Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #7276
    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

    Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Oleks laua viin laual oleksid kohe tähele pannud...
    Ei oleks. See Tiktokkides liiga igapäevane. Oleks midagi "kallimat" olnud ,vot siis oleks.

    Comment

    • Ecuador13
      🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
      • Aug 2009
      • 730

      #7277
      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

      Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
      Kle ,mine tutvusta mõmmikule kakahirmutist.
      See on ju Pyha_Karu, nüüdseks kuulus MTT mängija.

      Comment

      • Söönlusikast
        Pokkerihai
        • Feb 2024
        • 3255

        #7278
        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

        Algselt postitas Ecuador13 Vaata postitust
        See on ju Pyha_Karu, nüüdseks kuulus MTT mängija.
        Kuna pühastriim jälle ?

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #7279
          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

          Lebo värk

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #7280
            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

            Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
            Kuna pühastriim jälle ?
            Pidi retired olema.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7281
              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

              Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
              Lebo värk

              Ja miks TPS-il siis nii ei mängi ?

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #7282
                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                Ja miks TPS-il siis nii ei mängi ?
                Rahad on väiksed, miski top4 jõuda ja 25-100€ võita ei motiveeri

                Comment

                • Söönlusikast
                  Pokkerihai
                  • Feb 2024
                  • 3255

                  #7283
                  Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                  Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                  Rahad on väiksed, miski top4 jõuda ja 25-100€ võita ei motiveeri
                  raha pärast mängid ainult ? :D

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #7284
                    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                    Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                    raha pärast mängid ainult ? :D
                    Vaata mängingi TPSi lõbu pärast ja sellepärast ei võidagi :D


                    Muidu mängin pokkerit jah ainult raha pärast :D

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #7285
                      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                      @donkament

                      Ma ei saa nüüd täpset spotti luua selle käe jaoks kus
                      Staddle lauas, UTG avas 7.8x siis mida teha AKO UTG2?(oli vist utg1 või 2)

                      Siis sarnane spott kus UTG avab 4.5x ja pott 8.6bb, AK hakkab juba rohkem lihtsalt all in 200bb kütma 3beti asemel (sama teed ka osa KK, for balance), küll veel mitte piisavalt et EVliselt kasulik oleks :





                      Kui seal 2x väiksemas spotis AK shove juba tehtav(väike -ev vs raise) siis 0.5 ante straddlega lauas keskel juba 14.9bb mis tähendab et shove peaks juba +EV olema, selle muidugi tõmbab veidi alla et 9 maxis rohkem inimesi taga veel tegutsemas on.

                      Aga see annab nagu veidi selle suuna kätte et spew ei ole ja peaks olema profitable play, muidugi selleks peab kastist välja mõtlema ise kaasa kuna see deepstack 0.5bb ante 9max on hoopis teine elukas kui need mis ma solveris suudan leida.

                      Ise õpin 200bb tava deepstack 6max järgi ja adjustin end vastavalt populatsioonile, päris raske viis õppida. Kergem oleks õppida 100bb ja mängida 100bb aga arvan ma ei jõua piisavalt õppida et 100bb mängudes sammu pidada regudega.
                      Last edited by Kakahirmutis; 29.05.25, 20:36.

                      Comment

                      • Söönlusikast
                        Pokkerihai
                        • Feb 2024
                        • 3255

                        #7286
                        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                        Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                        @donkament

                        Ma ei saa nüüd täpset spotti luua selle käe jaoks kus
                        Staddle lauas, UTG avas 7.8x siis mida teha AKO UTG2?(oli vist utg1 või 2)

                        Siis sarnane spott kus UTG avab 4.5x ja pott 8.6bb, AK hakkab juba rohkem lihtsalt all in 200bb kütma 3beti asemel (sama teed ka osa KK, for balance), küll veel mitte piisavalt et EVliselt kasulik oleks :





                        Kui seal 2x väiksemas spotis AK shove juba tehtav(väike -ev vs raise) siis 0.5 ante straddlega lauas keskel juba 14.9bb mis tähendab et shove peaks juba +EV olema, selle muidugi tõmbab veidi alla et 9 maxis rohkem inimesi taga veel tegutsemas on.

                        Aga see annab nagu veidi selle suuna kätte et spew ei ole ja peaks olema profitable play, muidugi selleks peab kastist välja mõtlema ise kaasa kuna see deepstack 0.5bb ante 9max on hoopis teine elukas kui need mis ma solveris suudan leida.

                        Ise õpin 200bb tava deepstack 6max järgi ja adjustin end vastavalt populatsioonile, päris raske viis õppida. Kergem oleks õppida 100bb ja mängida 100bb aga arvan ma ei jõua piisavalt õppida et 100bb mängudes sammu pidada regudega.
                        +ev vs rohkem Ev-d vaidlus. Gtos võimalik alati leida lahendus,et end õigeks mõista. Exploidi spott,mitte arvuti spot. Mingi värv oli ka ju villainile antud

                        Comment

                        • Kakahirmutis
                          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                          • Oct 2010
                          • 7079

                          #7287
                          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                          Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                          +ev vs rohkem Ev-d vaidlus. Gtos võimalik alati leida lahendus,et end õigeks mõista. Exploidi spott,mitte arvuti spot. Mingi värv oli ka ju villainile antud
                          Too spott ei olnud vist märget (ei mäleta) aga suure info annab 7.9x avang utg et pole hea mängija.

