Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • donkament
    Pokkerihai
    • Apr 2009
    • 1945

    #6946
    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

    ma vaatasin wizi jälle ja selle nad tegelt ei offeri gg fr struktuuri jaoks pre rangesi, hoopis mingi random teiste antede suurustega formaadid on. aga kuskilt võiks midagi otsida kui juba päris raha peale mängima hakkasid.

    Comment

    • Söönlusikast
      Pokkerihai
      • Feb 2024
      • 3255

      #6947
      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

      Algselt postitas donkament Vaata postitust
      ma vaatasin wizi jälle ja selle nad tegelt ei offeri gg fr struktuuri jaoks pre rangesi, hoopis mingi random teiste antede suurustega formaadid on. aga kuskilt võiks midagi otsida kui juba päris raha peale mängima hakkasid.
      See preflop rake müstiline nähtus minu jaoks siiani. Teistel saitidel ka selline ollus?

      Comment

      • donkament
        Pokkerihai
        • Apr 2009
        • 1945

        #6948
        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
        Selle JT võiks isegi vabalt pulkadeks lahti võtta,kuna see kindlasti ka tulevikus korduv viga. Donkament,tõ gde.
        ei tea, millisest JT käest jutt on, aga kõige kiiremalt saad sa prolly lähima lahenduse (et millist tüüpi käed on barrel ja millist tüüpi mitte) gtowizi tasuta 200bb ilma anteta versioonist.

        Comment

        • Söönlusikast
          Pokkerihai
          • Feb 2024
          • 3255

          #6949
          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

          Algselt postitas donkament Vaata postitust
          ei tea, millisest JT käest jutt on, aga kõige kiiremalt saad sa prolly lähima lahenduse (et millist tüüpi käed on barrel ja millist tüüpi mitte) gtowizi tasuta 200bb ilma anteta versioonist.
          Ma arvan too JTs universaalne teoreetiline käsi,olenemata sellest mida mängid,avastad end olukorras kus pead 3 barreldama bustoks. K high flop oli vist,äkki tuleb meelde

          Comment

          • donkament
            Pokkerihai
            • Apr 2009
            • 1945

            #6950
            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

            selline board oli



            vastase pos oli 6m utg, selle vastu wiz ei 3beti eriti. aga utg1 vastu juba rohkem ja siis ka puhas check turn.

            ja aq mostly check, wiz eelistab nii deep hoopis setiblockereid.
            Last edited by donkament; 20.04.25, 18:01.

            Comment

            • Söönlusikast
              Pokkerihai
              • Feb 2024
              • 3255

              #6951
              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

              Algselt postitas donkament Vaata postitust
              selline board oli



              vastase pos oli 6m utg, selle vastu wiz ei 3beti eriti. aga utg1 vastu juba rohkem ja siis ka puhas check turn.
              vastase range hoopis huvitavam , miks me persse endale keerame.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #6952
                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                Mu vannis olija instinkt ytleb, et 200bb deep analyysida on ajaraisk. Jah. Pilk peale ja kui pres lubab mangida, siis analyysi peaga.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #6953
                  Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                  Ja kaka voiks koik suuremad kaotused ja voidud siia panna hhna ja iga pist eraldi. molemist valimist yx kadi.

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #6954
                    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                    Panen tänasest paar kätt kus oli võit/kaotus üle 100$, rohkem neid polnud.

                    Võidetud käed :

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Kaotatud käed

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                    Ja niisama raske spot :

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                    Arvutasin ka läbi et maksan 15.3bb/100 rake isegi et mängin palju väiksema VPIP-iga.

                    Streamist endast nii palju et avarage viewers oli 11 ja peak 17, vaikselt ikka kasvab!

                    Tahaks teha normaalse pokkeri overlay endale aga veebikaamerat nurka ei taha panna ning enamus mis leitavad on 4 laua jaoks, aga 4 lauda jääb veidi väheks pigem actioni poolelt?
                    Last edited by Kakahirmutis; 20.04.25, 19:55.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #6955
                      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                      Teine striimi low-time hakkas nüüd.

