Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"
Kui see webcam kohustuslik(pikas perspektiivis)siis fold. Ma ise ka tajun,et webcamita vendasi keegi väga ei vaata
Kui see webcam kohustuslik(pikas perspektiivis)siis fold. Ma ise ka tajun,et webcamita vendasi keegi väga ei vaata
9
T
Comment