[NL30 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Poku
    Bännitud
    • Mar 2010
    • 295

    #226
    Re: [NL10] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

    Algselt postitas Ämmapets Vaata postitust
    1. ja 3. käe juures jääksin natuke eriarvamusele. See on ju standard seti mängimise viis. Mul ka see viga, et kipun ühe paariga seal kohas (flopis) nuppe lükkama ja bustoks minema. See gayminraise 3. käe flopis on ju standard seti koht. 1. käes on tripsusid natuke raskem juba foldida, aga mina oleks siin peale FH veel kartnud ka AK-d. Ei tea, kas olen paranoiline, kuid oma suuremate kaotusekäte analüüsimisel oli selliseid kohti palju, kus oma AQ-ga AK vastu põrkasin. Samuti ka neid kohti, kus flopis/turnis raise või chk-rasie sain ja lõpus vastane setti näitas.
    4. käsi on ka nl10 idikate puhul juba suht sageli esinev nähtus, kus oma suuri taskupaare limbitakse ja siis flopil lammutatakse.
    Tere,

    Esimese käepuhul me ei saa foldida. Vastasel võib olla nõrgem äss, mis iganes, seal on võimalusi. Vastane ehk luges Hero panust lihtsalt kui cbeti ja tahtis ise ässaga bluffida jne. Me ei saa siin foldida.
    Kolmas käsi on juba rohkem arutamist väärt tõesti. Et siin võib tõesti võtta ka niipidi, et miniraise on tihti value võtmis viis hoopis. Aga samas me võime näha siin ka AQ, QK QJ. Me ei saa selle miniraise peale ka foldida, ei tahaks minna ka järgnevaid tänavaid vaatama kuna meil on 2 outi ainult, runner runnereid ei arvesta. Et siin võib tõesti arutleda, kuidas seda kätt mängida. Tõesti kui ta drawiks väga midagi, ei teeks ta gay miniraise. Samas ta võib sellega ka proovida sult lihtsalt panka ära võtta, lootes et sa panid boardil mööda ja foldid lihtsalt. Ka seda tehakse tihti.
    Jah neid AA ja KK limpijaid küll ja küll nähtud ja las teevad seda. Minupoolt saavad nad märkme kirja ja hiljem see = $$$ mulle.

    Comment

    • nomerlot
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 2233

      #227
      Re: [NL10] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

      Lisan 3. käe juurde seda, et NL10s olen mina viimasel ajal mitmel korral näinud, et FD-ga tehakse nõrk 3bet või blufitakse min3betiga, et Ämmapetsid seti kartuses foldiks :)
      Mulle lihtsalt tundus, et kui ma selle lihtsalt callin, siis võin järgmistel tänavatel märksa raskemate otsuste juures olla.

      Comment

      • nomerlot
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 2233

        #228
        Re: [NL10] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

        Panen siia koopia teemast Märtsi tulemused / aprilli eesmärgid
        -----------------------------
        Märtsi eesmärgid olid:
        vähem volüümi, rohkem kvaliteeti: nii ja naa. Voüümi oli tõesti vähem, aga kvaliteet vaid langes. Ajaliselt mängisin isegi rohkem, kokku 90 tundi, aga paar viimast nädalat peamiselt 4-6 lauda.
        Kindel graafik sesside jaoks: pigem fail
        Kuu lõpuks NL25: kindel fail

        Eelmisel kuul oli esimest korda mu norm. kasumikuu, sedakorda tuli siis esimest korda konkreetne miinuskuu. Korra oli juba lootus, et sain pea vee peale, aga siis vajus jälle ära.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        NL10-s suutsin tegelikult isegi mingit kasumit näidata, aga suure hoobi andsid teistes tubades uitamised, sain valusaid lakse nii Olympsi NL20-s kui Triobeti 6-max eurolaudades.

        Aprilli eesmärgid:
        *Märtsis sai katsetatud edasi coachi käe all arenemist, seda projekti tuleb edasi taguda, sest minu mängus on selgunud mitu suurt mõra, mida vaja lappida.
        Ma numbreid ei hakkagi välja pakkuma...

