Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"
Oma häält ongi võõras kuulata, sest oled harjunud endaga ja siis muutud kõrvalvaatajaks ning näed/kuuled "kui tobe" oled. Kuid sellega harjub väga kiirelt ära.
Perega looduses kanalil omanik ühes osas hästi rääkis, et kui alguses oli imelik GoProga ringi liikuda üksinda metsaski, siis nüüd on nii ära harjunud, et võib suvalises kohas välja võtta ja ei tunne end "veidrana", kui end rahva seas filmib ja omaette juttu räägib.
Algselt postitas Söönlusikast
Vaata postitust
Perega looduses kanalil omanik ühes osas hästi rääkis, et kui alguses oli imelik GoProga ringi liikuda üksinda metsaski, siis nüüd on nii ära harjunud, et võib suvalises kohas välja võtta ja ei tunne end "veidrana", kui end rahva seas filmib ja omaette juttu räägib.

Comment