Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Söönlusikast
    Pokkerihai
    • Feb 2024
    • 3255

    #7126
    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

    Algselt postitas Kakahirmutis
    Täna ikka korralik väsimus ja laudades oli kohe tunda et B-mäng, viimased 2 tööpäeva päris karmid olnud.

    Homme käin trennis, hüppan korra sauna ja külmavanni et võin lühida kuu kokkuvõtte ära teha :

    Cash jäi +6200€, see jagunes siis 700€ nl1
    Nl1 hea loom

    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #7127
      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

      Täna ikka korralik väsimus ja laudades oli kohe tunda et B-mäng, viimased 2 tööpäeva päris karmid olnud ja sai eile mõned õlled joodud.

      Homme käin trennis, hüppan korra sauna ja külmavanni et võin lühida kuu kokkuvõtte ära teha :

      Cash jäi +6200€, sellest enamus jackpotist ja miski +1700€ nl10-nl100, panen homme õhtul PT4 graphi ka.

      Turniirid jäid +200€, mängisin ainult toodzi ja coolbetis 1 turna sessiooni, ühe winTV pileti sain ka.

      Live ei mänginudki.

      Ja stream on ka juba üle kümne euri plussis!

      Kokku siis +6400€, rekord kuu vist.

      Järgmise striimi teen Neljapäev kell 18:30 ja nl50 deepi, loodetavasti veidi energilisemalt!

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #7128
        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

        4ndat päeva järjest mingi räme uni on peal aga kell 18:30 panen streami käima, äkki joppab mõne uinakuga täna. Reedel veel trenn ja siis teen 10h magamise et unevõlast lahti saada.

        Eile tegin trennis kuidagi väga take it easy värki, rinnalt 70kgx6 ja hunnik aksessuaare, kuigi sain üks trenn 80kgx8 juba ja 85kgx4. Kui sõbraga koos käia siis saab rinnalt surumist paremini teha sest ei saa failida, üksi nagu hakkab veidi häbi ja siis ei hakka seda viimast pingutust tegema kui rep tundub 50-50 et kas tuleb, ehk sõbraga koos käies neid 50-50 tõsteid sai tehtud tegelt 4tk rohkem kui tavaliselt.

        Homme trennis lasen ka kehal veidi taastuda ja teen jalgu veidi kergemalt ja asendan deadliftid teiste tõstetega. Õeldakse nagu et korralikust deadliftist taastud 10 päeva ehk peaks tegema 1 trenn deadlifti ja teine trenn muid selja harjutusi, külmavanni kohta räägitakse eri asju. Ühed ütlevad et aitab taastumist, teised ütlevad et takistavad lihas kasvu, enesetunne läheb küll energilisemaks ja peale trenni kergem olla.

        Aga see külmavann + saun on pähkel ja kaal on ka juba 72.5kg, veidi patustan magusaga ka kuna enam pole olukord käest ära minemas, ideaalis võiks äkki 2kg veel alla võtta, väga tahan on see 2 nädalane ette võtmine koka koola zerot juues.
        Last edited by Kakahirmutis; 01.05.25, 08:27.

        Comment

        • Söönlusikast
          Pokkerihai
          • Feb 2024
          • 3255

          #7129
          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

          Anna twitchy statsid ka juba kuu omad. Palju tunde tuli,palju vaatajad jms.??

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #7130
            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

            Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
            Anna twitchy statsid ka juba kuu omad. Palju tunde tuli,palju vaatajad jms.??
            Aprill :

            Average viewers 9.9
            Time streamed 41h 8 minutit
            Minutes watched 24434 minutit
            Unique viewers 787


            Alustasin sellega kuu keskel ja oma imestuseks streamisin 41h,

            Comment

            • Söönlusikast
              Pokkerihai
              • Feb 2024
              • 3255

              #7131
              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

              Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
              Aprill :

              Average viewers 9.9
              Time streamed 41h 8 minutit
              Minutes watched 24434 minutit
              Unique viewers 787


              Alustasin sellega kuu keskel ja oma imestuseks streamisin 41h,
              Päris hull tegelt

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #7132
                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                Tegelt just ju päris hea - motiveerib grindima. Või tavagrindi ajal mängid rohkem laudu kui striimi ajal ?