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #6956
                        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                        Peale täna saadud rakebacki, flipouti ja edetabelit on nl100 seiklus hetkel +60€ peal.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #6957
                          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                          N1. Rääkides rahast. California osariigist on ainult suurimad majandused Hiina, Jaapan ja Saksamaa ning selle ajendil hakkasin natuke uurima USA keskmisi palkasid.

                          Mississippi, mis on üks madalama palgaga USAs, seal on mediaanpalk (enne makse) 2900 dollarit ja keskmine 4300 dollarit kuus. Selline "keskmine" osariik Colorado näitel on 3995 dollarit mediaan ja 6300 keskmine. Ja üleüldse USA keskmine pärast makse on ligi 60 000 dollarit aastas ja ligi 5000 dollarit kuus (4865 dollarit) kätte.

                          Samas suhteliselt raske anda vastust, kuna maksusüsteemid erinevad, kuid quoras tuhnimine annab aasta tagasi vanadele vastele sarnaseid tulemusi - lligi 6K kuus (70K aastas) on mediaan ja umbes 4 kuni 4,5k dollariga võib arvestada, mis ka päriselt "koju" tuleb pärast makse.

                          Ja nüüd ma siin mõtlesingi, et näiteks kui elaks USAs, siis tõsiselt ka vist 100NL-i elukutselisena enam grindida ei tahaks, sest tööga tundub ikka tunduvalt kergem raha teenida, sest 100NLi mängides iga kuu 4K stabiilsena teha, tundub ulme. Alla selle - 50NL, 25NL jne. oleksid tänasel päeval ikka reaalne ajaraiskamine, sest ülikiire Google näitab, et McDonnids burkse flippides teenib ka aastast 30K ($2500 kuus enne makse).

                          Ja kui me võtamegi, et keskmine vana teenib USAs 4000 dollarit+ ehk 3500 eurot kätte, siis Euroopa näitel on ainult seitse riiki, kus keskmine netopalk on suurem kui 3.5K. Eestis on keskmine palk (Wikipedia) 1557 eurot, ollest 21. kohal 45 võrreldava riigi hulgas. Päris räiged vahed ikka ja vist viie rikkama riigini on aega veel...

                          Comment

                          • Söönlusikast
                            Pokkerihai
                            • Feb 2024
                            • 3255

                            #6958
                            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                            Usas vist peab pokkerivõitudelt makse ka maksma .
                            Lihtsam rääkida netopalgast,kui võrrelda. Sest seal nad peavad ise oma ravikindlustuse maksma, + state maksud jms.
                            Last edited by Söönlusikast; 21.04.25, 16:06.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #6959
                              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                              Ja kui me võtame arvesse veel ostujõu, siis näiteks Eesti on 30-ndal kohal ja isegi Venemaa on meist üks koht kõrgemal. Teisisõnu Venemaal elades saad teenitud papi eest veitsa rohkem kui Eestis ehk sõjas olevas riigis on vähe inimlikum elada. Üldse oleme Valgevene, Läti, Leedu, Hungari ja Bulgaariaga koos Venemaaga suht "ühes" klassis.

                              Samas Tšehhi, Poola, Sloveenia, Horvaatia on selles võrdluses juba peajagu ees. Samuti Leedu hakkab liikuma nendega nii öelda ühte kategooriasse ja siis jäämegi meie veel suht roppude riikide kategooriasse. Pole mõtet siin hõisata enam, et Eesti on innovatiivne, vaid pigem väga tugevalt maha jääv riik.

                              See on mu arvates mõttekoht, sest ainuüksi seaduseloome ja bürokraadid peaksid selliseid tabeleid hoolega jälgima ning kui meie majandusega sarnane riik läheb meist ette / või see skoor ükskõik kus suunas muutub, siis tegema süvaanalüüsi, et mis nad tegid teisiti, et siis nende vigu mitte korrata kuid samas häid asju üle võtta.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #6960
                                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                                Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                                Usas vist peab pokkerivõitudelt makse ka maksma .
                                Lihtsam rääkida netopalgast,kui võrrelda. Sest seal nad peavad ise oma ravikindlustuse maksma, + state maksud jms.
                                Seda enam ei sooviks pokkerit mängida.

                                Comment

                                Working...