                          Teine AK ship koht oli kus ma 3bet, 2 cold calli ja siis regular 4betib, kuna ma 3bettisin buttonil ja cold callid olid nõrgemad mängijad siis ilmselt seal 4bet range on veidi laiem, ta eeldab et mina 3betin igasugu QJs, Axs, 88+ ja mis iganes, ehk AKo muutub top rangeks mul, nõrgad mängijad taga võivad mis iganes pasaga olla

                          Comment

                          • SimbaM
                            FPP Pro
                            • Oct 2010
                            • 237

                            #7288
                            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                            Selliseid spotte pole mõtet simmida üldse. See on puhtalt feel/kogemus spot. Kätt täpselt ei tea, ei jälgi striimi, aga 7.9x open UTG pealt võib olla tugev, võib olla täiesti suvaline käsi. Kui see 7.9x tuleb mingit nuppu vajutades a.la pot vms, siis prolly on tugevama poolne. Ise prolly flatiks UTG+2 pealt AKo lisainfot teadmata. Tundub nats ulme sodiks lasta 200bbd.

                            Teine käsi tundub mõistlik loogika ja paneks ise ka sisse.

                            Comment

                            • donkament
                              Pokkerihai
                              • Apr 2009
                              • 1945

                              #7289
                              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                              Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                              @donkament

                              Ma ei saa nüüd täpset spotti luua selle käe jaoks kus
                              Staddle lauas, UTG avas 7.8x siis mida teha AKO UTG2?(oli vist utg1 või 2)

                              Siis sarnane spott kus UTG avab 4.5x ja pott 8.6bb, AK hakkab juba rohkem lihtsalt all in 200bb kütma 3beti asemel (sama teed ka osa KK, for balance), küll veel mitte piisavalt et EVliselt kasulik oleks :
                              See oli straddle iso (seega 100bb eff) ja +ev kindlasti, aga seda peamiselt ainult kombinatoorika pärast. Võib olla vabalt gto approved, mälu järgi on ka IPl natuke selliseid jame 100bb mängus. Enamasti kuuluvad OOP repertuaari.

                              3b minu arust tol hetkel parem, sest see annab vastasele võimaluse teha rohkem vigu. Isotud straddle spot pole standard nii palju kui streame näinud, anda otsus tagasi OOPile käe lõpetamise asemel tunduks suurem ev gain. Straddlel olev fish ka vpipib eeldavalt 3b vastu rohkem kui jami.

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #7290
                                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                                Algselt postitas donkament Vaata postitust
                                See oli straddle iso (seega 100bb eff) ja +ev kindlasti, aga seda peamiselt ainult kombinatoorika pärast. Võib olla vabalt gto approved, mälu järgi on ka IPl natuke selliseid jame 100bb mängus. Enamasti kuuluvad OOP repertuaari.

                                3b minu arust tol hetkel parem, sest see annab vastasele võimaluse teha rohkem vigu. Isotud straddle spot pole standard nii palju kui streame näinud, anda otsus tagasi OOPile käe lõpetamise asemel tunduks suurem ev gain. Straddlel olev fish ka vpipib eeldavalt 3b vastu rohkem kui jami.
                                Täitsa võimalik, üpris piiri pealne spot ka imo, näiteks AKs 3betiks shipi asemel, AQo, AQs juba calliks.

                                Solverile muidu meeldib AKo deepstackis palju rohkem shippida kui AKs (seda ei shipigi üldse), ilmselt lihtsalt et vastase equity ära võtta kuna keskel on päris arvestatav kogus blinde mille tahaksid kohe kätte saada. See strateegia on muidugi täiesti face up vastasele et see shippimise range ongi 50% AKo ja 20% KK ja midagi muud ei olegi, ehk AKo on siiski bluff mida kaitseb see et osa ajast lihtsalt shipid KK.


                                Et AKo saada keskelt 14+bb kohe kätte ongi nagu see win ja käe eesmärk


                                Näitena loome olukorra 200bb ilma antedeta 6max

                                MP avab, CO call siis SB-lt solveris AKo tahab lihtsalt AKo 200bb sizinguga 3bettida

                                Aga kokkuvõtvalt reaalsest käest mis toimus, ma arvan see käsi ei ole väga väärt õppimist või arenemist, pakun antud spotis 3bet ja shove on üpris sama EV ja seda reaalset olukorda tekib väga vähe, võibolla ainult korra aastas, sest laudu kus tekib straddle ning on must kaugel ja ma alati olen sitas positsioonis preflop ma eriti ei mängigi.


                                Muidu on tunda küll et olukordi mida õppida on jube palju, aga väga raske on kuskilt seda infot üldse leida deepstacki kohta
                                Last edited by Kakahirmutis; 30.05.25, 10:48.

                                Comment

                                Working...