[NL30 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #406
    Re: [NL25 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

    neid pole mõtet enne ka lugeda, kui just limpimist ei taha õppida

    Comment

    • nomerlot
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 2233

      #407
      Re: [NL25 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

      Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
      neid pole mõtet enne ka lugeda, kui just limpimist ei taha õppida
      See meenutab mulle viimasest Cardplayerist artikilt, mis pidi õpetama deepstäkk pokkerit. Ja siis see autor kirjutab kogu artikli ühest NL100 käest, mida mängis tema õpilane, kes "mängib lahtist ja passiivset mängu" ja kõnealune käsi algas sellega, et õpilane openlimpis 53s.

      Siis ma mõtlesin küll, et mis aastast see artikkel pärit on.

      Comment

      • nomerlot
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 2233

        #408
        Re: [NL25 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

        Minu lifetime 300K käeline graafik on kesises 1,5BB/100 plussis, aga huvitav on hoopis see, et EV on kogu aeg miinuses olnud. Mida võiks sellest järeldada?:)

        EDIT: kui graafik kuvada raha asemel BB-des, siis on EV põmst break-even.

        Comment

        • hoss23
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 2551

          #409
          Re: [NL25 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

          Krt, sa siis biidid ikka palju paremini kui mina. Mul FTP, PS, AP NL 25 lifetime 365k kätt (vb miskit kaduma ka läinud) 1,28bb/100 :D

          Comment

          • nomerlot
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 2233

            #410
            Re: [NL25 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

            Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
            Krt, sa siis biidid ikka palju paremini kui mina. Mul FTP, PS, AP NL 25 lifetime 365k kätt (vb miskit kaduma ka läinud) 1,28bb/100 :D
            Sa räägid ainult NL25-st? Minu lifetime graafikus on kõik, NL2-NL25, samuti kõrbenud 6maxi katsetused ja väga lühike, kuid seda katastroofilisem HU-cashi periood...

            NL25-s olen ma poisike, alles ca 39K kätt, 2,27BB/100 (PT3-s vaikimisi näidatav winrate BB-des on 2xbb, right?)

            Comment

            • hoss23
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 2551

              #411
              Re: [NL25 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

              Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
              Sa räägid ainult NL25-st? Minu lifetime graafikus on kõik, NL2-NL25, samuti kõrbenud 6maxi katsetused ja väga lühike, kuid seda katastroofilisem HU-cashi periood...

              NL25-s olen ma poisike, alles ca 39K kätt, 2,27BB/100 (PT3-s vaikimisi näidatav winrate BB-des on 2xbb, right?)
              Ma jah aint NL25-st. 6maxi ise ka samamoodi katsetanud ja kõrbend
              Ah sul alles nii vähe käsi, seda võib siis küll hiiteriks nimetada
              Aga BB=2bb jah.
              Kohtub laudades.

              Comment

              • nomerlot
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 2233

                #412
                Re: [NL25 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                Kas on mõistlik võtta 30BI-ga NL50 shot, pannes stop-loss piiriks 4BI ehk niipea kui 4BI kaotatud, siis liigun tagasi NL25 ja uus shot siis, kui taas 30BI koos?

                Comment

                • Cypher0
                  Pokkerihai
                  • Jan 2010
                  • 1512

                  #413
                  Re: [NL25 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                  Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                  Kas on mõistlik võtta 30BI-ga NL50 shot, pannes stop-loss piiriks 4BI ehk niipea kui 4BI kaotatud, siis liigun tagasi NL25 ja uus shot siis, kui taas 30BI koos?
                  Sounds good.

                  Comment

                  • Provoker
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 3067

                    #414
                    Re: [NL25 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                    Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                    Kas on mõistlik võtta 30BI-ga NL50 shot, pannes stop-loss piiriks 4BI ehk niipea kui 4BI kaotatud, siis liigun tagasi NL25 ja uus shot siis, kui taas 30BI koos?
                    Lause sõnastus kirjeldab minu arust natuke valet suhtumist (mindsetti). Tundub nagu sa läheks sinna kaotama.

                    Comment

                    • nomerlot
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 2233

                      #415
                      Re: [NL25 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                      Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                      Lause sõnastus kirjeldab minu arust natuke valet suhtumist (mindsetti). Tundub nagu sa läheks sinna kaotama.
                      :) ei lähe kaotama, aga thin BR-ga peab lihtsalt tähelepanelikum olema, isegi kui loss tuleb pelgalt variaablusest (äge sõna, kas pole:)

                      Eile õhtul railisin natuke NL50 laudu - ma ei tea kas ma sattusin magusate lauade otsa, aga limpfest käis pidevalt...

                      Comment

                      • ziimukaz
                        Grinder
                        • Jan 2010
                        • 741

                        #416
                        Re: [NL25 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                        See shottide võtmine mingi tuumateadus ju pole - pokker on pokker, dongid on dongid. Esimesel sessil vast AK-ga bustoks ei lähe preflop, aga muidu ju täpselt sama, mis madalamas limiidis :)

                        Comment

                        • nomerlot
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 2233

                          #417
                          Re: [NL25 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                          Oh türi ja paide, mul on ju PT3 Micro Stakes versioon, NL50 jaoks vaja upgrade teha, peab veel ühe BI juurde grindima :P

                          Comment

                          • Provoker
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 3067

                            #418
                            Re: [NL25 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                            hemil vähemalt micro toetab ka NL50-t. Ei usu, et PT teine poliitika on...samas pole uurinud ka

                            Comment

                            • nomerlot
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 2233

                              #419
                              Re: [NL25 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                              On küll teine, just vaatasin kodulehelt. HEMil on jah NL50, aga PT3 kuni NL25.

                              Comment

                              • nomerlot
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 2233

                                #420
                                Re: [NL25 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                                irw, pruukis mul korra NL50 shotist rääkima hakata ja PT3 upgrade jaoks cashout teha, kui kütsin täna 1K käega 5BI miinusesse. Sweeeeet.

                                Aga midagi pole öelda, oli küll cold deck+ühe flipi valele poole minek+paar ebaõnnestunud bluffi, aga ma raiusin ise ka sitta, A-mäng see küll polnud.
                                Last edited by nomerlot; 14.08.10, 15:29.

                                Comment

                                Working...