, eriti kui arvestada, et augusti esimeses pooles oli isegi plaan NL50 shot teha.

              Septembri eesmärkide kohta pole midagi öelda, ikka õppida, õppida, õppida. Ega NL50 pole järgmiseks kuuks mõtet sihiks panna, pigem NL25 mõistliku winrate'i saavutamine.

              Comment

              • nomerlot
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 2233

                #457
                Re: [NL25 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                Täiesti tundmatu vastane, stäki ja openlimbi järgi donk.

                Flopis bettisin nii vähe, sest arvasin, et olen tema rangest väga ees, tahtsin väiksed paarid ja ülekaardid sees hoida.
                Turni donkamine oli natuke kahtlane, ei uskunud, et ületõstet sitem käsi callib, callisin, et näha mis ta riveris teeb.
                kas river on EZ fold?

                Full Tilt - $0.25 NL - Holdem - 9 players
                Hand converted by PokerTracker 3

                SB: $15.73
                BB: $23.65
                UTG: $17.07
                UTG+1: $24.75
                MP: $30.04
                MP+1: $26.25
                LP: $28.09
                Hero (CO): $26.01
                BTN: $25.00

                SB posts SB $0.10, BB posts BB $0.25

                Pre Flop: ($0.35) Hero has A A

                UTG calls $0.25, fold, fold, fold, fold, Hero raises to $1.25, fold, fold, fold, UTG calls $1.00

                Flop: ($2.85, 2 players) 6 J J
                UTG checks, Hero bets $1.25, UTG calls $1.25

                Turn: ($5.35, 2 players) 9
                UTG bets $2.00, Hero calls $2.00

                River: ($9.35, 2 players) 2
                UTG bets $12.57 and is all-in. HERO ???

                Comment

                • nomerlot
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 2233

                  #458
                  Re: [NL25 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                  Selline lihtne käsi regide jaoks ilmselt, aga ma olengi teinekord lihtsate kohtadega natuke hädas.

                  SB stats 14/8/8 (111 kätt), 3bet 5% (2/42), fold stealile 100% (6/6)

                  Kas selline liin on ok? ma mõtlen ise, et kui ma preflop veel otsa panen, siis pööran tugeva käe blufiks, sest ega sitem käsi seal 4betti ei calli ega shove, heal juhul flip.
                  Selline sitt flop tuli, kus 3bet range väga foldida ei taha. Samas kui ma järgi checkin, näitan ma nõrkust ning turnis hittima on keeruline agressiivseks muutuda. Seega kas betime? ja mis oleks sel juhul parim plaan järgnevateks tänavateks?

                  Full Tilt - $0.25 NL - Holdem - 8 players
                  Hand converted by PokerTracker 3

                  MP+1: $25.35
                  CO: $49.51
                  BTN: $30.96
                  SB: $24.75
                  Hero (BB): $27.55
                  UTG: $26.86
                  UTG+1: $15.00
                  MP: $35.83

                  SB posts SB $0.10, Hero posts BB $0.25

                  Pre Flop: ($0.35) Hero has K A

                  fold, fold, fold, fold, fold, BTN raises to $0.85, SB raises to $2.25, Hero calls $2.00, fold

                  Flop: ($5.35, 2 players) 8 4 8
                  SB checks, Hero???
                  Last edited by nomerlot; 03.09.10, 15:02.

                  Comment

                  • nomerlot
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 2233

                    #459
                    Re: [NL25 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                    Vastane 52/23/4 (87 kätt)
                    Neid statse vaadates - on see sobilik koht herocalliks või on ikkagi arukas fold nupp üles leida?

                    Full Tilt - $0.25 NL - Holdem - 8 players
                    Hand converted by PokerTracker 3

                    BB: $25.00
                    UTG: $35.18
                    UTG+1: $47.58
                    MP: $23.34
                    Hero (MP+1): $26.78
                    CO: $25.00
                    BTN: $25.00
                    SB: $28.69

                    SB posts SB $0.10, BB posts BB $0.25

                    Pre Flop: ($0.35) Hero has A Q

                    fold, fold, MP raises to $0.55, Hero calls $0.55, fold, fold, fold, fold

                    Flop: ($1.45, 2 players) Q T 3
                    MP bets $3.00, Hero calls $3.00

                    Turn: ($7.45, 2 players) 2
                    MP bets $19.79 and is all-in, Hero ???

