Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"
Kontoris? Ise vingute, et kõik asjad hakkavad nii hilja, aga ise paned ka striimi 18.30 tööle - ajal, kui mind enam kontoris ei ole.
Vot. Algaks striim tööajal 08.00 - 17.00, siis see ka seal kogu aeg töötaks ja oleks ka kogu aeg vähemalt kaks vaatajat.
Algselt postitas Kakahirmutis
Vaata postitust
Vot. Algaks striim tööajal 08.00 - 17.00, siis see ka seal kogu aeg töötaks ja oleks ka kogu aeg vähemalt kaks vaatajat.

Comment