Re: [NL10] Pokkerimängija Merlot'd ei joo
Tere,
Esimese käepuhul me ei saa foldida. Vastasel võib olla nõrgem äss, mis iganes, seal on võimalusi. Vastane ehk luges Hero panust lihtsalt kui cbeti ja tahtis ise ässaga bluffida jne. Me ei saa siin foldida.
Kolmas käsi on juba rohkem arutamist väärt tõesti. Et siin võib tõesti võtta ka niipidi, et miniraise on tihti value võtmis viis hoopis. Aga samas me võime näha siin ka AQ, QK QJ. Me ei saa selle miniraise peale ka foldida, ei tahaks minna ka järgnevaid tänavaid vaatama kuna meil on 2 outi ainult, runner runnereid ei arvesta. Et siin võib tõesti arutleda, kuidas seda kätt mängida. Tõesti kui ta drawiks väga midagi, ei teeks ta gay miniraise. Samas ta võib sellega ka proovida sult lihtsalt panka ära võtta, lootes et sa panid boardil mööda ja foldid lihtsalt. Ka seda tehakse tihti.
Jah neid AA ja KK limpijaid küll ja küll nähtud ja las teevad seda. Minupoolt saavad nad märkme kirja ja hiljem see = $$$ mulle.
Algselt postitas Ämmapets
Vaata postitust
Esimese käepuhul me ei saa foldida. Vastasel võib olla nõrgem äss, mis iganes, seal on võimalusi. Vastane ehk luges Hero panust lihtsalt kui cbeti ja tahtis ise ässaga bluffida jne. Me ei saa siin foldida.
Kolmas käsi on juba rohkem arutamist väärt tõesti. Et siin võib tõesti võtta ka niipidi, et miniraise on tihti value võtmis viis hoopis. Aga samas me võime näha siin ka AQ, QK QJ. Me ei saa selle miniraise peale ka foldida, ei tahaks minna ka järgnevaid tänavaid vaatama kuna meil on 2 outi ainult, runner runnereid ei arvesta. Et siin võib tõesti arutleda, kuidas seda kätt mängida. Tõesti kui ta drawiks väga midagi, ei teeks ta gay miniraise. Samas ta võib sellega ka proovida sult lihtsalt panka ära võtta, lootes et sa panid boardil mööda ja foldid lihtsalt. Ka seda tehakse tihti.
Jah neid AA ja KK limpijaid küll ja küll nähtud ja las teevad seda. Minupoolt saavad nad märkme kirja ja hiljem see = $$$ mulle.


A
9
10
Comment