Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo
Täna oli kõige sitem pokkeripäev ever, -5BI.
2x sain AA-ga ära, 3x sain setiga peksa, kas suurem set, rida või flush tuli kokku. Väiksematest kaotustest nõrgema kickeri tõttu ei hakka rääkimagi.
Oli oma lollusi ka, muidugi, ei olnud ainult halva jooksu viga, aga bad luck variatsioon ruulis.
Krt, ühel päeval 2K käega 1/6 bankrollist ilma jääda, maitseb päris mõru...
EDIT: vale suhtumine minu poolt - professionaalselt läheneva pokkerimängija jaoks pole olemas halba õnne, eriti rahalaudades. On olemas variatsioon. Kui odds on 10/90, siis peabki 1 juhul 10-st peksa saama.
Täna oli kõige sitem pokkeripäev ever, -5BI.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
2x sain AA-ga ära, 3x sain setiga peksa, kas suurem set, rida või flush tuli kokku. Väiksematest kaotustest nõrgema kickeri tõttu ei hakka rääkimagi.
Oli oma lollusi ka, muidugi, ei olnud ainult halva jooksu viga, aga bad luck variatsioon ruulis.
Krt, ühel päeval 2K käega 1/6 bankrollist ilma jääda, maitseb päris mõru...
EDIT: vale suhtumine minu poolt - professionaalselt läheneva pokkerimängija jaoks pole olemas halba õnne, eriti rahalaudades. On olemas variatsioon. Kui odds on 10/90, siis peabki 1 juhul 10-st peksa saama.


K 
5
(


Comment