Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Söönlusikast
    Pokkerihai
    • Feb 2024
    • 3255

    #5776
    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

    Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Palju õnne!
    ???
    Mäletan aegu,kui sellisel päeval ikka visati pileteid/sulli/spinnegi vms. P***telia ei saada enam õnnitluskaartigi.

    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #5777
      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

      Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
      ???
      Mäletan aegu,kui sellisel päeval ikka visati pileteid/sulli/spinnegi vms. P***telia ei saada enam õnnitluskaartigi.
      Ma saan iga aasta GGnetworkist spinne ja pileteid, üldiselt tuleb ~40€ iga kord

      Comment

      • Söönlusikast
        Pokkerihai
        • Feb 2024
        • 3255

        #5778
        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

        Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
        Ma saan iga aasta GGnetworkist spinne ja pileteid, üldiselt tuleb ~40€ iga kord
        Ma natuke näppisin cashi hommikul. Nl10(minu jaoks deep) ikka nii raske. Olematu sample muidugi,aga siuke tunne oli,et ei saa aru kust see raha cashis tuleb. 3betid olid alati toprange. Riveri 3/4-pot oli alati see mida repiti(nagu bluffe ei eksisteeriks ranges ja kõik lineaarselt face up).Aga jh unibet ja statte polnud . Käsi ka oli vähe.

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #5779
          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

          Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
          Ma natuke näppisin cashi hommikul. Nl10(minu jaoks deep) ikka nii raske. Olematu sample muidugi,aga siuke tunne oli,et ei saa aru kust see raha cashis tuleb. 3betid olid alati toprange. Riveri 3/4-pot oli alati see mida repiti(nagu bluffe ei eksisteeriks ranges ja kõik lineaarselt face up).Aga jh unibet ja statte polnud . Käsi ka oli vähe.
          Seal 100bb mängudes ajad jah oma 3bb/100 taga ja mängid väikse edge peale.

          200bb mängudes teed 150bb riveri overbette ja shipid 200bb pre A5s või AA :D

          Postflop on huvitavam sest võita saab rohkem, lihtsalt koheselt on 10+bb keskel, see ju terve 100 käe winrate iga käsi, siis võideltakse rohkem
          Last edited by Kakahirmutis; 08.12.24, 11:05.

          Comment

          • Söönlusikast
            Pokkerihai
            • Feb 2024
            • 3255

            #5780
            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
            Seal 100bb mängudes ajad jah oma 3bb/100 taga ja mängid väikse edge peale.

            200bb mängudes teed 150bb riveri overbette ja shipid 200bb pre A5s või AA :D

            Postflop on huvitavam sest võita saab rohkem, lihtsalt koheselt on 10+bb keskel, see ju terve 100 käe winrate iga käsi, siis võideltakse rohkem
            Ante laud oleks väga hea . Optibeti ei viitsinud vaadata,aga unibetis puudus.

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #5781
              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

              Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
              Ante laud oleks väga hea . Optibeti ei viitsinud vaadata,aga unibetis puudus.
              Aga pane GGsse paar sotti ja proovi

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #5782
                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                Vaatasin täna passi vahele ja nägin seal 5x 100€ , ehk ma olen bratislavas pannud 500€ passi vahele mingi hetk, kas mul siis jäi cash rohkem plussi või jõin vähem maha , ei tea ja ei mäleta...
                Sellise passiga, mille vahele 5 x €100 unustanud, võib kuskil USA lennujaama immigratsioonis ikka päris huvitavad arusaamatused tekkida.

                Samas Venemaal või Aasias saaksid korra kahtlase pilku näkku, kas tahad midagi öelda ja kui ei taha, saad kiirelt passi tagasi, kui 5 grammi kergemana (täpselt niipalju kaaluvad viis 100-eurosr rahatähte).

                Comment

                • Söönlusikast
                  Pokkerihai
                  • Feb 2024
                  • 3255

                  #5783
                  Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Sellise passiga, mille vahele 5 x €100 unustanud, võib kuskil USA lennujaama immigratsioonis ikka päris huvitavad arusaamatused tekkida.

                  Samas Venemaal või Aasias saaksid korra kahtlase pilku näkku, kas tahad midagi öelda ja kui ei taha, saad kiirelt passi tagasi, kui 5 grammi kergemana (täpselt niipalju kaaluvad viis 100-eurosr rahatähte).
                  Eriti kui su eesnimi paavo oleks. Siis oleks hellad Jerome käed sind ees ootamas.

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #5784
                    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                    Panen lõpuks novembri graafiku ka ära :



                    Üldiselt tegelen kolimisega ning neljapäeval lähen mingeid eksameid tegema, et see kuu probably tuleb ka alla 10k käe

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #5785
                      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                      Sa ei mänginudki novmebris ju. Sain aru, et miski sajad tuhanded käed ja rahalaevad. Aga ei. Punnis pass ja tina panek.

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #5786
                        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        Sa ei mänginudki novmebris ju. Sain aru, et miski sajad tuhanded käed ja rahalaevad. Aga ei. Punnis pass ja tina panek.
                        Aga mõtle, 6 päeva järjest iga päev 10 gin tonicut lasta ja ikka võitvat pokkerit mängida, jube lihtne mäng.

                        Aga nüüd ei teagi kas kohalik cash ja turnad jäid +60€ või +560€, eks see jääbki müsteeriumiks

                        Comment

                        • Söönlusikast
                          Pokkerihai
                          • Feb 2024
                          • 3255

                          #5787
                          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                          Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                          Aga mõtle, 6 päeva järjest iga päev 10 gin tonicut lasta ja ikka võitvat pokkerit mängida, jube lihtne mäng.

                          Aga nüüd ei teagi kas kohalik cash ja turnad jäid +60€ või +560€, eks see jääbki müsteeriumiks
                          Üks siuke võitev mängija oli veel siin eestis hiljuti,täiesti tinaviles suutis raha printida. Nüüd kuskil rakveres keegi ütles,et eraisiku pankroti mõte on

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #5788
                            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                            Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                            Üks siuke võitev mängija oli veel siin eestis hiljuti,täiesti tinaviles suutis raha printida. Nüüd kuskil rakveres keegi ütles,et eraisiku pankroti mõte on
                            Kes?

                            Comment

                            • Söönlusikast
                              Pokkerihai
                              • Feb 2024
                              • 3255

                              #5789
                              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Kes?
                              Ei ole minu õigus jagada kõmu,mis omakorda 3ndate isikute poolt jagatud. Kellest jutt peaks suht lihtne olema vihjete järgi,väga palju siin räögitud.

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #5790
                                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                                Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                                Üks siuke võitev mängija oli veel siin eestis hiljuti,täiesti tinaviles suutis raha printida. Nüüd kuskil rakveres keegi ütles,et eraisiku pankroti mõte on
                                Et joogid kinni maksta peab 160% ROI olema, väga lihtne ju.

                                Comment

                                Working...