                    Comment

                    • Pahvak
                      Pastilaa?? Ei!
                      • Dec 2008
                      • 4431

                      #460
                      Re: [NL25 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      River on fold. Muidu hästi mängitud ja väikse beti idee ka hea, aga ma paneks pool poti.

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Väga midagi tarka ei oska öelda, aga ma ilmselt betiks mingi pool poti. Üleüldse peaks 3beti callides mingi plaan olema kui ei hiti (mul on reegel, et ma üritan mitte teha asju, millest ma aru ei saa ). Range tal ilmselt JJ+, AK. Raske öelda, mis ta su flopi beti peale teeb (paneb sealt rangest midagi maha või läheb mingi osaga c-r peale).

                      Iseenesest see flopp ei hitti jah mitte kui midagi 3b potis regide vahel, aga kas NL25 tundmatu villain teab seda?

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Ilma lisainfota väga raske spot (ei calliks). Oleks 50bb stack või väiksem, oleks otsus kergem. Otsus oleks ka kergem kui oled näinud, et ta on mingit lollust teinud.
                      Fullstacks have more fun.

                      Comment

                      • nomerlot
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 2233

                        #461
                        Re: [NL25 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                        olen muutunud täiesti ebausutavaks, ilma paarita callitakse riveris maha.
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • nomerlot
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 2233

                          #462
                          Re: [NL25 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                          Mindset on vigaseks löödud, juba sessi alguses eeldan, et asi lõpeb kehvasti. Seega, tänaseks aitab grindimisest. võibolla isegi selleks nädalavahetuseks.

                          Comment

                          • Pahvak
                            Pastilaa?? Ei!
                            • Dec 2008
                            • 4431

                            #463
                            Re: [NL25 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                            Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                            Mindset on vigaseks löödud, juba sessi alguses eeldan, et asi lõpeb kehvasti. Seega, tänaseks aitab grindimisest. võibolla isegi selleks nädalavahetuseks.
                            Kuidas mu märkmetega edenenud on? On kasu ka või liiga segane/teada jutt?
                            Fullstacks have more fun.

                            Comment

                            • nomerlot
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 2233

                              #464
                              Re: [NL25 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                              Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                              Kuidas mu märkmetega edenenud on? On kasu ka või liiga segane/teada jutt?
                              Eiei, igati asjalikud märkmed on. sry et pole vastanud nende kohta. lugesin koos videoga läbi, makes sense. Aga ma pean nad korra veel üle vaatama, et kinnistuks ka.

                              Mul on tunne, et minu üheks hädaks (vähemalt viimasel ajal) on ka keskendumine, et ei suuda mängudistsipliini hoida kogu sessi. Mingist hetkest ei mõtle detaile korralikult läbi, vaid lihtsalt kõhutundega ei usu vastase kätt või tuleb tahtmine bluffida.

                              Comment

                              • Pahvak
                                Pastilaa?? Ei!
                                • Dec 2008
                                • 4431

                                #465
                                Re: [NL25 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                                Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                                Eiei, igati asjalikud märkmed on. sry et pole vastanud nende kohta. lugesin koos videoga läbi, makes sense. Aga ma pean nad korra veel üle vaatama, et kinnistuks ka.
                                Pole hullu, ma ise ka aeglane.

                                Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                                Mul on tunne, et minu üheks hädaks (vähemalt viimasel ajal) on ka keskendumine, et ei suuda mängudistsipliini hoida kogu sessi. Mingist hetkest ei mõtle detaile korralikult läbi, vaid lihtsalt kõhutundega ei usu vastase kätt või tuleb tahtmine bluffida.
                                Mul oli ka kunagi sama häda (tegelt on praegu ka väiksemal viisil). Selle vastu aitab kui alguses lühemaid sesse teha, aga kõik otsused peavad olema kvaliteetsed, sisi pärast see sessi aeg iseenesest pikeneb. Ja et aru saada, kas otsused olid head, tuleb käsi läbi vaadata. Kerge öelda, raske teha. :)

                                Teiseks. Mulle meeldib mõelda, et kvaliteetse mängutundide arv ühes kuus on piiratud. Oletame, et see on sul/mul 60h, kui sa unise/väsinud peaga teed 4h sessi, siis on sul järel ainult 56h kvaliteetset mänguaega. Seega ära mängi kui pole tuju, on väsimus või vähimgi kahtlus on sees! Raha ja oskused ei suurene kehva mänguajaga.
                                Last edited by Pahvak; 03.09.10, 23:16.
                                Fullstacks have more fun.

                                Comment

                                Working...