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #7133
                  Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Tegelt just ju päris hea - motiveerib grindima. Või tavagrindi ajal mängid rohkem laudu kui striimi ajal ?
                  Tavaliselt mängin 8 laual või telefonis 4 ja tegelen kõrvale muude asjadega. Et see 6 laua mängimine ei ole midagi hullu, striim annab piisavalt kõrvale tegemist ka et ei hakka igav. Aga see streami sessioon ei tundugi nagu pokkeri mängimine, pigem nagu mingi saate tegemine

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #7134
                    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                    Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                    Tavaliselt mängin 8 laual või telefonis 4 ja tegelen kõrvale muude asjadega. Et see 6 laua mängimine ei ole midagi hullu, striim annab piisavalt kõrvale tegemist ka et ei hakka igav. Aga see streami sessioon ei tundugi nagu pokkeri mängimine, pigem nagu mingi saate tegemine
                    Pornostaaridel pidi sama teema olema...

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #7135
                      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Pornostaaridel pidi sama teema olema...
                      Harjutan, põhi raha hakka tulema OnlyFansist ja veebikaamera show-dest kus ma täis puhutud vannis keset elutuba mulle puhun.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #7136
                        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                        Algul OlyFans

                        Comment

                        • Kakahirmutis
                          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                          • Oct 2010
                          • 7079

                          #7137
                          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Algul OlyFans
                          Mul on täispuhutav vann olemas ja naisel on 5000€ kaamera millega pilte teha

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #7138
                            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                            4ndat päeva järjest mingi räme uni on peal aga kell 18:30 panen streami käima, äkki joppab mõne uinakuga täna. Reedel veel trenn ja siis teen 10h magamise et unevõlast lahti saada.

                            Eile tegin trennis kuidagi väga take it easy värki, rinnalt 70kgx6 ja hunnik aksessuaare, kuigi sain üks trenn 80kgx8 juba ja 85kgx4. Kui sõbraga koos käia siis saab rinnalt surumist paremini teha sest ei saa failida, üksi nagu hakkab veidi häbi ja siis ei hakka seda viimast pingutust tegema kui rep tundub 50-50 et kas tuleb, ehk sõbraga koos käies neid 50-50 tõsteid sai tehtud tegelt 4tk rohkem kui tavaliselt.

                            Homme trennis lasen ka kehal veidi taastuda ja teen jalgu veidi kergemalt ja asendan deadliftid teiste tõstetega. Õeldakse nagu et korralikust deadliftist taastud 10 päeva ehk peaks tegema 1 trenn deadlifti ja teine trenn muid selja harjutusi, külmavanni kohta räägitakse eri asju. Ühed ütlevad et aitab taastumist, teised ütlevad et takistavad lihas kasvu, enesetunne läheb küll energilisemaks ja peale trenni kergem olla.

                            Aga see külmavann + saun on pähkel ja kaal on ka juba 72.5kg, veidi patustan magusaga ka kuna enam pole olukord käest ära minemas, ideaalis võiks äkki 2kg veel alla võtta, väga tahan on see 2 nädalane ette võtmine koka koola zerot juues.
                            Siis sinipusa Toodz vist ka täna laivis. Kui lõpetad, raidi teda - ma ise selle aja sees järveluures - telosse mängima panen.

                            Ja une vastu aitab üks viskiäpu.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #7139
                              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                              Teine vana, keda raidida või kui on igav, siis jälgida s.t. lihtsalt panna kõrvale mängima on muhekas: https://www.twitch.tv/muhekas

                              Ja tema puhul ongi see hea näha, et suva need vaatajad - striimib ikka.

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #7140
                                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                                Panen peale ära

                                Twitch is the world's leading video platform and community for gamers.

                                Comment

                                Working...