Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"
???
Mäletan aegu,kui sellisel päeval ikka visati pileteid/sulli/spinnegi vms. P***telia ei saada enam õnnitluskaartigi.
Algselt postitas Kakahirmutis
Vaata postitust
Mäletan aegu,kui sellisel päeval ikka visati pileteid/sulli/spinnegi vms. P***telia ei saada enam õnnitluskaartigi.

Comment