        Comment

        • noname
          Purjus foorumlaste kaitseingel :P
          • Oct 2009
          • 2366

          #229
          Re: [NL10] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

          Mul on küll väike Euro Laudade kogemus,aga siiski olen seal lasknud alla "EV".
          E:Väga fishised.

          Aga ilusti lased üle sinise,kuigi see sinine on ikka megagigapange paneku ja tildi joon
          April must be better month for you.

          Comment

          • mkva
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 1972

            #230
            Re: [NL10] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

            ei tooda eriti vä

            Comment

            • nomerlot
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 2233

              #231
              Re: [NL10] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

              kuidas ei tooda, miinust toodab päris heaste

              Comment

              • nomerlot
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 2233

                #232
                Re: [NL10] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                Esimese 100 käega kaks sellist suckouti:

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Ma pole nii hea mängija, et kaks sellist kätt jutti mindsetti ei kõigutaks. Vähemalt niipalju olen õppinud, et panin lauad kinni, mõne aja pärast uuesti.

                Comment

                • nomerlot
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 2233

                  #233
                  Re: [NL10] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                  Ja siin ühes teises teemas oli teema, et osad inimesed ei taha graafikuid näidata, et pärast hea tulemuse näitamist pidi kohe downswing kallale tulema. Tõsine mindseti viga IMHO.

                  Seega panen rahulikult selle kuu graafiku, mitte et see eriti hea oleks, nagu EKG rohkem. Vahel on tunne, et mida rohkem ma püüan õppida, seda halvemini ma mängin. Aga vähemalt ei ole sügavas augus nagu kuu tagasi.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • Karikakar
                    Vana Tegija
                    • Jul 2009
                    • 1235

                    #234
                    Re: [NL10] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                    Miks sa teises käes PF callisid muidu?

                    Comment

                    • nomerlot
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 2233

                      #235
                      Re: [NL10] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                      Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
                      Miks sa teises käes PF callisid muidu?
                      Selline minraise tema poolt viitab, et ta on vastane, kes kas blufib kergelt või trapib tugeva käega. Kuna ma aabitsatega PF ühtegi kätt ei kartnud, siis mõlemal puhul tundus parem variant minna floppi vaatama, lootuses uut betti saada. Nagu käsi näitas, siis nii ka läks, PF shove peale oleks ta võibolla oma AK (või mõni tugevam paar, JJ+) maha pannud ja blufiga poleks ta loomulikult shovet callinud.

                      Comment

                      • Owner85
                        Klubi Liige
                        • Aug 2009
                        • 2146

                        #236
                        Re: [NL10] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                        Tüüpiline viga KK ja AA mis tehakse,et PF ei shoveta võimalusel,sest kardetakse et ei maksta kinni ja pärast maksad ise kinni!

                        Comment

                        • nomerlot
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 2233

                          #237
                          Re: [NL10] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                          Ei arva, et siin AA-ga minraise peale shovemine kõige kasumlikum tingimata on. Ma ei karda ju PF ühtegi kätt ja on lootus, et vastase tugeva pocketiga või puhta blufiga saan flopis veel beti. Ja kuna tegu oli minraisega, oli tõenäosus veelgi suurem, et tegu võib blufiga olla.

                          Ja antud käes olin ma ju ka flopis AI minnes 9-1 favoriit?

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #238
                            Re: [NL10] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                            sa ei peagi kohe shovema.. pane lihtsalt 4bet

                            Comment

                            • Owner85
                              Klubi Liige
                              • Aug 2009
                              • 2146

                              #239
                              Re: [NL10] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                              mõtestasin valesti lahti,tahtsin sama väljendada mida Rage

                              Comment

                              • andreest6
                                Julm Donk
                                • Jan 2010
                                • 68

                                #240
                                Re: [NL10] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                                Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
                                Tüüpiline viga KK ja AA mis tehakse,et PF ei shoveta võimalusel,sest kardetakse et ei maksta kinni ja pärast maksad ise kinni!
                                igati n6us sinuga...4-bet v6i all inn!

                                Comment

                                Working...